Gönderen Konu: 6. aydan sonra çıkan saç ekim sonuçları  (Okunma sayısı 1110 defa)

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 6. aydan sonra çıkan saç ekim sonuçları
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2019, 10:51:31 »
Arkadaşlar merhaba, 6 . aydan sonra çıkışıyla fark yaratan saç ekimi var mı forumda acaba?
varsa linkini koyabilir misiniz?

Aynı ışık ve ortamda mı? Çünkü genelde 8-9 Aydan sonra ters ışık moduna geçiyor arkadaşlar buda 12. Ayda saçlar uçmaya başlamış izlenimi veriyor..

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2019, 21:39:34 »
Aynı ışık ve ortamda mı? Çünkü genelde 8-9 Aydan sonra ters ışık moduna geçiyor arkadaşlar buda 12. Ayda saçlar uçmaya başlamış izlenimi veriyor..

Tespitin dibi :)

oklkvn

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Şubat 2019, 10:07:13 »
Yani ben forumda göremedim baktığım kadarıyla, çıkışlar 4-6 ay arasında oluyor diye biliyorum.

Çoğu insanlar 6 aydan sonra çıkışlar oluyor diye yorumlar görünce ona istinaden sordum 6. ay dan sonra çıkışı olan varsa incelemek istiyorum linkten diye.

oklkvn

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2019, 10:09:13 »

o ters ışık muhabbeti zaten en büyük sıkıntı , yanıltıcı durum.

buradaki arkadaşlardan gerçekten ışık altında fotoğraf çektirip buraya koysalar çok daha aydınlatıcı olur.

Yoksa uzaktan foto çekimi kimseye faydası yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Şubat 2019, 10:13:11 »
Işığın altında çekilen resimde yanıltıcı flaşlı resimler de saçı daha seyrek gösterir. önemli olan gün ışığı olan bir ortamda çekmek
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram