Gönderen Konu: Serkan bozkurt saç simülasyonu  (Okunma sayısı 6726 defa)

berkmerk

• Yeni üye
  • *
Serkan bozkurt saç simülasyonu
« : 15 Şubat 2019, 01:21:37 »
İnternette bu şahsın bol bol videoları var çok güzel saç simülasyonu yaptığı söyleniyor acaba diyorum saç ekiminden vazgeçip saç simülasyonumu yaptırsam  :)
bu serkan bozkurt ile ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar ,anlatıldığı gibi gerçekten saç simülasyonu yapmaktamıdır? birde simülasyon fiyatları ne kadardır bilen varsa yazarsa sevinirm.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Serkan bozkurt saç simülasyonu
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2019, 10:43:55 »
Yaptığı iş hakkında bilgimiz yok sizin araştırmanız gerek. Foruma bilgi anlamında kazanımları oldu ama smilasyon yaptığı biri gelip olumlu yada olumsuz bir durum belirtmediği için kendiniz araştırmalısınız yaptıracaksanız.
Global Moderator

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2019, 17:29:20 »
İnternette bu şahsın bol bol videoları var çok güzel saç simülasyonu yaptığı söyleniyor acaba diyorum saç ekiminden vazgeçip saç simülasyonumu yaptırsam  :)
bu serkan bozkurt ile ilgili bilgisi olan varmı arkadaşlar ,anlatıldığı gibi gerçekten saç simülasyonu yapmaktamıdır? birde simülasyon fiyatları ne kadardır bilen varsa yazarsa sevinirm.

konuyu açmışsın öylesine bırakmışsın hocam , insan bari saç simülasyonu ile ilgili bir kaç bilgi koyarda öyle gider :)

melterz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2019, 21:23:39 »
hocam yaptırdın mı noldu

Maxpayne

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2019, 11:46:55 »
Bu adama simülasyon yaptıran net enayidir. 2 yıl içinde solup gidecek şey için 10bin tl istiyor. O paraya en iyi şekilde saç ektirilir.

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #5 : 12 Temmuz 2019, 12:56:52 »
Reklama girmesin ancak ben hair inn de yaptırdım 2 seneden fazla oldu kullanıyorum üzerine ekim yaptırdım. Gercekten bu paralar nedir böyle şaka mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 12 Temmuz 2019, 13:26:34 »
Reklama girmesin ancak ben hair inn de yaptırdım 2 seneden fazla oldu kullanıyorum üzerine ekim yaptırdım. Gercekten bu paralar nedir böyle şaka mı?

Kardeşim reklama girmez yaptırdıysan güzelce konu aç saç ekimi gibi paylaş lütfen bu bölümde sana zahmet
Global Moderator

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #7 : 12 Temmuz 2019, 14:09:00 »

Kardeşim reklama girmez yaptırdıysan güzelce konu aç saç ekimi gibi paylaş lütfen bu bölümde sana zahmet

eyvallah. Sac simulasyon tavsiye adlı konuya aslında bir kaç kelam yazdım ve 3 fotograf ekledim. Telden çok fazla fotograf ekleyemedim dileyenler instagram hesabımdan bakabilir. Ama dediğiniz gibi bir başlık açacağım umarım faydalı olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 12 Temmuz 2019, 14:26:42 »
Kardeşim instagram hesabından bakıcaksak buranın anlamı yok paylaşımlar burda yapılmalı.
Global Moderator

Emre_70

• Full Member
« Yanıtla #9 : 12 Temmuz 2019, 14:41:43 »
Kardeşim instagram hesabından bakıcaksak buranın anlamı yok paylaşımlar burda yapılmalı.

yaptım hocam senin dediğin gibi bir konu açtım.  Saç Gölgelendirme/Similasyon Tavsiye ve Genel Bilgi/Hair İnn

faikkor

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 30 Ağustos 2019, 20:27:00 »
valla güzel yapanların fiyatları 2500 tl den başlıyor :D

dreamer87

• Jr. Member
  • **
  • Academica hospital saç ekimi
« Yanıtla #11 : 11 Ağustos 2023, 19:56:15 »
Merhabalar,

Sac ekimi sonrası saç similasyonunu Serkan Bozkurt’ta yaptırdım. Kesinlikle tavsiye ederim. Özellikle ekim sonrası saclarınız hafif bölgesel seyrek ise efsane duruyor. Resimleri de paylasıyorum.

Sac ekiminin yerini tutamaz ancak saç ekiminin mükemmel bir destekleyicisidir.
  • Ekim Merkezi ismi Academica hospital
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24730.0

Avrasya Hair - Academica Hospital
Greft: 3450
Dhi-Choi Kalemi
Ekim Günü: 16.11.2021
Yas: 34

Facebook Twitter Instagram