Gönderen Konu: zigavus şampuan  (Okunma sayısı 498 defa)

kılıkırkyaran

• Full Member
zigavus şampuan
« : 22 Şubat 2019, 00:43:00 »
Zigavus şampuan kullanan varmı arkadaşlar ?saç dökülmesini yavaşlattığı söylenmekte içerisinde sarımsak var ama koku yapmıyormuş.fiyatıda çok uygun hepsiburada da 49 tl ye satılıyor, ezcane fiyatını bilmiyorum.
içindekilerde  şu şekilde yazıyor;

Zigavus Extra Forte  Sarımsaklı Şampuan

Saç kıran tedavisinde destekleyici özellik taşır. • Saç derisinde biriken ölü hücreleri temizleyerek kepek oluşumunu engeller. • Saça sağlık, canlılık ve direnç kazandırır. • Saç köklerini besleyerek, saç teli çapını kalınlaştırır. Saça sağlıklı bir görünüm kazandırır. • pH değeri saç derisine ve cilde uyumludur, irritasyona sebep olmaz. • Saç ekiminden sonra rahatlıkla kullanılabilir. • Sarımsak kokusu içermez. • Gebelik ve laktasyon döneminde kullanılmasında sakınca yoktur.
ekşi sözlükte ve kadınlar kulübünde bu şampuanı bayağı övüyorlar,şu sıra sürekli reklamı ile karşılaşıyorum acaba şampunaı değiştirip bunumu kullanmaya başlayayım diyorum.

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: zigavus şampuan
« Yanıtla #1 : 23 Şubat 2019, 00:55:45 »
Ben kullanıyorum fena değil ama çok bir şey beklememek  lazım.
Zigavus forte olanı kullanıyorum.

Hardyboy

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2019, 01:09:44 »
Şu sıra bende bu şampunana başlamayı düşünüyorum arkadaşlar,kullananlar varsa yorum alabilirsek süper olur.

Roninn3

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Nisan 2019, 21:37:37 »
Ben bir ara kullanmıştım forte olanını açıkçası olumlu bir etkisini hissetmedim.

asensio

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 31 Mayıs 2019, 14:30:02 »
Zigavus şampuanın hangi çeşidini tavsiye edersiniz arkadaşlar malumunuz farklı farklı türleri var :)
Şampuan değiştireceğim birde  zigavus deneyeyim diyorum.

Galaksi

• Full Member
« Yanıtla #5 : 31 Mayıs 2019, 16:51:14 »
Reklamlarda çıkan Zigavus'u almıştım. Bende sivilce yaptı sonra bıraktım

Facebook Twitter Instagram