Gönderen Konu: İzmir ve civarı Pigmentasyon önerisi yada farklı il olursa neresi ?  (Okunma sayısı 4710 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi yani forumda sıkı takipçiler az çok benim hakkımda bilgiye sahiptirler.

İlk ekimim patlamıştı ve hakan hocadan ikinci ekim ile az çok toparlamistim şükür şu an ki görüntü iyi.
Ancak ön çizginin arkasi yani vertexe yakın bölge biraz seyrek
İkinci ekim konusunda resimler mevcut ( https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=5347.330 )
Şuanda resim yükleyecek pozisyonda değilim o yüzden ksuruuma bakmayın.

Açıkçası bir üçüncü ekimi daha düşünüyorum ama saçtan muhtemelen alinacak donör kalmadı. Bugün mecburen saçımı çok kısa kisalttim ve herşey belli oldu.
Yeni ekim için karar verdim ama zamanim şuan için yok.
Birde pigmentasyon için en doğru kişi kimdir nasil olmalı daha önce yapmış olanlar var mı yani tavsiyeleriniz .
Birde en önemlisi nasıl bir bütçe belirlemeliyim hiç bilgim yok bununla İlgili

Yani bir ekim parasi vermektense yeniden yaptıracağım ekimi birqz abartır vücut kılı falanda işin içine girer öyle Bir sonuç almayi beklerim.

Muhtemeln konuya bi ay jadar bakamayacagim ama cevapları lütfen siz yazin ben müsait olunca yani yeniden online olabikir duruma gelince yazacağım

byflamingo

• Sr. Member
konuna baktım sonucun güzel olmuş son ekiminde ekilenlerin tahmini yüzde 90 ı çıkmış gibi görünüyor.
Simülasyon yaptırman mantıklı olur bence iyi kamuflaj sağlamış olurdun lakin izmirde simülasyon nerde yaptırabilirsin hiç bir fikrim yok  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Zafer hoca izmirde sibel ulaşan hanımın eşi
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Yorumlar için teşekkür ederim,

Bir kaç kişiden fiyat aldım cok farklı fiyatlar söyleyenler var , 8000 bin isteyende 2000 tl diyende var

Direk isim vereyim
Hfs ile görüştüm 6 bin civarı bir fiyat söyledi seans seans gördükten sinra karar veririz dedi.

Fatih Serdaroğlu 8oe görüştüm yine 7.5 bin tl istedi yine seans işlemli...

Bende bu kadar para vermek istemiyorum, bu kadar verdikten sonra biraz daha ekler yeni sakal göğüs destekli bir ekim daha yaptırırım
İşte gel gelelim şuanda tüm donörüde kullanmak istemiyorum azcak sanırım saç + sakal + göğüs ile birlikte 2500 - 3000 greft daha ekim yapılabilir gibi iste bunuda düşününce pigmentasyon ile ilgili biraz daha araştırmaya başladım.

Zafer ulusan ile birebir görüşmedim yine WhatsApp üzeriden cevap aldim aşağı yukarı aynı fiyatlar birde yeni başladığı için tercih etmek istemiyorum.

Bir diğer alternatif ise yine İzmir'de daha önce serkan Bozkurt yani hfs ile çalışan birisi ile görüştüm bes yıldır İzmir'de bu işi yapıyor.
Instagram linkine bir bakabilir misiniz ( https://instagram.com/sac_golgelendirme_merkezi?igshid=jjh9kumsdj1d )

Bazi resimler tamam pigmentasyon ama bazılarında sanki bariz toppik var gibi işte guvenemedim kendisiyle gorustum, işlemi yaparken gormek istediğimi söyledim.

Kendiside şuanda tatilde olduğunu bu hafta iş başı yapacağını ve sonrasında işlem esnasında randevu verebileceğini söyledi.

İste sizinde fikrinizi almak istedim.
Bu kişinin işçiliği vs.. nasıl ? Kullandığı boyaların dövme boyası olmadığını ortalama 3 yil gidebileceğini söylüyor

İşte sizin fikrinizi merak ettim, kendisiyle görüşünce boya markalarını vs.. buraya yazarım tekrardan

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Pigmentasyon güneşte soluyor falan deniyor Türkiyede hiç içime sinen bi pigmentasyon da görmedik açıkçası. Ama yerinde olsam Tabi maddi durumunun da olduğunu varsayıyorum. 8-9 bin lira az para değil. Esma Serkan’da sakal göğüs kılı komple ne çıktıysa 2 gün 4 seans ektirir geçerim. Donör varsa Göğüs kılına soğuk bakıyorlar ama yapıcı insanlar yeniliklere gayet açıklar. sen donörüm kalmadı daha fazla saçlarımın seyretmesini istemiyorum göğüs kılı ekin çıkmazsa problem değil dersen bence ekerler. Zaten çıkmazsa da bence hiçbir kaybın olmaz göğüs kılını kim ister ki.. sakal da hafif seyrelince benim için daha iyi oldu sivilce falan çıkardı eskiden şimdi hava aldığı için sanırım hiç çıkmıyor.

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Pigmentasyon güneşte soluyor falan deniyor Türkiyede hiç içime sinen bi pigmentasyon da görmedik açıkçası. Ama yerinde olsam Tabi maddi durumunun da olduğunu varsayıyorum. 8-9 bin lira az para değil. Esma Serkan’da sakal göğüs kılı komple ne çıktıysa 2 gün 4 seans ektirir geçerim. Donör varsa Göğüs kılına soğuk bakıyorlar ama yapıcı insanlar yeniliklere gayet açıklar. sen donörüm kalmadı daha fazla saçlarımın seyretmesini istemiyorum göğüs kılı ekin çıkmazsa problem değil dersen bence ekerler. Zaten çıkmazsa da bence hiçbir kaybın olmaz göğüs kılını kim ister ki.. sakal da hafif seyrelince benim için daha iyi oldu sivilce falan çıkardı eskiden şimdi hava aldığı için sanırım hiç çıkmıyor.

Maddi Durumum Bireysel değildi aile olarak iyi diyeyim , kendim altından kalmaya çalıştım bugüne kadar baya bir masraflı oldu bana :) hatta bu yıl öyle beklenmedik harcamalarım oldu ki pes ettim , ve iyice araştırmaya başladım.
Pigmentasyonu illa ki yaptıracam ama işte pigmentasyona 8-9 bin vermek saçma geliyor onun yerine ekim daha mantıklı hakan hocanın ekibine ikinci ekimi yaptırmıştım , onlar gögüse yanaşmıyorlar bu rakamlara göre bana daha uygun bir rakam verdiler eski hasta muhabbetinden , ama işte son dönemde baya foruma yansıyan kötü sonuç var ben yaşamadım ama bunun psikolojik boyutunu geçtim dönor olayı hiçbir telafisi olamaz.
Esma Serkan İle görüşmedim ama onlarda hakan hocanın eski ekibi onların ekimleride çok iyi , işte şimdi önceliğimi belirlemem lazım sanırım ve bütçeyi göz önünde bulundurmam lazım :)
gögütense sırt kılları olabilir mi acaba gögüsden bir kaç kat daha yoğun :)
teşekkür ederim yönlendirme ve yorumun için

birde alterantif olarak şahin çelik var aklımda ekim olursa onunla da görüşürüm

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Tekrardan merhaba internette birkaç örnek buldum , muhtemeln bi 20 gün içerisinde yaptıracağım ancak aklıma takilan birşey var .

Şimdi benim vertexe yakin kisimlara gerekiyor ama saçı boyasam nasil olur sizce daha koyu bir görüntü elde edebilirmiyim ?

Ve asıl sormak istediğim pigmentasyondan sonra saç boyanır mı ?
Nasıl durur ?
Benim açıklığıma benzer pigmentasyon örnekleri aşağıdaki gibi ama yapanlar çok iyi yapmış

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kime yaptırıcaksın pigmentasyon karar verdin mi burkay
Global Moderator

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Kime yaptırıcaksın pigmentasyon karar verdin mi burkay

Fatih Serdaroğlu ve Celal Akfil var ikisindende görüş aldım ikisinden birisi olacak büyük ihtimalle

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Fatih Serdaroğlu ve Celal Akfil var ikisindende görüş aldım ikisinden birisi olacak büyük ihtimalle

Hayırlısı paylaşırsın zaten
Global Moderator

Danismankemal

• Full Member
Arkadasim senin konunu hatirliyorum clinichairin rezaletiydi. Umarim pigmentasyon moral olur, en iyi yer olur senin icin. Ogrendiklerini bizimle de paylas pigmentasyon hakkinda.

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Burkay hocam merhaba.
Smilasyon yaptırdınız mı ?
  • Ekim Tarihi: 15-16.11.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 3008
  • Yaşınız 36

tmax

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam selam, naptınız similasyonu yaptırmış mıydınız o zaman.?

Facebook Twitter Instagram