Gönderen Konu: clinic expert sac ekimi  (Okunma sayısı 10208 defa)

Gardyans

• Jr. Member
  • **
clinic expert sac ekimi
« : 05 Temmuz 2019, 12:51:56 »
Merhaba arkadaslar clinic expert merkezinde sac ekimi yaptim ve sekizinci gunumdeyim kabuklar dokuldu. Forumda gordum bu merkez yeni acildigi icin herkes acaba nasil bir yer burasi gibi sorular sormus konularda. Oncelikle su anlik bazi dusuncelerimi yazayim hem sac ekim merkeziyle alakali hem de sac ekim dusuncemle alakali. clinic expert merkezinin bazi arti bazi eksi ozellikleri var. Artilari sunlar: cok ucuz kalem teknigini 4 bine yaptiriyorlar, ilk prp ucretsiz yapuldi, ilgi alaka super aracla getirip goturuyorlar istersen on gun boyunca orada yikama yaparsin, saglik danismanin var istedigin zaman sorununu sorabilirsin. Eksi yanlari da sunlar doktorlari cok deneyimli degil, yaslari asiri genc yeni mezun filan bunlar sanirim, hasan diye biri vardi orada konusmasini begenmedim samimi gelmedi bana Turkiye'nin en iyisiyiz filan diyor madem bu kadar iyisin fiyatin niye bu kadar ucuz, doktorlarin niye bu kadar genc diyecektim ama ameliyat cikisi oldugu icin o haldeyken konusmayi uzatmak istemedim.
clinicexpert saç ekimi merkezi.
clinic expert saç ekimi şikayetleri ve yorumları:
Resmi yukariya yuklemeye calistim umarim yukleyebilmisimdir. Sekizinci gundeyim su an. 3 bin sac ekimi yapildi.

Sizden sac ekimi sonrasi kullanabilecegim urunler hakkinda yardim almak istiyorum arkadaslar. Su an kullandiklarim sunlar: clinic expert sac serumu xpecia tablet, hastanenin verdigi sanpuan.

Bunlara ek olarak ne alinmalidir acaba? Sampuan olarak bioxin almayi dusunuyorum iyi midir? Sac spreyi olarak ne alayim? Sac gelisimi icin iyi ilan ve sok dokulmeyi azaltacak ne urunler varsa soyleyin alayim hepsini erkenden ki surece bir sifir erkenden baslamis olayim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: clinic expert sac ekimi
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2019, 12:54:33 »
Hayırlı olsun operasyon fotoğraflarınız var mı? Ve öncesi resimler?
Global Moderator

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2019, 12:55:18 »
Ensede herhangi iz filan yok o bakimdan iyi.

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2019, 12:56:37 »
Hayırlı olsun detaylı paylaşım gerekiyor yorum için.

Nasıl güvendiniz bu merkeze günde 70 kişi saç eken bir yer olarak duyuyoruz  kararınızı nasıl verdiniz?

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2019, 12:57:44 »
Hayırlı olsun operasyon fotoğraflarınız var mı? Ve öncesi resimler?

Oncesi resimleri eklerim birazdan hocam opersyon fotografi derken neyi kastettiniz tam anlamadim. Su anki fotolari ilk mesajimda yolladim onu kastediyorsaniz.

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2019, 13:01:10 »
Hayırlı olsun detaylı paylaşım gerekiyor yorum için.

Nasıl güvendiniz bu merkeze günde 70 kişi saç eken bir yer olarak duyuyoruz  kararınızı nasıl verdiniz?

Mesajda ekledigim fotolar gozukuyor mu acaba emin olamadim tam becerebildim mi yuklemeyi diye de cunku.

Ya acikcasi cok fazla arastirma yapmadan ekime aniden karar verenlerdenim ben dogruya dogru. Ekim yapildiktan sonra sac ekim olayi konusunda detayli arastirma yapmaya basladim.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2019, 13:01:51 »
Hayırlı olsun ön çizgi eski ekimlere nazaran değişmiş merkezin sanırım tüm merkezler forumu takip ederek kendilerini geliştirmeye başlamış bu güzel bir durum.

Operasyonun ilk gün fotografları var mı bu eklediklerin kabuk dökümü sonrası.Ekim olmadan önce dökülme alanını gösteren fotografları da eklemeniz gerekiyor.

Siz ekim yaptırırken aynı anda 70 kişi ye mi ekim yapılıyordu?

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2019, 13:07:56 »
Hayırlı olsun ön çizgi eski ekimlere nazaran değişmiş merkezin sanırım tüm merkezler forumu takip ederek kendilerini geliştirmeye başlamış bu güzel bir durum.

Operasyonun ilk gün fotografları var mı bu eklediklerin kabuk dökümü sonrası ve ekim olmadan önce dökülme alanını gösteren fotograflar.

Siz ekim yaptırırken aynı anda 70 kişi ye mi ekim yapılıyordu?
70 kisi filan yok hocam o olayla ilgili mesaj gormustum clinic expertten biri oyle demis. Anca 20-30 kisi ekim alir o da en fazla yani oyle asiri yogunluk yoktu ki orada. O merkez soyle dusunuyor: "Ben musterimin cok fazla oldugunu soyleyeyim gunde 70 kisiye sac ekimi yaptigimi soyleyeyim Turkiyede bir numara oldugumu soyleyeyim bu sayede herkes benim cok iyi bir merkez oldugumu dusunsun." Bu dusunce yapilari pek mantikli degil tabii onu soyleyeyim ama boyle yani.

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2019, 13:12:35 »
Ben bir çok kişiden 70 kişi ekim yaptıklarını duyuyorum ve dikkat ediyorum google ve başka yerlerde inanılmaz reklam kasıyorlar aşırı derecede bu rahatsız ediyor insanı açıkcası bu merkeze gidicek arkadaşlarım çok ciddi araştırma yapması gerek henüz başarılı bir sonuçlarınıda görmedim ama inşallah paylaşan arkadaşlar mutlu olur.

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2019, 13:16:05 »
Bunlar da eski fotolar..

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 05 Temmuz 2019, 13:17:05 »
Sac ekim sıklıgı iyi olmus mu acaba?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 05 Temmuz 2019, 13:28:25 »
Kendi saçların var ekim sıklığıda fena gözükmüyor saç yönleri kendi saçınla uyumlu olur ve güzel bir çıkış yakalarsan güzel sonuç olur diye düşünüyorum. Tekrar hayırlı olsun, gün içinde arada kabuk dökümüne kadar saçları nemlendir ıslat yıkama harici.
Global Moderator

Gardyans

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 05 Temmuz 2019, 13:30:37 »
Kendi saçların var ekim sıklığıda fena gözükmüyor saç yönleri kendi saçınla uyumlu olur ve güzel bir çıkış yakalarsan güzel sonuç olur diye düşünüyorum. Tekrar hayırlı olsun, gün içinde arada kabuk dökümüne kadar saçları nemlendir ıslat yıkama harici.

Hocam su an hangi urunleri kullanmam iyi olur tavsiyede bulunur musunuz? Sac serumu kullaniyorum sadece birazdan da xpecia tablet alacagim baska ne alayim?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 05 Temmuz 2019, 13:38:19 »
Serum kullanılmasını açıkcası ben pek tutmuyorum gereksiz ve fayda sağladığını düşünmüyorum xpecia içerik olarak saçın ihtiyacı olan vitaminler dışında doğal dht blocer bulundurur serumdan daha çok fayda sağlayacağı kesin. Bu serumlar ileri aşamalarda bırakılınca ekilen saçlarda dökülme yaratabiliyor.

Bunların dışında finasterid araştır forumdan tabi yan etkileri olabiliyor ben kullanıuorımda gerçi sen doktora danış kullanırım dersen.
Global Moderator

delilik34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 05 Temmuz 2019, 13:43:22 »
hocam kabukları ne zaman döktün?

Facebook Twitter Instagram