Gönderen Konu: Yeni ekim kürşat yalvac  (Okunma sayısı 394 defa)

Yusufsac

• Newbie
  • *
Ynt: Yeni ekim kürşat yalvac
« Yanıtla #15 : 09 Temmuz 2019, 08:43:04 »
Ya arkadaşlar bugün 9. Günüm ama ensemdeki ağrı hala geçmedi her gün daha da artıyor ordaki uyuşmada geçmedi nasıl gececek ağrıdan ne zaman kurtulacam

SercanYlmz

• Newbie
  • *
« Yanıtla #16 : 09 Temmuz 2019, 10:58:13 »
Ya arkadaşlar bugün 9. Günüm ama ensemdeki ağrı hala geçmedi her gün daha da artıyor ordaki uyuşmada geçmedi nasıl gececek ağrıdan ne zaman kurtulacam
panik yok uyuşma öyle hemen geçmez ağrın 2-3 gün içinde tam olarak geçmesi gerekir özellikle ekim yapılan alandaki uyuşukluk bazen 1 yılı bulabilir ben 7.aydayım daha halen hafif uyuşukluk var ama eksendeki uyuşukluk çok daha çabuk geçiyor enseyi yıkarken bolca ovala masaj yap uyuşukluk çabucak dağılır

antihairkafası

• Jr. Member
  • **
  • 19.06.2019 / 2641 GREFT
« Yanıtla #17 : 09 Temmuz 2019, 11:09:12 »
Ensedeki özellikle geceleri yanma batma kavrulma hissi 2nci haftada tamamen geçiyo hocam. losyon krem bunları kullan ve antibiyotiğini iç. ağrı kesici ile idare et. ben uyku uyuyamadım ilk 9 gün falan. sonra şak diye kesildi ağrı acı. rahat ol geçer. hayırlı olsun

Yusufsac

• Newbie
  • *
« Yanıtla #18 : 14 Temmuz 2019, 17:49:13 »
Arkadaşlar bi sorum olacak size
Benim ekilen saçlar kabuk dökmeden sonra uzanıyor diğer saçlar üzüyor onlar yerinde sayıyor buda belli oluyor bu normal mi
Bide ekilen saçlar ne zaman dokulur uzamıyorda herkesde durum aynı mi
Bir ay tek verdikleri bioderma şampuan kullanıp bittikden sonra ne kullandınız sizler

Yusufsac

• Newbie
  • *
« Yanıtla #19 : 14 Temmuz 2019, 18:47:43 »
?

Facebook Twitter Instagram