Gönderen Konu: Murat Küçüktaş Hk.  (Okunma sayısı 1869 defa)

unverm

• Hero Member
Murat Küçüktaş Hk.
« : 08 Temmuz 2019, 11:22:59 »
Merhaba,

Bursa'da yaşıyorum ve saç ektirmeye karar verdim. Açıklığım oldukça fazla. Doktor konusunda çok kararsızım. Bir akrabam İstanbul'da Dr. Alp Aslan'ı önerdi. Açıkçası şehir dışında yaptırmak zor geliyo Bursa'da da bu işi yapabilecek Murat Küçüktaş görünüyo internetteki yorumlardan (google ve doktor siteleri). Bir de donor bölgede çok başarılı olduğu söyleniyor. Ama bu sitede bazı başarısız sonuclardan sonra soğudum kendisinden.

Bu doktor hakkındaki görüşleriniz nedir? Ekim yaptırmalı mıyım?

Musollini

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Murat Küçüktaş Hk.
« Yanıtla #1 : 08 Temmuz 2019, 14:44:42 »
Hocam bence Murat küçüktaşı boşver kötü sonucu geçtim texas nickli arkadaş hariç ben iyi sonucunu görmedim desem daha doğru olur. Daha güzel eken yüksek yüzdeli yerler var siteyi araştırmaya devam edin derim. Saygılar

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Temmuz 2019, 19:29:36 »
Google, facebook, doktortakvimi vs. gibi sitelerde hiç kötü yorum bulamadim. Burada yerden yere vuruluyor. Ilginç geliyo bana. Ticari olup olmadigini anlamak çok zor. Her doktor için çok kötü de yorum var çok iyi de. Neye gore seçeceğiz bilmiyorum. Araştırdıkça işin içinden çıkılmıyor.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 08 Temmuz 2019, 20:52:04 »
Merhaba,

Bursa'da yaşıyorum ve saç ektirmeye karar verdim. Açıklığım oldukça fazla. Doktor konusunda çok kararsızım. Bir akrabam İstanbul'da Dr. Alp Aslan'ı önerdi. Açıkçası şehir dışında yaptırmak zor geliyo Bursa'da da bu işi yapabilecek Murat Küçüktaş görünüyo internetteki yorumlardan (google ve doktor siteleri). Bir de donor bölgede çok başarılı olduğu söyleniyor. Ama bu sitede bazı başarısız sonuclardan sonra soğudum kendisinden.

Kardeş hayırlı olsun kararın,geçen sene gittim malum doktora,daha ilk başta muayene ücretini şart koşup muayene edildim,3500 greft ekerim dedi ve 6.000 tl istedi,ekimi ben değil hemşirelerim eker dedi,ayrıca benim ekmemi istersen extra günboyu ücretimi verirsin dedi,Bu sene tekrar karar verdim ve iki arkadaşımın ekimini yapan klinikle görüştüm,8 haziranda 4.000 greft ekim yaptırdım norwood 2 seviyedeydim,operasyon fomarada Dr.Ali Tuncer Universal Estetik klinikte oldu fiyat gayet iyiydi ve ilgililer,tavsiye ederim gidip görüşebilirsin.
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2019, 21:02:05 »
Forumda ilgili doktorun sonuçları var kendiniz görüp karar verebilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Temmuz 2019, 09:05:21 »
Merhaba,

Kardeş hayırlı olsun kararın,geçen sene gittim malum doktora,daha ilk başta muayene ücretini şart koşup muayene edildim,3500 greft ekerim dedi ve 6.000 tl istedi,ekimi ben değil hemşirelerim eker dedi,ayrıca benim ekmemi istersen extra günboyu ücretimi verirsin dedi,Bu sene tekrar karar verdim ve iki arkadaşımın ekimini yapan klinikle görüştüm,8 haziranda 4.000 greft ekim yaptırdım norwood 2 seviyedeydim,operasyon fomarada Dr.Ali Tuncer Universal Estetik klinikte oldu fiyat gayet iyiydi ve ilgililer,tavsiye ederim gidip görüşebilirsin.

Dr. Ali Tuncer alım, kanal açma ve ekim işlemlerinin hepsini kendisi mi yapıyor?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Temmuz 2019, 09:20:53 »
Merhaba,

Dr. Ali Tuncer alım, kanal açma ve ekim işlemlerinin hepsini kendisi mi yapıyor?

Hayır kendi inceleme yapıyor,işini bilen 3 kişi var ve kristal uçla kanal açılıp ekim yapılıyor, otomotiv sektöründe bir arkadaşım ektirdi hoşuma gitti,daha sonra mali müşavirim ektirdi başarılıydı, beni cezbeden ekibin iyi olması ve korkularımı yenmemde yardımcı olmaları,daha sonraki süreçte ilgi ve alaka ayrıca memnun etti.En önemlisi Bursada olması zaman açısından bana faydalıydı.Karar sizin kararınız iyi araştırmakta fayda var,forumda başarısı kanıtlanmış bir çok ekim merkezi var.
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 10 Temmuz 2019, 21:08:27 »
Geçen gün görüştüm Murat beyle. 2 gün üst üste  2500 + 2500 toplam 5000 greft ekimi önerdi. 1 yıl sonra sakal ve gogusten 1000 greft tepeye takviye yapabiliriz dedi. Veya 3500 ekip bir sene sonra ne çıkarsa ekeriz dedi. Bu konudaki görüşünüz nedir? Oneriler nasıl? 2 gün üst üste ekim sıkıntı olur mu?

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Temmuz 2019, 21:41:31 »
Aynı acıları çarpı iki yaşamak gibi durum var ,forumda yaşamış arkadaşlar mevcut,hocanın takdiridir birşey diyemem,fakat sana tavsiyem forumda bu işte kendini gerçekten kanıtlamış hocalar var onlardan da bilgi alman, Bursalı bir arkadal Bu hocanın ekimi sonrası ciddi sorunlar yaşamıştı, karar senin üstad.
Rsnkl ve eskigünler adlı forum sakinlerinin paylaşımlarını bulursan yol gösterici olabilir.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2019, 21:50:05 Gönderen: KaiserSS »
One life,live it...

Takviye

İlave

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

Facebook Twitter Instagram