Gönderen Konu: İstanbul transplas Konya Hakan Başünal 2507 kök Saç ekimi 18.10.2019  (Okunma sayısı 1774 defa)

Yakubi27

• Yeni üye
  • *
Merhaba arkadaşlar 3 gün önce sac ekimi yaptırmış bulunmaktayım ilk yikamami yaptıracam süreç ve ekim hakkında yorum yaparsınız

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ekim de bir sorun görünmüyor ön çizgide uyumlu hayırlısı olsun.
Global Moderator

Yakubi27

• Yeni üye
  • *
Ekim de bir sorun görünmüyor ön çizgide uyumlu hayırlısı olsun.
sagolun ilaç olarak xpecia tablet kullanıyorum şampuan sebamed sac dokulmesi karsiti 400ml kremde bepantol onarıcı kremi kullanıyorum yeterli herhalde

ahmetrts

• Hero Member
Hayırlı olsun sargoyı kendınmı cıkardın normalde yıkama da cıkıyor lar diye biliyorum bide ilk yıkamadan sonra günlük yıkanma yı kendin yapcaksan detaylı bilgi al ekim merkezinden ekim güzel gorunuyor

Yakubi27

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun sargoyı kendınmı cıkardın normalde yıkama da cıkıyor lar diye biliyorum bide ilk yıkamadan sonra günlük yıkanma yı kendin yapcaksan detaylı bilgi al ekim merkezinden ekim güzel gorunuyor
sagolun ekim merkezi baya ilgi alaka gösteriyor her konuda yıkama vs diğer işlemler ile ilgili sargı bezini 1 gün sonra çıkarttım kendileri öyle söyledi sadece şişlik var onlarda geçer 3 5 güne herşeyden memnun kaldık ekip olsun ilgi alaka on numara fiyatta zaten çok makul korku vardı ilk basta ama korkulacak birşey olmadığını ekimden sonraki iscilik gosterdi bakalim sonucu nasıl olacak 

scylax

• Şahin ÇELİK Saç Ekim Sürecim
  • Full Member
    • Şahin ÇELİK Saç Ekim Süreci
Ekimin hayırlı olsun. Ekim öncesi fotoları atarsan seviniriz. Şişlik meselesini dert etme 5.-6. Gün falan diniyor. Çok ayakta kalma uzan.

Rizzrak

• Sr. Member
  • Sibel ulusan saç ekimi
hayırlı olsun, güzel olucak gibi, ilk resmin açısından dolayı heralde alın bölgesi geniş gibi geldi bana, biraz daha önden resim var mı?birde ekim önecesi resimlerin var mı elinde?
  • Ekim Merkezi ismi Medicalhair

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sagolun ilaç olarak xpecia tablet kullanıyorum şampuan sebamed sac dokulmesi karsiti 400ml kremde bepantol onarıcı kremi kullanıyorum yeterli herhalde

Yeterli olması sana bağlı daha güçlü ilaçlarda var.
Global Moderator

Guven25

• Jr. Member
  • **
Ekimini takib ediyorum gayet güzel görünüyor  ;)

Kel123

• Hero Member
Nedense bu zikzakli on cizgiler bana pek dogal gelmiyor. Bence guzel ekilmis hayirli olsun

Muhib

• Full Member
Hayırlı olsun.. önçizgi güzel duruyor.. umarım sonuç gönlünüzce olur.. ekim öncesi fotoda atarsanız sürecinizi ve değişimi daha iyi takip edebiliriz

Yakubi27

• Yeni üye
  • *
25.gün xpecia tablet sabah akşam kullanmaya devam günlük sebamed şampuan ile yıkıyorum şok başladı her yıkamada kırılan saçlar geliyor avucuma süreç nasıl sizce

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sağlıklı görünüyor Şok dökülmende devam ediyor hayırlısı bundan sonra
Global Moderator

Yakubi27

• Yeni üye
  • *
Sağlıklı görünüyor Şok dökülmende devam ediyor hayırlısı bundan sonra

Sağolasın admin şok dökülme bitseydi bi sizce sonuç güzel olurmu kabuk döküldükten sonra bana ekim güzel doğal olacak gibi geldi sizce nasıl

Facebook Twitter Instagram