Gönderen Konu: Saçım hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Kaç grefte hallolur?  (Okunma sayısı 1370 defa)

Omondoles

• Jr. Member
  • **
Selamlar arkadaşlar. Saç ektirmeyi düşünüyorum. Bu siteyi bulana kadar ektireceğim yeri az çok belirlemiştim fakat burada çok farklı isimler gördüm. Tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Kaç grefte ve yer tavsiyesi olarak. Teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
alan geniş ama donör iyi durumda ve  kalın telli

bu kafa tek bir ekimle kapanmaz özellike tepe bölgeniz (vertex)

tavsiyem 2 ekim planlamanız 1 sene ara ile

ilk ekim ön ve orta

2 ekim tepe ama şunu da belirteyim tepe gene sık bir şekilde kapanmaz

suan kafanızdaki saçlarıda medikal ilaçlarla güçlendirmeniz mümkün onlar güçlenip kalınlaşır ise ekimle daha yogun saçlarınız olur
Global Moderator

Omondoles

• Jr. Member
  • **
alan geniş ama donör iyi durumda ve  kalın telli

bu kafa tek bir ekimle kapanmaz özellike tepe bölgeniz (vertex)

tavsiyem 2 ekim planlamanız 1 sene ara ile

ilk ekim ön ve orta

2 ekim tepe ama şunu da belirteyim tepe gene sık bir şekilde kapanmaz

suan kafanızdaki saçlarıda medikal ilaçlarla güçlendirmeniz mümkün onlar güçlenip kalınlaşır ise ekimle daha yogun saçlarınız olur

Yorumunuz için teşekkür ederim. Peki nereyi tavsiye edersiniz? Daha doğrusu YouTube’da Murat çeviğin ektirdiği yerde ektirmeyi düşünmüştüm ama burada çok farklı isimler gördüm.

Ve inanılmaz fiyat farkı. 1 greft 1€ yazanlar var. Ev parası gibi. Murat çeviğin yaptırdığı yer ile uçurum var. Anlamadım
  • Ekim Tarihi: 15 Aralık 2021
  • Ekim Merkezi ismi Cyprus Hair Center
  • Greft Miktarı 4700 civarı
  • Yaşınız 40
Saç ekim konum: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=25060.0

Kullandığım ürünler: solgar biotin 5000 (günde 1 kere)
Sebamed everyday şampuan

2 kaşık ev yapımı harup pekmezi

sackavurma

• Full Member
Yorumunuz için teşekkür ederim. Peki nereyi tavsiye edersiniz? Daha doğrusu YouTube’da Murat çeviğin ektirdiği yerde ektirmeyi düşünmüştüm ama burada çok farklı isimler gördüm.

Ve inanılmaz fiyat farkı. 1 greft 1€ yazanlar var. Ev parası gibi. Murat çeviğin yaptırdığı yer ile uçurum var. Anlamadım
Mesut Çevik'ten bahsediyorsunuz.
Bende orda ektirdim 18 gün oldu. 18 günlük süreç aynı bahsettiği kadar rahat geçti.
Sonuç ne olacak orası ayrı. Şuanlık memnunum.

BayX

• Hero Member

Hocam 1 greft 1 euro şimdi normal fiyat sayılıyor nerdeyse 2 2.5 3 hatta 3,5 Euro olan yerler var

Omondoles

• Jr. Member
  • **
Pardon Mesut çevik yazacaktım.
  • Yaşınız 40

Sebamed everyday şampuan

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları

fiyatlar merkez kalitesine göre değişir mercedes ile şahin aynı para değil şaşırmana gerek yok büççen nedir

Global Moderator

Kel123

• Hero Member
5bin greft yeter bence

Omondoles

• Jr. Member
  • **
fiyatlar merkez kalitesine göre değişir mercedes ile şahin aynı para değil şaşırmana gerek yok büççen nedir

Emphair bana 6500₺ fiyat vermişti. Konaklama, havalimanından alma dahil. Yani hadi diyelim 8000₺ olsun.
  • Yaşınız 40

Sebamed everyday şampuan

Omondoles

• Jr. Member
  • **
Mesut Çevik'ten bahsediyorsunuz.
Bende orda ektirdim 18 gün oldu. 18 günlük süreç aynı bahsettiği kadar rahat geçti.
Sonuç ne olacak orası ayrı. Şuanlık memnunum.

Önceki ve sonraki resimleri paylaşır mısınız? Kaç greft ektiler? Eken Kişiler doktor mu?
  • Yaşınız 40

Sebamed everyday şampuan

Omondoles

• Jr. Member
  • **

Bu konular halkında pek bilgim yok. Hangi ilaçları kullanmak gerekir.
  • Yaşınız 40

Sebamed everyday şampuan

heprotar

• Sr. Member
saç ekimi ile ilgili pek bir bilgin yok anlaşılan.mesut çevik falan hep reklam hocam saç ekimi merkezi ile anlaşmalı .böyle yerlerden uzak durmak lazım .en iyisi kendin araştırıp karar vermen lazım.burda saçının durumunu paylaşan bir sürü insan var üşenmeden onların ekimini takip edip en güzeli o şekilde karar vermek.yoksa sokakta her gün saç ektirip saçı tel tel çıkan bir sürü insan içine çıkamayan adam var .onlar gibi olmak istemiyorsan dikkatli ol senin ekim çok riskli ekilen saçların büyük çoğunluğu çıkmalıki güzel olsun.yoksa 4000 ekmiş 2000 çıkmış seni kurtarmaz hocam.

Omondoles

• Jr. Member
  • **
saç ekimi ile ilgili pek bir bilgin yok anlaşılan.mesut çevik falan hep reklam hocam saç ekimi merkezi ile anlaşmalı .böyle yerlerden uzak durmak lazım .en iyisi kendin araştırıp karar vermen lazım.burda saçının durumunu paylaşan bir sürü insan var üşenmeden onların ekimini takip edip en güzeli o şekilde karar vermek.yoksa sokakta her gün saç ektirip saçı tel tel çıkan bir sürü insan içine çıkamayan adam var .onlar gibi olmak istemiyorsan dikkatli ol senin ekim çok riskli ekilen saçların büyük çoğunluğu çıkmalıki güzel olsun.yoksa 4000 ekmiş 2000 çıkmış seni kurtarmaz hocam.

Aynen hocam. Siteyi de şans eseri buldum (iyiki de bulmuşum). Çevremde ekip, kötü görünenler var. O yüzden Araştırma gereği hissettim. Yalnız siteyi okuyunca inanılmaz fiyatlar gördüm. Yani benim kafa 4000 greftle kapanacaksa ve tanesi 1€ ise (ki o da minimum) inanılmaz fiyatlar çıkıyor. Gerçekten aklım çok karıştı. Hakan hocanın WhatApp’ına foto gönderdim, size döneceğiz dediler ama kaç gün oldu dönmediler.
  • Yaşınız 40

Sebamed everyday şampuan

Facebook Twitter Instagram