Gönderen Konu: MC Hair Center Saç Ekimi Sonucum Hakkında Yorumlarınızı Bekliyorum  (Okunma sayısı 3958 defa)

SadeceBiri

• Yeni üye
  • *
Merhabalar.

22.06.19 tarihinde MC Hair Center'da saç ekimi yaptırdım. Saç ekimi işlemi Özel Çamlık Hastanesinde gerçekleşti. Saç ekim öncesi ilgi alakâ çok fazlaydı. Bu firmanın gerek instagram adresindeki gerek facebooktaki takipçi/beğeni sayısı beni cezbetti. Lâkin, saç ekimi sonrası beğenilerin ve takipçilerin bot olduğunu anladım. Saç ekimi sonrası ilgi ve alakâ tamamen sıfırdı. Herşey parayı verene kadarmış onu anladım. Saç ekimi sonrası verilen losyon, şampuan gibi ürünler için ekstradan 250 TL alındı. (genelde bunlar ücretsiz verildiği söyleniyor.)
Max greft ekileceği söylendi. Ekim sonrasında odaya gidilirken 6000 tane ekildiği söylenildi fakat ben sonuçtan hiç memnun değilim. Ekim yaklaşık 4-5 saat civarı sürdü. Bana söylenen aynı anda sadece 1 tane ekim yapılıyor ve uzman ekibimiz sadece size özel olacak denildi. Fakat, benimle birlikte o gün 3 tane ekim yapıldığına şahit oldum. Saç ekimi işlemimi gerçekleştiren kişiler sürekli odalar arasında gidip geldiler. Donor bölgemdeki seyreklik beni çok rahatsız ettiğinden saçlarımı kısa kestiremez oldum. Neredeyse 13 ay geçti fakat saçlarımın görüntüsü iğrenç ve rahatsız edici gelmeye başladı. Sapkasız çıkamaz oldum.

Anlayan arkadaşlar varsa yorum konusunda yardımcı olabilirler mi ? Etrafımda saç ekimi yaptıran ve yapan hemen hemen herkes sonucun çok kötü olduğunu ve gerekli hukuki süreci başlatmam gerektiğini söylüyorlar.
Şimdiden teşekkür ederim.

EKİM ÖNCESİ:

EKİM SONRASI 1.GÜN

5.AY

13.AY

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Donör pek iyi durumda görünmüyor tekrar bir ekimi kaldıramaz sanıyorum donör iyi durumda olsa bir sıklaştırma yaptırıp tepe hariç daha iyi bir görüntü olabilirdi.
Global Moderator

SadeceBiri

• Yeni üye
  • *
Donör pek iyi durumda görünmüyor tekrar bir ekimi kaldıramaz sanıyorum donör iyi durumda olsa bir sıklaştırma yaptırıp tepe hariç daha iyi bir görüntü olabilirdi.

Sizce yasal olarak hakkımı aramalı mıyım ? Sonuçta kalıcı olarak hasar söz konusu.

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
Maalesef profesyonel kimseler dinlenmeyi o inat edilince böyle kötü ekim oluyor.Herkesin saçı ekime uygun deil bunu kabul etmek gerekiyor.

Karakutu

• Hero Member
6000 kökmü denildi, bu ekimde kesinlikle o sayı olamaz.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Geçmiş olsun     baştan sona  herşey  kötü  malesef   

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
Aynen hocam geçmiş olsun malaasef çim adam olmuş ama takmayın dazlak yaparsınız veya protez kullanirsiniz

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
Hukuk okuyorum bu dolandiriliciga girer nette araştırıp ilgili mahkemeye gidersiniz dilekçe verirsiniz işlem baslatilir

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
Donörü tam arkadan cekip fotograf koyar misiniz? Bu şekilde tam anlaşılmıyor. Yanlari cok hirpalamislar.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sizce yasal olarak hakkımı aramalı mıyım ? Sonuçta kalıcı olarak hasar söz konusu.

yasal olarak hakkınızı arayacağınız bir durum yok ortada baştan kabul etmıssınız ekıme çok uygun değilsiniz zaten
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuç kötü değil bence en az 4000 greft çıkmış bence

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
yasal olarak hakkınızı arayacağınız bir durum yok ortada baştan kabul etmıssınız ekıme çok uygun değilsiniz zaten
Yasal olarak biseyi kabul etmişse hakkı olmaz.Ama eğer çok iyi sonuç verir gibi argümanlarla kandırılmışsa hakkı vardır.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Saç ekim   estetik  bir operasyondur  kusurlu   ayıplı  bir durum varsa  ortada   nereye  imza  atarsan at    önemli  değil   hukuk  açısından      mağdur   olan  insan haklıdır  hakini  araya bilir 

AdnanN

• Hero Member
Sonuç kötü değil bence en az 4000 greft çıkmış bence

neden dalga geçiyorsun ki adam mağdur olmuş burda sitem ediyor adamın perişan ettikleri donerinidemi görmüyorsun birader.

Gençevhamlı

• Jr. Member
  • **
Hocam keşke burda sorsaydiniz ya donör bölge uygun değilmiş çim adam diyolardi bide şimdi insanlar konuşup durur

Facebook Twitter Instagram