Gönderen Konu: ASUMAN HAIR TRANSPLANT CLINIC 3500 GREFT SAÇ EKİMİ  (Okunma sayısı 52127 defa)

LegendTR

• Full Member
Ynt: ASUMAN HAIR TRANSPLANT CLINIC 4500 GREFT SAÇ EKİMİ
« Yanıtla #120 : 28 Ağustos 2020, 11:21:41 »
Ben de keşke hiç başlamasaydım diyordum, çünkü o ilaca başlayana kadar saçlarım kalın ve sertti sonra başladım ve bir süre sonra sosyal hayatımı etkileyince bıraktım. Keşke hiç başlamasaydım, vücudumun ya da hormonlarımın dengesiyle hiç oynamasaydım

Kardeşim çok üzüldüm duruma saçına değil de vücudunun dengesinin bozulmasına çok üzüldüm inşaAllah toparlarsın. Burda bu ilacın etkilerinden bahsedince insanlar sanki kendileri üretmiş gibi savunuyorlar al işte karşımızda canlı kanlı örneği saçı falan boşver şimdi kan testinden sonra napabilirsin onlara bak vücudu tekrar toparlamaya çalış. Allah sabır ve şifa versin inş atlatırsın.

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #121 : 28 Ağustos 2020, 13:08:59 »
Saçların minoxil döngüsüne girmiş ondan dökülme başlamış toparlar çok güzel sonuç almıştın halada güzel . Greft sayısı ve alana göre gayet güzel sonuç aldın.

Escobarp

• Full Member
« Yanıtla #122 : 28 Ağustos 2020, 15:13:04 »
Gecmis olsun dostum, benimde dökuluyor finas kullaniyorum 1 aydir dokulme azalmadı bile.

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #123 : 28 Ağustos 2020, 19:34:16 »
mahsuru yoksa sıkıntınızı hafif dillendirirmisiniz sosyal sıkıntılar diyince biraz ihtilaflı geldi

revolver

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #124 : 28 Ağustos 2020, 20:01:12 »
Asuman hanımın telafi gibi bir önerisi olacak mi merak ettim , genelde serkan aygın da görüyoruz

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #125 : 28 Ağustos 2020, 20:21:42 »
Saçların minoxil döngüsüne girmiş ondan dökülme başlamış toparlar çok güzel sonuç almıştın halada güzel . Greft sayısı ve alana göre gayet güzel sonuç aldın.

Eyvallah hocam ✋🏽

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #126 : 28 Ağustos 2020, 20:22:14 »
Gecmis olsun dostum, benimde dökuluyor finas kullaniyorum 1 aydir dokulme azalmadı bile.
Geçmiş olsun hocam.

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #127 : 28 Ağustos 2020, 20:23:15 »
mahsuru yoksa sıkıntınızı hafif dillendirirmisiniz sosyal sıkıntılar diyince biraz ihtilaflı geldi

Sperm sayısı neredeyse sıfıra indi hocam biraz da o tarz sorunlar yaşadım anlarsın işte.

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #128 : 28 Ağustos 2020, 20:25:39 »
Asuman hanımın telafi gibi bir önerisi olacak mi merak ettim , genelde serkan aygın da görüyoruz

Hocam kan testlerimde de sıkıntı çıkmadı, Asuman hanım ile görüştüm net bir şey diyemedi ırsi genetik falan filan.
Telafi için bir teklif sunmadı, ben ekim yapalım mı dedim yeterli kökün çıkmaz dedi.
Anlayacağın öylece kaldım moral sıfır

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #129 : 28 Ağustos 2020, 20:27:59 »
Geçmiş olsun. 3500 kök önden ta arkaya kadar ekilmiş yani zaten baştan seyrek bi ekimmiş.
Saçların dökülmüş halinde tepede bile saç var. Ekim öncesinde boşmuş orası. Önler de resimde ıslak hali olmasına rağmen gayet saçlanmış. Ama ortadaki ekim öncesi saçlarınız mı uzadı da böyle gözüküyor yoksa ekim saçları mı onlar saçların kuru halini görmeden söylemek zor.
Bence dökülenler minoxun çıkardığı saçlardır çünkü saçlarınızın şu son dökülmüş hali 3500 kökün %70inin falan çıkmış hali gibi. Belki daha bile fazlası hatta ama saç telleriniz çok ince çok belli olmuyor o yüzden.

Baştan Asuman hanımın 3500 kökü bütün kafaya yayması üstüne minoxil kullanımı işleri böyle karıştırmış.

Hocam o karıştırmış ben karıştırmış derken sonuç bu işte. Bayağı güzeldi ve birden gitti, hangi sebepten olursa olsun, gergin ve üzgünüm.

Ahmet Power

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #130 : 28 Ağustos 2020, 20:30:47 »
Hocam Siz Şimdi 3.500 Yazınca Resimleri Tekrar Kontrol Ettim, Ve Evet Açık Alan İçin Tek Seferde Kapatamayacak Ve Seyrek Kalacağı Zaten Ön Görülen Bir Sayıymış, Aşağıdaki Kabuk Dökümünden Sonraki Resminizde Belli Oluyor Zaten Ön Hat Sık Ama Hemen Sonrası Arkaya Doğru Seyrek Zaten..

Benim Ekimime Bakarsanız, Neredeyse Açıklığımız Aynı, Ancak Bana Ekilen Greft 4.800 olduğu Halde, Yine Arkaya Doğru Seyrek, Ve Hayâl Kurmaya Gerek Yok, Süreç Bittiğinde De Benimde Arkaya Doğru Yine Seyrek Kalacağından Eminim..

Bu Şekilde Bile 2 Ekim Planlamamız Gerekirdi Ama Ben Bu Seçimi Kendim Yaptım, Sonuç Olarak Bence 3.500 Greft Zaten Seyrek Kalırdı Bu Genişlik İçin Ama Dupa Durumu Olarak, Ekim Öncesi Attığınız Donör Resminde Ense Kısmında Ki Seyreklik De Belli Oluyor, Yine De Ekilen Saçlardan Sonra Dökülme Olduğunu Söylediğiniz İçin, Tam Anlamıyla Kesin Bir Şey Söyleyemiyoruz, Bilmiyorum.. ???

Sonuç Olarak, En Kötü İhtimalle Sağlam Bi Sıklaştırma Ekimi Yapılır Ve Olay Biter Diye Düşünüyorum.. |-onayisareti-|

Hocam sıkılaştırma için yeterince kök çıkmaz dedi hoca, yani ensen boş kalır dedi. Üzüldüm açıkçası, ne gerekirse yaptım, ilaç o, bu, şu. konuştukça strese giriyorum strese girdikçe dökülüyor :(

davud123

• Sr. Member
« Yanıtla #131 : 28 Ağustos 2020, 20:44:05 »
Sperm sayısı neredeyse sıfıra indi hocam biraz da o tarz sorunlar yaşadım anlarsın işte.
Allah tez vakitte şifa versin

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #132 : 28 Ağustos 2020, 21:00:49 »
Hocam sıkılaştırma için yeterince kök çıkmaz dedi hoca, yani ensen boş kalır dedi. Üzüldüm açıkçası, ne gerekirse yaptım, ilaç o, bu, şu. konuştukça strese giriyorum strese girdikçe dökülüyor :(

Hocam, Strese Girecek Bir Şey Yok, Evet Donör Attığınız İlk Resimde De Seyrek Görünüyor Zaten, Ama Siz Sakal Destekli, Atıyorum Enseden 1.000 Sakaldan 1.500 Toplam 2.500 greft Civarı Bir Ekim Yapmalısınız Zaten, Bu Şekilde Son Bulmamalı Bu Ekim, Bence Farzedin ki Plânlama 2 Ekim Şeklinde Oldu, Ki Forumda Binlerce Kişi Var 2 Ekim Plânlayan Biliyorsunuz, Tamam Süreci Tekrar Yaşamak Zor Ama İlk Kez Yaşayan Birinden Daha Kolay Olacak Yine.. Ben Olsaydım Asla Vaz Geçmezdim.. |-onayisareti-| (^_^}
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #133 : 28 Ağustos 2020, 21:06:58 »
Hocam Siz Şimdi 3.500 Yazınca Resimleri Tekrar Kontrol Ettim, Ve Evet Açık Alan İçin Tek Seferde Kapatamayacak Ve Seyrek Kalacağı Zaten Ön Görülen Bir Sayıymış, Aşağıdaki Kabuk Dökümünden Sonraki Resminizde Belli Oluyor Zaten Ön Hat Sık Ama Hemen Sonrası Arkaya Doğru Seyrek Zaten..

Benim Ekimime Bakarsanız, Neredeyse Açıklığımız Aynı, Ancak Bana Ekilen Greft 4.800 olduğu Halde, Yine Arkaya Doğru Seyrek, Ve Hayâl Kurmaya Gerek Yok, Süreç Bittiğinde De Benimde Arkaya Doğru Yine Seyrek Kalacağından Eminim..

Bu Şekilde Bile 2 Ekim Planlamamız Gerekirdi Ama Ben Bu Seçimi Kendim Yaptım, Sonuç Olarak Bence 3.500 Greft Zaten Seyrek Kalırdı Bu Genişlik İçin Ama Dupa Durumu Olarak, Ekim Öncesi Attığınız Donör Resminde Ense Kısmında Ki Seyreklik De Belli Oluyor, Yine De Ekilen Saçlardan Sonra Dökülme Olduğunu Söylediğiniz İçin, Tam Anlamıyla Kesin Bir Şey Söyleyemiyoruz, Bilmiyorum.. ???

Sonuç Olarak, En Kötü İhtimalle Sağlam Bi Sıklaştırma Ekimi Yapılır Ve Olay Biter Diye Düşünüyorum.. |-onayisareti-|

Tek seferde kapanmayacak denilen alandan harika bir sonuç alınmış 3500 greft e alan geniş bir sıklaştırma daha yapar ileride ama sonuç çok başarılı minox kullanıp bir anda kestıyse saçlar zayıflar normal bir durum. Ekilen saçlar zayıflayıp dökülüyor ise bu yapısal bir durumdur ekimci ile bir alakası yok bence ekim kaliteli sonuç kaliteli.

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #134 : 28 Ağustos 2020, 22:24:49 »
Tek seferde kapanmayacak denilen alandan harika bir sonuç alınmış 3500 greft e alan geniş bir sıklaştırma daha yapar ileride ama sonuç çok başarılı minox kullanıp bir anda kestıyse saçlar zayıflar normal bir durum. Ekilen saçlar zayıflayıp dökülüyor ise bu yapısal bir durumdur ekimci ile bir alakası yok bence ekim kaliteli sonuç kaliteli.

Aslında Bende Aynı Ve Benzer Bir Durumu, Farklı Bir Şekilde Açıklamayı Seçtim.. 😂
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Facebook Twitter Instagram