Gönderen Konu: artık twitch yayıncılarıda youtuberlarda saç ektirmeye başlamış:D  (Okunma sayısı 1152 defa)

Blue

• Full Member
Ortalama 5000TL'ye falan her yerde artık saç ektirme şansın var ve fiyatı gayet cazip bu iş için. Bunda şaşıracak bir şey yok :D

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
çoğu twicht youtuberda saç ektirmeye baslamısta misal birinin ekimine denk geldim twitch yayıcınına ön çizgisi çok yapay geldi acaba hiç araştırmıyorlar mı çok merak ediyorum

Sen ilk ekiminde ne kadar araştırdın? Yada söyle sorayım—- ikinci ekimi yaptıracak olsan ilk ekim yaptırdığın yere yaptırırmıydın? (Kaldı ki senin sonucun gayet makul)

Karakutu

• Hero Member
Sen ilk ekiminde ne kadar araştırdın? Yada söyle sorayım—- ikinci ekimi yaptıracak olsan ilk ekim yaptırdığın yere yaptırırmıydın? (Kaldı ki senin sonucun gayet makul)
Önüne gelen bir hastanede oda kiralayıp saç ekiyorlar. Hergün başka bir hastane. Ne gerçek adresleri var ne sabit bir yerleri birçoğunun, üstüne  üstlük birde ödül alıyorlar, yılın ekim merkezi seçiliyorlar. Bunun ne standartı var ne bir kanunu artık devletin bir göz atması geldide geçiyor böylesi merdiven altı yerlere. Ektirecek kişininde araştırması lazım doğru, ama adamlar sahte hesaplarla kendileri kendileri için olumlu yorumlar yapıp kandırıyorlar. Resmen saç ekimi altında dolandırıcılık ne dersen de suç işliyorlar.
Ektirecek arkadaşlar doktor olmayan hiç kimseye saç ektirmeyin iki misli ödeyin ama böylesi yerlerden uzak durun. Paranızla rezil olmayın.Imkanınız yoksa ucuz diye rezil olmayın.
Zaten bu işin ehli yerler ve doktorlar sosyal medyadan reklam yapmıyorlar. Onun için esasında bir siyah liste açılsa fena olmaz böylesi yerlerin ifşası için.
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2019, 20:59:47 Gönderen: Özcan58 »

kerimov

• Sr. Member
Araştırmadığı için değil para vermek istemediği için oluyordur o. Kim sponsor olursa ona ektiriyorlar.

Cihandoğan

• Hero Member
Saç ekimi sponsoru saçma parasını verir adam gibi ektiririm bu işin şakası yok

son gohan

• Hero Member
abi açıkcası ben 4-5hastane ve doktor gezmiştim ilk gördüğüm yerde yaptırmadım bu doktor ekimi önermediğini çok söylemişti ama en son bende takıntı olduğu için ekmişti ek olarak dediğine katılıyorum 2.ekimde ypatırcağım yer farklı olur

Facebook Twitter Instagram