Gönderen Konu: Yeni Saclar Cikmaya Baslamis Mi?  (Okunma sayısı 4267 defa)

qew1978

• Full Member
Yeni Saclar Cikmaya Baslamis Mi?
« : 26 Haziran 2021, 14:34:22 »
Iyi gunler. Dun aksam saclari kontrol etmek icin flashli birkac fotograf cektim. Yakinlastirip bakinca cok ufak birkac sac teli gorunuyor. Acaba regrowth baslamis olabilir mi? Bu arada avodarttaki 75. gunum. Sac dokulmem sifira yakin. Tarakla bastira bastira tarayinca bile en fazla 1-2 tel geliyor.

https://i.ibb.co/mRD00Td/IMG-20210626-021207-2.jpg  burada daha net

siyabentqxqx

• Sr. Member
Ynt: Yeni Saclar Cikmaya Baslamis Mi?
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2021, 07:58:19 »
sadece avodart mu kullanıyorsun ve ne kac gunde bir alıyorsun tedavini yazarmisin tam olarak

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2021, 13:06:44 »
sadece avodart mu kullanıyorsun ve ne kac gunde bir alıyorsun tedavini yazarmisin tam olarak

2 gunde 1 aliyorum avodarti. Yaninda magnezyum sitrat ve d vitamini damlasi kullaniyorum. Arada sirada masaj da yapiyorum. Gecen hafta hint yagina basladim, gunde 1 cay kasigi.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2021, 15:58:02 »
2 gunde 1 aliyorum avodarti. Yaninda magnezyum sitrat ve d vitamini damlasi kullaniyorum. Arada sirada masaj da yapiyorum. Gecen hafta hint yagina basladim, gunde 1 cay kasigi.
simdi o ondeki ince saclarin iki anlami var ya yeni gelismektedir yada kalinkrn zayifa dogru gidip seni terk edecek saclardir bunun icin o kismin onceki halini bilmek lazim bunuda ancak sen anlayabilirsin tedavi oncesi o kisimdaki saclar jasil veya sac varmiydi

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2021, 17:37:31 »
simdi o ondeki ince saclarin iki anlami var ya yeni gelismektedir yada kalinkrn zayifa dogru gidip seni terk edecek saclardir bunun icin o kismin onceki halini bilmek lazim bunuda ancak sen anlayabilirsin tedavi oncesi o kisimdaki saclar jasil veya sac varmiydi

Saclarimi tedaviye baslamadan once sifira vurmustum, fotograf falan da cekmemistim. Bilemiyorum. Ama genel olarak saclarim kalinlasti ve sertlesti. Kalindan zayifa gitme ihtimali pek mumkun degil.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2021, 19:57:30 »
Saclarimi tedaviye baslamadan once sifira vurmustum, fotograf falan da cekmemistim. Bilemiyorum. Ama genel olarak saclarim kalinlasti ve sertlesti. Kalindan zayifa gitme ihtimali pek mumkun degil.
söz konusu on bolgeyse her zaman mumkun kardesim incelmeye cok megilli namususzlar 😂 bende 6-7 aydir fin kullaniyor hicbirsey olduğu yok devam ediyor dokulmem duta gecmeyi dusunuyorum 2 ,gun fin 1 gun dut seklinde

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Temmuz 2021, 00:58:57 »
söz konusu on bolgeyse her zaman mumkun kardesim incelmeye cok megilli namususzlar 😂 bende 6-7 aydir fin kullaniyor hicbirsey olduğu yok devam ediyor dokulmem duta gecmeyi dusunuyorum 2 ,gun fin 1 gun dut seklinde

Bir kere de yuzumuz gulsun su sac konusunda  :'(

Duta gecmeden 12 ayi doldurmanizi tavsiye ederim hocam. Ben de bekliyorum, sakaklarda hareketlenme olmazsa minox, sulfasalazin, seti falan deneyecegim.
dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2021, 17:39:36 »

Duta gecmeden 12 ayi doldurmanizi tavsiye ederim hocam. Ben de bekliyorum, sakaklarda hareketlenme olmazsa minox, sulfasalazin, seti falan deneyecegim.
minoxa bulasmayi hic istemiyorum ya sulfasalazini yeni duydum olayi nedir onun

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2021, 00:22:33 »

Seti nin işe yaradığından bile emin değilim. Kaldı ki şakakta önde saç falan çıkarmaz. Yerli yabancı forumlarda bir örnek bile görmedim. Trde iki büyük forum var, burada ve diğer forumda bir tane bile görsel örnek yok, ondan eminim.

13 ay kullandım, işe yaradığından, dökülmeyi azalttığından bile şüpheliyim. Şiddetli bir dökülme dönemi sonrasında denemiştim, dökülmem durdu diye düşünmüştüm ama belki de dökülmeyeceği vardı, dökülen dökülmüştü. 1,5 senedir kullanmıyorum, dökülme falan tekrar başlamadı.

Paranı buna harcama.

Ön bölge için pek bir alternatfin yok, finas çok az kişide önde de çalışıyor. Belki dut çalışır. Ama minox daha yüksek olasılık.

Furkanoz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 22 Ekim 2021, 01:02:24 »
Hocam merhaba. Nasıl gidiyor durum?

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Ekim 2021, 23:00:30 »
Dökümeni durdurduysa o iş tamamdır ama regrowth zor iş.

qew1978

• Full Member
« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2021, 01:36:50 »
Hocam merhaba. Nasıl gidiyor durum?

Merhaba. Oral minoxidile basladim, yaklasik 2 ay oldu.

Dokulme azaldigi icin eskisi kadar ilgilenmiyorum sacimla, pek gozlemleyemedim etkisini. Bugun uzun bir aradan sonra ilk kez fotograf cektim. Sanki birkac gozenek kararmis gibi.

dutasteride 0.5 mg
oral minoxidil 2.5 mg

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2021, 07:45:46 »
Kardeşim şakaktaki bene doğru yürümüş sanki saçlar maşallah hem de daha kalın canlı duruyor
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Ekim 2021, 01:21:52 »
Hocam avodart sivilce yapıyor bende aşırı sendede oluyor mu.cok sık idrar oluyor birde

Furkanoz

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 26 Ekim 2021, 20:12:21 »
Hocam avodart sivilce yapıyor bende aşırı sendede oluyor mu.cok sık idrar oluyor birde
Hocam ne kadar süredir kullanıyorsunuz?

Facebook Twitter Instagram