Gönderen Konu: Medical Park Hast (GoldCityHair)/ 4400 greft  (Okunma sayısı 11168 defa)

Supermen

• Full Member
Ynt: Medical Park Hast (GoldCityHair)/ 4400 greft
« Yanıtla #45 : 16 Ocak 2020, 21:16:37 »
abı hayırlı olması dılegı ıle ınsallaj ıstedıgın saclara kavusursun bendede egzema var suan kabuklanma felan yok temızledım fakat bende aynı korku ıle gırecegım ekıme genede nolur nolmaz dıye sahın bey bu sıvılcelerı gorseydı kesınlıkle ekımı ıptal ederdı  :D
Ben ekim randevumu 3-4 ay önceden almistim..ekim günü doktor bey tekrar bakip kan degerlerini ölctüler ve ekim gerceklesti..ve o aralar cok kötü degildi kafam, resimdeki hali yaklasik 20 gün öncesi, senin de söyledigin gibi ekim falan yapacaklarini sanmiyordum.
Son 1 haftadir sok dökülme yok ama kendi uzun saclarim acaip dökülüyor, beklentimi iYice düsürdüm merakla bekliyorum süreci..
Ekim basarisiz olursa ekim alani ve donör sifira vurunca siritmazsa sevinirim o derece

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 16 Ocak 2020, 21:21:41 »
Ben ekim randevumu 3-4 ay önceden almistim..ekim günü doktor bey tekrar bakip kan degerlerini ölctüler ve ekim gerceklesti..ve o aralar cok kötü degildi kafam, resimdeki hali yaklasik 20 gün öncesi, senin de söyledigin gibi ekim falan yapacaklarini sanmiyordum.
Son 1 haftadir sok dökülme yok ama kendi uzun saclarim acaip dökülüyor, beklentimi iYice düsürdüm merakla bekliyorum süreci..
Ekim basarisiz olursa ekim alani ve donör sifira vurunca siritmazsa sevinirim o derece
abim daha 2 ay olmus  4. .5. aylarda  soylenmesı gerek bunun sac derımız bırbırımıze benzedıgı ıcın yakından takıp edecegım senı fotografsız bılgısız bırakma
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Greywolf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #47 : 16 Ocak 2020, 22:20:16 »
Gelisme var hocam ilk resimlerden belli iyi gidiyor
Ense de guzel hic alinmamis gibi

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #48 : 17 Ocak 2020, 01:21:29 »
Gelisme var hocam ilk resimlerden belli iyi gidiyor
Ense de guzel hic alinmamis gibi
Sagol hocam

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #49 : 17 Ocak 2020, 01:22:19 »
abim daha 2 ay olmus  4. .5. aylarda  soylenmesı gerek bunun sac derımız bırbırımıze benzedıgı ıcın yakından takıp edecegım senı fotografsız bılgısız bırakma
sagol kardesim..
Senin ekim basligini bulamadim, paylasirsan ben de takip etmek isterim

Portraitpeople

• Full Member
« Yanıtla #50 : 17 Ocak 2020, 02:54:26 »
Yağlanma saça iyi geliyor saçı besliyor diyorlar tam olarak bilmiyorum. Benim de saçlarım çok yağlı bir gün yıkamasam yüzüne bakılmıyor, hiç saçım yokmuş gibi oluyor. Ekimden sonra acaba yağlanma yavaşladı mı?
24.02.2020 5411 greft Bnish Hair Wellnes
Dr. Bilgehan Aydın
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=12896.45

Finhair 1mg ve Velavit 5000 biotin
6. Aydan itibaren Omega 3 ve D3 vitamini sprey

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #51 : 17 Ocak 2020, 09:07:04 »
Yağlanma saça iyi geliyor saçı besliyor diyorlar tam olarak bilmiyorum. Benim de saçlarım çok yağlı bir gün yıkamasam yüzüne bakılmıyor, hiç saçım yokmuş gibi oluyor. Ekimden sonra acaba yağlanma yavaşladı mı?
Hocam ayni sikintiyi yillardir cektim..bir gün yikamamak degil 2 saat sonra yaglaniyordu..
Ekimden sonraki özellikle 15 20 gün alnim dahil inanilmaz yagliydi..terlemis gibi nokta seklinde yagdi sanirim ekim sirasinda deri altina enjekte edilen sivilarinda vucuttan atilmasiyla alakali..suan ise ekimden önceki halinden daha iyi, belki de kulllandigim vitamin ve sampuanin etkisidir simdilik net birsey soyleyemiyorum..
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2020, 09:43:10 Gönderen: Supermen »

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #52 : 02 Şubat 2020, 21:56:21 »
Özellikle ekimden sonra beslenme aliskanligi tamamen degistirdim..ilk resimde gözüken iltihapli sivilce tarzi sivilceler yok denecek kadar azaldi, bir kac gündür ucu olmayan deri altinda sertlik gibi birseYler var ekim alaninda.
sanirim altta bir hareketlilik var, ilerleyen günlerde bunlar büyürse igne batirip kendi haline birakmayi düsünüyorum..
son günlerde kafamda kararti var, aynaya baktigimda kafam ayna gibi parlamiyor kullandigim vitaminin etkisiyle saclar kalinlasip canlandi diye düsünüyorum cünkü havluyla kurularken bile saca sekil veriliyor seneler sonra..75.gündeyim yaklasik olarak cikislar icin cok erken degil mi??

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #53 : 16 Şubat 2020, 12:32:30 »
Basliga pek ilgi olmadi, ben de cok fazla ekim basliklarina yazmadim gerci..
Konumu artik güncellemeyecegim, bu forumdan cok fazla sey ögrendim ve herkese tesekkürler..bugün tam 3 ay oldu ekim sonrasi; ekim yeri hala arayip son durumu soruyor ve resim istiyor..ekim yerini tavsiye edebilirim(konuyu acma amacim bu ekim yeriyle alakali fazla baslik olmamasiydi)
Son olarak 3.ay resimlerini ekliyorum.1 resim yogun isik altinda biri de oda da cekilmis normal isik..birde ekim öncesiYle kiyaslamai icin tepeden resim atiyorum..
Ben gidisattan cok memnunum, ilk ekim zamanindaki soru isaretleri gitti kafamdan.
Yanlari 3 numaraya vuruyorum, ekim yapildigini anlamak güc..

papito

• Sr. Member
« Yanıtla #54 : 04 Nisan 2020, 14:07:55 »
Bence paylas surecin ilerledikce basliga bakan daha fazla olur. Asil simdiki paylasimlarin onemli referans icin.

Blowteam

• Full Member
« Yanıtla #55 : 06 Mayıs 2020, 03:51:18 »
Ekimle ilgili süreçleri beklemedeyiz üstad dilersen güncel foto atabilirsi.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #56 : 06 Mayıs 2020, 04:06:29 »
Gayet guzel dostum cikislar baslamis. 3. Ay icin guzel gidiyor.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

carthage

• Full Member
« Yanıtla #57 : 06 Mayıs 2020, 04:31:40 »
Ekim yeri ile görüstüm bugün ve ilk 1 sene sadece bebek sampuani ve gerekirse ketoral kullanmam gerektigini söyledi..
bendede dermatit vardı, stress kaynaklı,ekim süresinde çok canımı sıkıyordu,doktora gittim en son, baya bişeyler verdi kurtuldum şimdilik, ekimin hayırlı olsun bu arada

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #58 : 07 Haziran 2020, 11:50:24 »
Son durum bu arkadaslar, yaklasik 7 ay gecti.
Ben ekimden memnun kaldim, egzamaya ragmen ön profil cok iyi oldu diye düsünüyorum..kullandigim mossi vitamin sayesinde tepe bölgedi bile eskiye ragmen daha iyi.
Ekim sonucunu merak edip burada ekim yaptirmayi düsünenler icin resim eklemek istedim..

staatsmann

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 17 Mart 2023, 11:11:16 »
Güzel büyümüş saçların.
Şimdi uzun bir süre geçmiş ve başlığı hortlatmak istedim.

Acaba son halin nasıl oldu ? Bizimle paylaşabilir misin ?
Ben de aynı yerde yaptırdım saç ekimi ve nedense tam böyle %100 emin olamıyorum, ASMED gibi yerlerde yaptıramadım diye …
  • Ekim Tarihi: 07.03.2023
  • Ekim Merkezi ismi Gold City Hair
  • Greft Miktarı 6060
  • Yaşınız 35 (NW5A)
  • Medikal Tedavi 16.03.2023`ten beri 1,25 mg Finasterid, Vitaminler, her gün 1 Asprin, PRP
Kellik YASAKLANSIN!
İlk Ekim 07.03.23
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30929.0

Facebook Twitter Instagram