Gönderen Konu: Medical Park Hast (GoldCityHair)/ 4400 greft  (Okunma sayısı 2147 defa)

Supermen

• Full Member
Ynt: Medical Park Hast (GoldCityHair)/ 4400 greft
« Yanıtla #45 : 16 Ocak 2020, 21:16:37 »
abı hayırlı olması dılegı ıle ınsallaj ıstedıgın saclara kavusursun bendede egzema var suan kabuklanma felan yok temızledım fakat bende aynı korku ıle gırecegım ekıme genede nolur nolmaz dıye sahın bey bu sıvılcelerı gorseydı kesınlıkle ekımı ıptal ederdı  :D
Ben ekim randevumu 3-4 ay önceden almistim..ekim günü doktor bey tekrar bakip kan degerlerini ölctüler ve ekim gerceklesti..ve o aralar cok kötü degildi kafam, resimdeki hali yaklasik 20 gün öncesi, senin de söyledigin gibi ekim falan yapacaklarini sanmiyordum.
Son 1 haftadir sok dökülme yok ama kendi uzun saclarim acaip dökülüyor, beklentimi iYice düsürdüm merakla bekliyorum süreci..
Ekim basarisiz olursa ekim alani ve donör sifira vurunca siritmazsa sevinirim o derece

teyfo33

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #46 : 16 Ocak 2020, 21:21:41 »
Ben ekim randevumu 3-4 ay önceden almistim..ekim günü doktor bey tekrar bakip kan degerlerini ölctüler ve ekim gerceklesti..ve o aralar cok kötü degildi kafam, resimdeki hali yaklasik 20 gün öncesi, senin de söyledigin gibi ekim falan yapacaklarini sanmiyordum.
Son 1 haftadir sok dökülme yok ama kendi uzun saclarim acaip dökülüyor, beklentimi iYice düsürdüm merakla bekliyorum süreci..
Ekim basarisiz olursa ekim alani ve donör sifira vurunca siritmazsa sevinirim o derece
abim daha 2 ay olmus  4. .5. aylarda  soylenmesı gerek bunun sac derımız bırbırımıze benzedıgı ıcın yakından takıp edecegım senı fotografsız bılgısız bırakma

Greywolf

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #47 : 16 Ocak 2020, 22:20:16 »
Gelisme var hocam ilk resimlerden belli iyi gidiyor
Ense de guzel hic alinmamis gibi

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #48 : 17 Ocak 2020, 01:21:29 »
Gelisme var hocam ilk resimlerden belli iyi gidiyor
Ense de guzel hic alinmamis gibi
Sagol hocam

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #49 : 17 Ocak 2020, 01:22:19 »
abim daha 2 ay olmus  4. .5. aylarda  soylenmesı gerek bunun sac derımız bırbırımıze benzedıgı ıcın yakından takıp edecegım senı fotografsız bılgısız bırakma
sagol kardesim..
Senin ekim basligini bulamadim, paylasirsan ben de takip etmek isterim

Portraitpeople

• Newbie
  • *
« Yanıtla #50 : 17 Ocak 2020, 02:54:26 »
Yağlanma saça iyi geliyor saçı besliyor diyorlar tam olarak bilmiyorum. Benim de saçlarım çok yağlı bir gün yıkamasam yüzüne bakılmıyor, hiç saçım yokmuş gibi oluyor. Ekimden sonra acaba yağlanma yavaşladı mı?

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #51 : 17 Ocak 2020, 09:07:04 »
Yağlanma saça iyi geliyor saçı besliyor diyorlar tam olarak bilmiyorum. Benim de saçlarım çok yağlı bir gün yıkamasam yüzüne bakılmıyor, hiç saçım yokmuş gibi oluyor. Ekimden sonra acaba yağlanma yavaşladı mı?
Hocam ayni sikintiyi yillardir cektim..bir gün yikamamak degil 2 saat sonra yaglaniyordu..
Ekimden sonraki özellikle 15 20 gün alnim dahil inanilmaz yagliydi..terlemis gibi nokta seklinde yagdi sanirim ekim sirasinda deri altina enjekte edilen sivilarinda vucuttan atilmasiyla alakali..suan ise ekimden önceki halinden daha iyi, belki de kulllandigim vitamin ve sampuanin etkisidir simdilik net birsey soyleyemiyorum..
« Son Düzenleme: 17 Ocak 2020, 09:43:10 Gönderen: Supermen »

Facebook Twitter Instagram