Gönderen Konu: Resul Yüksek Samsun Medical park 3200 Greft yaş 28 (2.Ekim) 21.08.2023  (Okunma sayısı 1546 defa)

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhaba,
Bundan 5 yıl önce Çorum'da Nedim Arduç'a ekim yaptırmıştım. Sonuç kötüydü o konuya hiç girmek bile istemiyorum.
21.08.2023 tarihinde 2.ekim gerçekleşti. Süreç boyunca ilgi alaka çok iyiydi Resul hoca ve ekibi ciddi manada çok ilgililer bundan dolayı kendilerine çok teşekkür ederim.
İstediğim her an hem RESUL hocaya hem ekibine ulaşabiliyorum ve çok sabırlı davranıyorlar.
Ekim yapıldı çok güzel süreç iyiydi hatta ekim yapılırken bir ara uyuduğumu bile hatırlıyorum.
Resul hocayı nerden buldum derseniz tanıdığım iki kişiye ekimini gördüm ve cidden sonuçlar çok iyiydi.
enseden 2000 küsür sakaldan 800 küsür alındı, sakal tepe bölgesinde çalışıldı diğerleri ön tarafa...
Benim takıldığım bir nokta var onu şuan paylaşmayacağım yorumlarda görürsem onun üzerine yorum yapacağım.
Yorumlarınızı bekliyorum sıklık konusunda planlama konusunda bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Köklerin alındığı bölge birde sakaldan biraz alındı ama sakalın fotoğrafı elimde mevcut değil.

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Ekim sonrası bir kaç fotoğraf...

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
bir kaç foto...
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2023, 23:52:34 Gönderen: Emthroy Emthroy »

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Vermiş oldukları kozmetik ürünleri bunlar hakkında bilginiz var ise yorumlar mısınız?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun saç ekiminiz açıklığınız fazla kendi saçlarınız dökülmeye devam ediyor
Bunu belirttimi saçınızı eken merkez var olan saçlarınızı korumak için ve güçlendirmek için her hangi bir tavsiyeleri oldu mu? Korusan iyi edersin ihtiyacın var şu an var olan saçlarına.
Planlama ön çizgin fena değil saç ekimin orta sıklıkta
Sadece hoşuma gitmeyen kısım temple bu konuda acemiler tasarım ve ön çizgi ile birleşim noktaları yan şakakların çok iyi olmamış.

Umarım güzel sonuç alırsınız.
Global Moderator

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun saç ekiminiz açıklığınız fazla kendi saçlarınız dökülmeye devam ediyor
Bunu belirttimi saçınızı eken merkez var olan saçlarınızı korumak için ve güçlendirmek için her hangi bir tavsiyeleri oldu mu? Korusan iyi edersin ihtiyacın var şu an var olan saçlarına.
Planlama ön çizgin fena değil saç ekimin orta sıklıkta
Sadece hoşuma gitmeyen kısım temple bu konuda acemiler tasarım ve ön çizgi ile birleşim noktaları yan şakakların çok iyi olmamış.

Umarım güzel sonuç alırsınız.
Teşekkür ederim hocam yorumlarınız için bende şakak kısımlarını çok sevdim normalde o şekilde bir şakağa sahip değilim neyse benimde takıldığım nokta şuydu ekimden sonra eve gittiğimde fotoğraf çekince ekimin seyrek olduğunu fark ettim ve Resul hocaya ulaştım. Orta noktada ekimin nerdeyse hiç ekim olmadığını tepe noktasında az ekim olduğunu belirttim… çok sık sakala sahibim donör alınabilecekken neden 3200 de kalındığını sordum. Kendisi bana canımı sıkmamamı söyledi şuan işlem yapamam ama 6 ay sonrasında tekrardan işlem yapabileceğini belirtti sonucunu görelim ticaret gütmüyorum tekrardan ekeriz dedi. Yani kısacası ortadan başlayıp tepe bölgesine doğru 2. Bir seans yapıcak diyelim.Şuanki saçlarım için herhangi bir şey belirtmedi ayın 25 inde yani ekimin 35. Gününde prp in merkeze gideceğim orda kendim sorarım. Sizin önereceğiniz bir takviye varmıydı?

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Yorumlarınızı bekliyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim hocam yorumlarınız için bende şakak kısımlarını çok sevdim normalde o şekilde bir şakağa sahip değilim neyse benimde takıldığım nokta şuydu ekimden sonra eve gittiğimde fotoğraf çekince ekimin seyrek olduğunu fark ettim ve Resul hocaya ulaştım. Orta noktada ekimin nerdeyse hiç ekim olmadığını tepe noktasında az ekim olduğunu belirttim… çok sık sakala sahibim donör alınabilecekken neden 3200 de kalındığını sordum. Kendisi bana canımı sıkmamamı söyledi şuan işlem yapamam ama 6 ay sonrasında tekrardan işlem yapabileceğini belirtti sonucunu görelim ticaret gütmüyorum tekrardan ekeriz dedi. Yani kısacası ortadan başlayıp tepe bölgesine doğru 2. Bir seans yapıcak diyelim.Şuanki saçlarım için herhangi bir şey belirtmedi ayın 25 inde yani ekimin 35. Gününde prp in merkeze gideceğim orda kendim sorarım. Sizin önereceğiniz bir takviye varmıydı?

Hayırlısı dostum sevdiysen sorun yok
Finasterid düşünebilirsin araştırıp
Global Moderator

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Hayırlısı dostum sevdiysen sorun yok
Finasterid düşünebilirsin araştırıp
Teşekkür ederim hocam

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Başka yorum atcak yok mu?

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Başka yorum atcak yok mu?
Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
Bir ara ciddi ciddi Nedim hocada ekim yapmayı düşünen biriydim forumdaki kötü sonuçlardan sonra vazgeçtim bu düşünceden. Ben senin yerinde olsaydım bu faciadan sonra gerekirse kredi çeker yine de en iyi yerde yaptırmaya çalışırdım. Sen yine pek adı sanı bilinmeyen bir yerde ekim yaptırmayı tercih etmişsin olumsuz deneyimine rağmen. Umarım ki güzel sonuçlar alırsın takip edecem konunu
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

Emthroy Emthroy

• Yeni üye
  • *
Bir ara ciddi ciddi Nedim hocada ekim yapmayı düşünen biriydim forumdaki kötü sonuçlardan sonra vazgeçtim bu düşünceden. Ben senin yerinde olsaydım bu faciadan sonra gerekirse kredi çeker yine de en iyi yerde yaptırmaya çalışırdım. Sen yine pek adı sanı bilinmeyen bir yerde ekim yaptırmayı tercih etmişsin olumsuz deneyimine rağmen. Umarım ki güzel sonuçlar alırsın takip edecem konunu

Aman aman nedim hocadan uzak dur hocam. Bu ekim merkezine benden önce tanıdığım 2 kişi ekim yaptı ve sonuçları çok iyiydi o yüzden kendilerini seçtim.

Legolass

• Full Member
  • Allah 5-Alfa Reduktaz'ın belasını versin :D
İnsanlığına bir lafım yok on numara bir insandır. Bir ara Hatay'da yaşıyordum orada üniversite hastanesinde tanıdığı doktor arkadaşları vardı onlara yönlendirdi ve farklı sağlık sorunlarımla da ilgilendi. Deprem zamanı arayıp iyi olup olmadığımı bir şeye ihtiyacım var mı diye sordu. Her şeyi aklında tutan iyi bir hekim aslında ama malesef ekim konusunda aynı şeyleri söyleyemeyiz. Forum ve forumdaki konular olmasa ekim merkezi arayışını tamamen rafa kaldırmıştım aslında ama napalım herşey nasip...
  • Ekim Tarihi: 3.11.2023
  • Ekim Merkezi ismi Büşra Can Saç Ekim Merkezi
  • Greft Miktarı 5000
  • Yaşınız 28
  • Medikal Tedavi Prp + Mezoterapi + Biotin + Saw Palmetto

Facebook Twitter Instagram