Gönderen Konu: Hairtrans samsun medical park resul yüksek  (Okunma sayısı 1458 defa)

il0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hairtrans samsun medical park resul yüksek
« : 14 Ekim 2022, 22:00:47 »
2021 kasım ayı başında samsun medical park hastanesinde araştırmalarım sonucunda resul beye ekim yaptırdım. Süreçten foto paylaşıcam öncesi ve şuan ben memnunum. Kanal açımını kendisi yapıyo ekibi gayet güzel. Ekim sonunda düzenli aradılar. Yaptım bitti diye bişey yok. İnş isteyen herkes istediği sonucu alır.

jean valjean

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Hairtrans samsun medical park resul yüksek
« Yanıtla #1 : 14 Ekim 2022, 22:13:41 »
Hocam reklam ücretini yatirdiniz mi muhasebe birimine. Tak diye yazmışsınız konu sahibi siz sanacaz böyle yaparsanız :)

Uğursiel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2022, 22:19:24 »
Benim ekim sürecinde sizinle mesajlaşmıştık kararsızdınız çok sevindim kurgularınızı yendiniz için Maşallah arkadaşım hairtrans resul bey gerçekten güzel başarılı sonuçlar çıkarıyor güzel günlerde tarayın

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2022, 22:38:28 »
REKLAMLARRR

il0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2022, 22:50:30 »
Evet uğur bey sizede teşekkür ederim. Tabiki insan tereddüt ediyo. Kolay değil. Reklamlık bir durum yok arkadaşlar. Ben olanı paylaştım. Samsunda bile oturmuyorum. Sırf burası için il dışından geldim. Resim benim resmim biyerden çalmadımya. İnanmayana özelden atayım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2022, 22:57:36 »
Hocam reklam yapacağınız bir sürü mecra var hatta 200 tl için gece gündüz insanları kandıracak bir sürü site facebook sayfaları var  bize bulaşmayın sıkıntı olur sonra işleriniz kesilir gerek yok :) biz bize burada dürüstçe kendi yağımızda kavruluyoruz. Size gelmeyiz biz ağır geliriz
Global Moderator

Uğursiel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 15 Ekim 2022, 11:05:20 »
Bak alındım bende hintel 😅 benim süreç baştan aşa konusu var burada senin ilede mesajlaştık burası yardımlaşma yeri bu arkadaşımızda bana özelden mesajlaştık buradaki herkes gibi evet sadece süreci ilk gününden itibaren forma eklese idi daha güzel olurdu bu ön yargı (reklam) biraz ağır olmuş

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Ekim 2022, 11:51:34 »
Bak alındım bende hintel 😅 benim süreç baştan aşa konusu var burada senin ilede mesajlaştık burası yardımlaşma yeri bu arkadaşımızda bana özelden mesajlaştık buradaki herkes gibi evet sadece süreci ilk gününden itibaren forma eklese idi daha güzel olurdu bu ön yargı (reklam) biraz ağır olmuş

Hocam daha arkadaş yeni üye olmuş ,özelden daha önce mesajlaştık demişsin  :)

Uğursiel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 15 Ekim 2022, 12:14:28 »
Üye olmadan formu okuyamıyormuyuz benim ismim net burada arkadaş bana sosyal medyadan ulşması için isim soy isim yeterli arkadaşım

Musa Turcan

• Full Member
« Yanıtla #9 : 15 Ekim 2022, 12:35:03 »
Yani dostum ekim sonrası detaylı fotoğraflar yok süreç tam paylaşılmamış.Adam yeni üye direkt sen olsan ne düşünürsün.Bu şekilde forumda baya bi eleman reklam yapmaya çalıştı senin farkın ne yani

Uğursiel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 15 Ekim 2022, 13:28:20 »
Yukarıda yazdım süreci başından sonuna yönetse daha iyi olurdu DİE evet dediğiniz gibi reklam amaçlı Kişiler olabilir ama samimi söylüyorum arkadaş o niyetli bir kişi olmadığını ben net biliyorum mesleki anlamda zaman bulması zor tanısanız iyi anlıyacaksınız hak vericeksiniz burada olumsuz yazılanlar bu arkadaşımızı kırmış burası bilgi formu kişi savunma gibi algılanmasın benim sürecim çok zor geçmişti ama şu an çok mutluyum işini çok iyi başarılı sonuçlar çıkaran arkadaşları önerelim para ve pisikoloji kolay kazanılmıyor iyi günler güzel sonuçlar arkadaşlar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Ekim 2022, 13:33:25 »
Igur dostum seni alakadar eden bir durum yok sen sürecini paylaşıyorsun
Ama bu şekilde forumda paylaşım yapan ister reklam olsun ister olmasın bize fark etmez.

Direk sonuçla gelenin kimseye faydası yok
Eğer olaa biz burada neden uğraşalım instagramdan bakarız
Geçeriz merkezlerin hesaplarına.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram