Gönderen Konu: Ekime karar verdim randevu aldım görüş ve öneri  (Okunma sayısı 1230 defa)

burock28

• Jr. Member
  • **
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar sonunda karar verdim ektirmeye ve 9 aralığa yani 12 gün sonraya randevu aldım bana donörümden 5000 greft alınabileceği söylendi ve önler ile üstlerin kapatılabileceği tepenin de ekim yapılacak ancak tam kapanmaz ve %50 tutat dendi sizce nasıl olur durum 5000 greft alınabilir mi donörümden ayrıca yaşım 24 genetik dökülme var sanırım ayrıca donörüm ne zaman toparlar 

burock28

• Jr. Member
  • **
Ynt: Ekime karar verdim randevu aldım görüş ve öneri
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2019, 19:20:15 »
Üst bölge

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2019, 19:21:20 »
Önden ve yandan

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2019, 19:22:00 »
.

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2019, 19:22:52 »
Bir de aralara da ekim olacak dendi kendi saçıma zarar gelmez değil mi sralara yapılırken yani olancasına

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2019, 19:35:18 »

Nerde ekim yaptırıcaksınız?
Global Moderator

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Kasım 2019, 19:47:07 »

Nerde ekim yaptırıcaksınız?

Arenamed hocam söylemek istemiyordum şuan ancak sizin yorumlarınızı merak ettiğim için söyleyeyim  :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Kasım 2019, 20:36:34 »
5000 greft açıklığın için güzel bir rakam aranemed in ektikleri çıkar donör çok güçlü değil ama zamanla toparlar dostum hayırlısı olsun.
Global Moderator

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 27 Kasım 2019, 20:52:50 »
5000 greft açıklığın için güzel bir rakam aranemed in ektikleri çıkar donör çok güçlü değil ama zamanla toparlar dostum hayırlısı olsun.

Teşekkür ederim cevabınız için peki benim saç tellerim ince yalnız ekerken kendi saçlarıma zarar gelir mi

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 27 Kasım 2019, 21:12:00 »
Ben ce 30 yaşına kadar beklemelisiniz...arkalar gidiyor sizin...10000 graft te alınır ekilir bu bir marifet değil...önemli olan gelecek planlaması... akıllı insan bütün yumurtalarını aynı sepete koymaz...

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #10 : 27 Kasım 2019, 21:28:15 »
Ben ce 30 yaşına kadar beklemelisiniz...arkalar gidiyor sizin...10000 graft te alınır ekilir bu bir marifet değil...önemli olan gelecek planlaması... akıllı insan bütün yumurtalarını aynı sepete koymaz...
Hocam doğru da girdik bir yola artık bir de seneye evlenmeyi düşünüyoruz bu şekilde de hoşuma gitmiyor protez düşündüm o da çok zahmetli vr göründüğü kadar basit bir şey değil ve hep kullanmak demek en az 20 sene kullanmak demek maddi olarak da çok zorlar insanı yani ve uğraşması da zorlar

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 27 Kasım 2019, 23:16:12 »
doner bölgen zayıf bence 3000 greft yeterli olur açıklığını kapatmak için .
ekim yaptıracağın yere söyle 3000 greft eksinler ama aynı parayı vereceğim indirim istemediğini söyle yanlış anlamasınlar bence bu konuda kararlı ol yoksa donerin çok zayıflar iz kalabilir.

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 30 Kasım 2019, 00:40:06 »
Riskli bir durum. Yaşın genç. Kendi saçların çok var ve gidici. Hem rahat ekimi zorlar hemde verimi. Girmişsin bir yola umarım hayırlısı olur

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 30 Kasım 2019, 15:13:52 »
Saçlarımın olması neden ekime zararlı olsun ki amaç zaten yani benim amacım şu aşamada sıklaştırmak açıklıklatı kapatmak ve olanları olabildiğincd korumak yoksa 35 yaşına gelince bende üst tarafında havalimanı kıvamında olabileceğinin farkındayım da havalimanı olduktan sonra neden uğraşayım ki donörüm çok iyi değil farkındayım ama bunu konuşucam zatrn max 4 bin alın dicem yani gerçi donörü benim gibi olup yaptırıp uzun süreli de olsa toparlayanlar var ama uzun süre işi sıkıntı çalışan biri olarak neyse hayırlısı olsun artık ama ben havalimanı kıvamına gelmeden yaptırmak daha mantıklı diye düşünüyorum kendi saçlarıma da zarar verilmediği ve sonraki süteçte benimde korumamla

Facebook Twitter Instagram