Gönderen Konu: Saç ekimi fiyatları 2020 güncel  (Okunma sayısı 99969 defa)

Pavel

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi fiyatları 2020 güncel
« Yanıtla #75 : 28 Ağustos 2020, 19:04:57 »
Merhaba arkadaşlar. ben Dr Sibel hanımın eşiyim. Kendisi ile ekimlere giriyordum. Artık kendi ekibimle ayrıca ekim yapıyorum. Benim ekibimin fiyatı 10000. TL dir. Dr hanım kanal açımına girerse fiyatımız artıyor.
Bilgilendirmek istedim.

Doktor Bey hayırlı olsun. Forumda sizleri görmek güzel. Ben de Sibel Hocaya ekim yaptırmak istemiştim fakat klinikte konuştuğumuz günkü kur kabul edilmedi, bir sabitleme yapılmadı. Sonuç olarak Euro da birden artınca kısmet olmadı.
Fiyatı TL üzerinden belirlemeniz çok iyi olmuş. Umarım sizin ekibinizde de başarılı ekimler gerçekleşir. Gerek İzmir'de gerek Türkiye'de başarı oranının klinik/merkez bazında artmasına çok ihtiyaç var.
Saygılar. 

zaferulusan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #76 : 28 Ağustos 2020, 20:11:44 »
Hayırlı olsun Doktor Bey. İzmir'i düşünen arkadaşlarımız için güzel bir alternatif olmuş. Peki sizin başında olduğunuz ekim de Sibel Hanım kanalları açarsa fiyat ne oluyor? Bilgi verebilirseniz ekim yaptırmayı düşünen arkadaşlar için yararlı olacaktır.
Dr Sibel hanım kanal açımına girerse fiyat 2000 Euro oluyor.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #77 : 28 Ağustos 2020, 22:20:22 »

Cevabınız için teşekkür ederim. İzin verirseniz forum da saç ekimi fiyatları bölümüne paylaşalım bu fiyatları göremeyen arkadaşlarımız faydalansınlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Yolverin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #78 : 29 Ağustos 2020, 12:36:06 »

Bilgilendirme için teşekkürler  |-onayisareti-|

osmangazi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #79 : 29 Ağustos 2020, 20:58:54 »

zafer hocam merhaba, foruma hosgeldiniz. ben de sibel hoca da ektirdim agustos basinda, hatta siz de benim ekimimdeydiniz. ekim gunu bana gosterilen ilgi ve emek icin burdan tesekkur etmek istedim. umarim buradan daha cok kisiyi saclandirirsiniz  |-nazarboncugu-|

miko

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #80 : 08 Eylül 2020, 17:46:22 »
Arkadaşlar konuyu görünce fikrimi paylaşmak istedim. BEN YANDIM SİZ YANMAYIN OKUYUN!! SAKIN UCUZ FİYAT VERENLERE İNANMAYIN!!

Yaşım 28 ve saçlarım seyrek. Aslında çevrem saçlarımın görüntüsünün kötü olmadığını söylüyordu ama ben kafaya takmıştım bir kere yaptırmak istiyordum. Yaptırmaz olaydım.. Arkadaş tavsiyesiyle saçma sapan iğrenç bir yere gittim. Saç ekimim için greft hesaplaması yaptı falan sonra 1000 tl fiyat çıkarttı. Ben de salak gibi araştırmayıp, doktor kılığındaki adamın heyecanına kapıldım. Sonra araştırmaya başlayınca aslında ucuz bir şey olmadığını gördüm. İyi ki adamın gazına gelmedim valla .:D

Ayrıca internette böyle bir yazı buldum. Buraya bırakayım faydası olur muhtemelen. 2020 için saç ekim fiyatlarını anlamamızı sağlayan tek yazıydı internette..

https://www.

Ayrıca bu adresten de greft hesaplama yaparak az çok tahmin yürütebiliyorsunuz dostlar. https://

Belki işinize yarar diye buraya bıraktım forumu görünce. İyice araştırın.
reklamı bile şaibeli yaptırdım diye başlıyor yaptırmadım kurtuldum diye bitiriyor.. sen ekimleri de böyle yapıyorsan aç kalman normal!

Jabberd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #81 : 12 Eylül 2020, 23:01:26 »
Ankara için hangi firma ve fiyatlar var ? Bilenler yazabilirlerse seviniriz.
Hlc greft başına 2,5 EUR - 1,5 EUR
Şahin Çelik 9500 TL

Jabberd

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #82 : 12 Eylül 2020, 23:02:23 »
Serkan aygın fue 8000 dhi 10000 Eylül güncel fiyat

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 14 Eylül 2020, 10:57:13 »
Şahin Çelik 9500 TL

Şahin 6500 değil mi?
Global Moderator

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #84 : 15 Eylül 2020, 15:57:30 »
Şahin Çelik 9500 TL

Şahin hocam zam mı yaptın yoksa ?

kdrynr

• Sr. Member
« Yanıtla #85 : 16 Eylül 2020, 09:29:11 »
Merhaba Arkadaşlar ;

Hairf Of İstanbul'da bu sene 7500 TL ile Mayıs 5'de ekim yaptırdım.Pandemi sürecinde olduğu için indirim söz konusuydu.Dün bir arkadaşım fiyat sordu 3500 Euro fiyat istenmiş.Greft sayısı belirtilmemiş standart fiyat olarak geçilmiş.
4100 Greft Hair Of İstanbul 06.05.2020 Saç Ekim Süreci

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13798.0

Vitamin:
*Solgar Biotin 5000 uq

Şampuan:
*Kerastase Densifique Bain Densite Homme Şampuan

*Kerastase Elixir Ultime L'Huile Originale Çok Yönlü Bakım Yağı

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #86 : 16 Eylül 2020, 09:47:45 »
Bu ne ya 7500 nere 31000 tl nere?.
Sen şanslıymışın dörtte bir fiyatına ektirmişişsin🙄🤔

ysrshn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #87 : 16 Eylül 2020, 16:56:37 »
Arkadaşlar merhaba. Ben şu an bir saç ekim firmasında koordinatörlük yapmaktayım. Çalıştığım yerin adını vermem etik olur mu bilmem ama bu sektöre ayak attığımda gerçekten çok şaşırdım. Olayın içi ve dışı bambaşka. O kadar çok para avcısı klinik var ki size anlatamam. Allahtan çalıştığım yer bu tarz bi yer değil çünkü vicdanım rahat etmezdi. Saç ekim teknikleri, işin teknik kısmı zaten internette vs her yerde yazıyor fakat kliniklerin çağrı personelleri işi öyle bir anlatıyor ki hop satış yapalım para kazanalım ee sonra hasta bize parayı verdi sonra ne oluyorsa olsun(Tabi her yer böyle değil). O yüzden iyi araştırın sakın içinize sinmeyen bir yere fiyatı ucuz diye bu işlemi yaptırmayın çünkü söz konusu olan sağlık. Bu işlem hayatınızda bir kere yaptırmanız gereken bir şey ve benim kanaatimce düzgün olması gereken bir işlem.

Çalıştığım yer böyle bir yer değil derken biz ekim yapamayacağımız hastalara size ekim olmaz diyoruz veya değişik yerlerden greft aldırmak isteyenleri geri çeviriyoruz çünkü sonuçta herkes mutlu olsun istiyoruz. Sormak istediğiniz bir şey varsa e-mail atabilirsiniz.

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #88 : 17 Eylül 2020, 00:11:25 »
Arkadaşlar merhaba. Ben şu an bir saç ekim firmasında koordinatörlük yapmaktayım. Çalıştığım yerin adını vermem etik olur mu bilmem ama bu sektöre ayak attığımda gerçekten çok şaşırdım. Olayın içi ve dışı bambaşka. O kadar çok para avcısı klinik var ki size anlatamam. Allahtan çalıştığım yer bu tarz bi yer değil çünkü vicdanım rahat etmezdi. Saç ekim teknikleri, işin teknik kısmı zaten internette vs her yerde yazıyor fakat kliniklerin çağrı personelleri işi öyle bir anlatıyor ki hop satış yapalım para kazanalım ee sonra hasta bize parayı verdi sonra ne oluyorsa olsun(Tabi her yer böyle değil). O yüzden iyi araştırın sakın içinize sinmeyen bir yere fiyatı ucuz diye bu işlemi yaptırmayın çünkü söz konusu olan sağlık. Bu işlem hayatınızda bir kere yaptırmanız gereken bir şey ve benim kanaatimce düzgün olması gereken bir işlem.

Çalıştığım yer böyle bir yer değil derken biz ekim yapamayacağımız hastalara size ekim olmaz diyoruz veya değişik yerlerden greft aldırmak isteyenleri geri çeviriyoruz çünkü sonuçta herkes mutlu olsun istiyoruz. Sormak istediğiniz bir şey varsa e-mail atabilirsiniz.

Sağol kardeşim eksik olma canım benim.

Son kel

• Sr. Member
« Yanıtla #89 : 18 Eylül 2020, 16:49:04 »
Kimse bu söyleyeceğimi yanlış anlamasın euro istemek başlı başına bi saçmalık biz avrupada falan mı yaşıyoruz da euro isteniyor kesinlikle ama kesinlikle devletin bu konuya el atması lazım kendim cimere şikayet etmeyi düşünüyorum adam geliyor örnek olarak söylüyorum İstanbul da falan Ca yere ektirdim çok güzel oldu olsun kardeşim olsun da sen Almanya’dan ingiltereden gelmişsin euro verirsin sana dokunmaz euro kazanıyorsun çünkü kendim ekim için uzun süredir araştır ma yapıyorum istediğim bütün merkezler de euro euro falan Ca ekerse 3 euro amcasının kızı ekerse 2 euro baldızı ekerse 2.5 euro Kimse de demiyor ki bu ülkede asgari ücret 2500 tl.... biz TL kazanıyoruz TL yabancı gelir iste kardeşim neden iste adam euro dolar kazanıyor zaten kendi ülkenin insanına yapma bari en son aldığım rakamı söylüyorum greft başı 1.5 euro ortalama maliyetim 5000  euro bi de Euro’yu 6 liradan sabitlemişler 30 bin tl Allah razı olsun iyiki sabitlemişler haa derseniz Türk parasıyla ekim yapan bi yere git kardeşim seni zorla çağırmıyorlar diye saygı duyarım ama şunu ekleyelim gene benim şahsi fikrimde kimse katılmak zorun da değil ...

Facebook Twitter Instagram