Gönderen Konu: Saç Ekimi Doktor Tavsiye  (Okunma sayısı 1224 defa)

arasso

• Jr. Member
  • **
Saç Ekimi Doktor Tavsiye
« : 28 Kasım 2019, 14:27:38 »
Arkadaşlar merhaba. Forumu uzun süredir takip ediyorum ama daha yeni üye oldum. Birkaç sorum olacak.
Ocak ayında ekim yaptırmayı düşünüyorum.
Serkan Aygın, la randevum var 3200 greft ekebileceğini söyledi.
*Fotoğraflarımı ekledim. Sizce ekimden sağlıklı sonuç alır mıyım?
*Bütçem maksimum 10000 tl. Başka doktor önerileriniz var mı İstanbul içi?
*traşsız ekimin dezavantajları ve avantajları nelerdir yeni saçların tutması konusunda?
*ocak ayında ektirsem mayıs haziran gibi saçlarım kendini toparlar mı. Şuanki hali de fena değil.

28 yaşındayım. Dökülmem 4 5 yıldır var ama hiç bir zaman aşırı seviyede olmadı. Yavaş yavaş gitti saçlar.

Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler vaktinizi için.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Doktor Tavsiye
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2019, 14:58:20 »
Saçlar ince telli görünüyor?

Traşsız ekim çok az açıklıklar için avantaj ama daha büyük açıklıklar ve daha rahat çalışıp güzel oturaklı bir ekim için traşlı ekim her zaman daha iyidir çıkış oranı içinde.

Serkan aygın ekimleri başarılı seçimin uygun diye düşünüyorum hayırlısı olsun

Global Moderator

arasso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2019, 15:09:49 »
Saçlar ince telli görünüyor?

Traşsız ekim çok az açıklıklar için avantaj ama daha büyük açıklıklar ve daha rahat çalışıp güzel oturaklı bir ekim için traşlı ekim her zaman daha iyidir çıkış oranı içinde.

Serkan aygın ekimleri başarılı seçimin uygun diye düşünüyorum hayırlısı olsun

Evet saçlarım ince telli. Doğal görünüm açısından daha avantajlı sanırsam değil mi?

O zaman traşsız ekimi eleyebiliriz.

Yaşım ve saçların şuanki durumu itibariyle şuan ekim yapmam doğru mu ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2019, 15:25:27 »
Bence ekim yaptırman gayet uygun zaten serkan aygın az greft ve bölgesel çalışan bir doktor doğru planlamalar yapıyor kişinin açıklığı ve yaşına göre. Trajlı ekim sana uygun.
Global Moderator

saybek

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2020, 23:53:00 »
ekim yaptırdınız mı?
saç ekimim

BE ASTHETİC OPR. DR. BİLGEHAN AYDIN - 4950 Greft Saç Ekimi-28.03.2020 / 32 Yaş

Propecia ve xpecia
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=13280.0

arasso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2020, 13:24:43 »
ekim yaptırdınız mı?

Henüz değil. 7 ocakta randevum var

arasso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 07 Ocak 2020, 20:53:22 »
Bence ekim yaptırman gayet uygun zaten serkan aygın az greft ve bölgesel çalışan bir doktor doğru planlamalar yapıyor kişinin açıklığı ve yaşına göre. Trajlı ekim sana uygun.

Hintell merhaba. Bugün Serkan Aygın'la görüştüm. Saç ekimimle ilgili planlama yaptı ön ve orta bölgeye 3800 greft ekim yapmayı düşünüyor FUE yöntemiyle. Fakat öndeki tutam saç haricindeki diğer saçlarımın üzerine işlem yapacağını söyledi. Yani onlar yokmuş gibi. Ben yeni kökleri şuan olan köklerin yerine de ekeceğini anladım. Çünkü onların ileride döküleceğini söylüyor. Bu biraz soru işareti bıraktı kafamda. Acaba şuan olan saçları kurtarma şansım yok mudur? Belki bunları biraz daha güçlendirip mi ekim yaptırmalıyım?

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Ocak 2020, 20:58:06 »
Sorundan anlasilacagi uzere kendi saclarin toplar ama on bolgen de kayiplar olabilir ve o bolge sac cikis surecince kel gibi durur bu seni rahatsiz edebilir lakin ekim surecinde boyle durumlari takmamalisin sonucta ekim sonucunda guzel olacak.

arasso

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 08 Ocak 2020, 13:57:22 »
Sorundan anlasilacagi uzere kendi saclarin toplar ama on bolgen de kayiplar olabilir ve o bolge sac cikis surecince kel gibi durur bu seni rahatsiz edebilir lakin ekim surecinde boyle durumlari takmamalisin sonucta ekim sonucunda guzel olacak.

Teşekkürler Hintell. Serkan Aygın'a karar vermeden önce yarın da Bilgehan Aydın'la görüşeceğim. Fakat Serkan Aygın'ın sonuçları daha iyi duruyor. Kafam karıştı gerçekten nasıl bir sonuçla karşılaşacağımı düşünmeye başladım şimdiden ektirmeden. İstediğim sıklığı yakalayabilecekler mi süreç nasıl işleyecek biraz tedirginim bu konularda.

Woper

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Ocak 2020, 06:55:06 »
Teşekkürler Hintell. Serkan Aygın'a karar vermeden önce yarın da Bilgehan Aydın'la görüşeceğim. Fakat Serkan Aygın'ın sonuçları daha iyi duruyor. Kafam karıştı gerçekten nasıl bir sonuçla karşılaşacağımı düşünmeye başladım şimdiden ektirmeden. İstediğim sıklığı yakalayabilecekler mi süreç nasıl işleyecek biraz tedirginim bu konularda.
Hocam sen icini ferrah tut hangisine icin sinerse ona ektir Serkana da gitsen bilgehana da gitsen baskalari ekecek saclarini bu isimlerin yuzlerini gorecegin bile supheli.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Ocak 2020, 14:49:23 »

Merkez konusunda kararı sen vericeksin ama olumsuz bir merkez araştırmadığını söyleye bilirim tedirgin olmanda normal.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram