Gönderen Konu: Antalya Estetik Hair Adem Korkut ortalama 3000 greft. 28.11.2019 yas 31  (Okunma sayısı 26774 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaslar bu arada kusura bakmayin, onden fotolari sansurluyorum, forumdaki herkesi seviyorum ve guveniyorum ama is yerinde surda burda vs sikinti olabilir o yuzden bunu yapiyorum, sizlerden ozur dilerim bunun icin

Sorun yok için nasıl rahat ediyor ise öyle paylaşım yap. Telefonda blur foto diye bir program var basit ücretsiz onu indir kolaylaşır işin.

Ekimin güzel duduyor donör bölgende hızlı toparlar
Global Moderator

sade_americano

• Sr. Member
Sorun yok için nasıl rahat ediyor ise öyle paylaşım yap. Telefonda blur foto diye bir program var basit ücretsiz onu indir kolaylaşır işin.

Ekimin güzel duduyor donör bölgende hızlı toparlar

tesekkurler hintell, kabuk dokme isleminden sonra rahatlarim biraz sanirim.

sade_americano

• Sr. Member
ekim oncesi 2 seneye yakin minoxidil kullandim, ekimden 2 ay oncesinde de biraktim.

buyrun ekim oncesi sacin minoxlu ve minoxsuz hali

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tesekkurler
Ben teşekkür ederim. Ben de antalyalıyım Ekimin sık ve güzel görünüyor. umarım sonucu da iyi olur .gecmis olsun

sade_americano

• Sr. Member
5.gün fotolar

Roninn3

• Hero Member
sanki simülasyon yaptırmışsın gibi çıkmış fotoğraflarda  :) Ekim sık olmuş bu belli oluyor,saç çizginide şahsen beğendim güzel olmuş.

sade_americano

• Sr. Member
sanki simülasyon yaptırmışsın gibi çıkmış fotoğraflarda  :) Ekim sık olmuş bu belli oluyor,saç çizginide şahsen beğendim güzel olmuş.

Teşekkür ederim, saçım çok koyu siyah ve kalın telliydi 20’li yaşlarda, donör bölge umarım çabuk toparlar. Saç çizgisi de kendi mevcut çizgim, ön çizgim dökülmemişti, Adem bey kendi çizgimin bir tık arkasında Ekim yaptı. Umarım iyi bir sonuç alabiliriz, bayağı heyecanlıyım çünkü

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
cildin çabuk iyileşiyor kabuklar rahat dökülecek
Global Moderator

sade_americano

• Sr. Member
cildin çabuk iyileşiyor kabuklar rahat dökülecek

Teşekkürler hintell reis

sade_americano

• Sr. Member
Ekim oncesi kisa sac ve ekimden sonra 6. gun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Kendi saçların zayıf finas desteği alsan baya kapanırmış kafan

Ekilen saçlar çıkarsa memnun eder bu ekim
Global Moderator

sade_americano

• Sr. Member
Kendi saçların zayıf finas desteği alsan baya kapanırmış kafan

Ekilen saçlar çıkarsa memnun eder bu ekim

Sağol hintell, valla pek finas kullanma yanlısı değildim, o yüzden ektirdim zaten, bir daha saç için ilaç vs kullanmadan, normal şekilde yaşamak için. İnşallah saçların hepsi çıkar da, kellik sorunumuz biter :)

sade_americano

• Sr. Member
8.gun kabuk dokumu yikamasini yaptim boraz once. Fotograflari yarin atacagim cunku simdi net cikmiyorlar.

Facebook Twitter Instagram