Gönderen Konu: Antalya Estetik Hair Adem Korkut ortalama 3000 greft. 28.11.2019 yas 31  (Okunma sayısı 26883 defa)

sade_americano

• Sr. Member
mevcut saclariniz ekimden etkilendimi

Etkilendi sanırım, bir süre önce bayağı kel duruyordu kafa

sade_americano

• Sr. Member
Evet 47.ci günden selam arkadaşlar. Şuan şok dökülme bitti sanırım, sürecim hakkında yorum yapar mısınız?

sade_americano

• Sr. Member
Valla suan ekimsiz halinden kotu gorunuyor, o yuzden biraz karamsarliga dustum diyebilirim

LaTenT

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kendi saçların şoka ugramıs umarım biran önce gelir karamsarlıga ugrama sakın süreci olumsuz yönde etkilersin saç dökülmesinin en büyük nedeni saç üzerine takıntı bu sürecte  aynalara pek bakmamaya çalış başka şeylere odaklan oyala kendini düşünmemeye calıs kabuk dökümün gayet saglıklı ters bir durumla karsılasacagını sanmıyorum  ;) ama  şöyle bir durumda var minox döngüsüne girmiş olabilirsin keşke ekimden 6 ay önce minoksu bıraksaydın sağlıklı bir ekim ekilecek greft sayısı ozmn belli olur alanda dizayn edilirdi  minox bana göre saçın 1 numaralı düşmanıdır ya ömür boyu kullancaksın yan etkilerine katlanıp yada hiç bulaşmıyacaksın!!!  kullandıgın zamanlar kanı alana yayar saç köklerin artık o kan düzeyinde yaşamaya alışır ve güzel beslenir doping etkisi yaratır  gözle görülür sonuclar alabilrsin ama bıraktıgın dönemlerde o döngüye alışan saçlar şoka ugrar biranda çöküşe gecer ve kaybedersin eski saçlarını mumla ararsın lütfen saç ekimi yaptıracak tecrubeli yada tecrubesiz arkadaslar Bu yazdıgımı kulak arkası yapmasınlar ekimden en az 6 ay önce minox bırakmakta fayda var
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2020, 01:48:01 Gönderen: LaTenT »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimsiz halinden kötü görünecek tabii ki, şok dökülmeye girdi saçların. Kendi saçlarının bazıları zayıflayacak bazıları da birkaç ay içerisinde çıkmak üzere dökülecek. Süreç normal seyrinde, herhangi bir sıkıntı yok. Artık iş tamamen sabır beklemede.

sade_americano

• Sr. Member
Ekimsiz halinden kötü görünecek tabii ki, şok dökülmeye girdi saçların. Kendi saçlarının bazıları zayıflayacak bazıları da birkaç ay içerisinde çıkmak üzere dökülecek. Süreç normal seyrinde, herhangi bir sıkıntı yok. Artık iş tamamen sabır beklemede.

Teşekkürler bu yorum beni biraz rahatlattı. Bu Arada fotoda belli olmayan, çok kısa saç kökleri var kafada, şoktan sonra yenidençıkanlar sanırım

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkürler bu yorum beni biraz rahatlattı. Bu Arada fotoda belli olmayan, çok kısa saç kökleri var kafada, şoktan sonra yenidençıkanlar sanırım
Şoktan kurtulanlardır onlar. Kendi saçların toparlarken onlar da yanında uzar.

sade_americano

• Sr. Member
Ne kadar zamanda toparlar?

sade_americano

• Sr. Member
Arkadaşlar saç ekimi öncesi ve 54.gün...

Hiç fark yok gibi, çıkışlar ne zaman başlar?

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
cıkıslar  3. ayda 4. ayda anca baslıyor erken daha :D
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
henüz fark olması için erken şuan kendi var olan saçların toparlanma süreci 90 ile 12 gün arası ufak ufak farkları hissedersin sakin ol :)
Global Moderator

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bence fark var olumlu ilerliyor ekimin.

sade_americano

• Sr. Member
henüz fark olması için erken şuan kendi var olan saçların toparlanma süreci 90 ile 12 gün arası ufak ufak farkları hissedersin sakin ol :)

Teşekkürler Hintell

Facebook Twitter Instagram