Gönderen Konu: donor bolgem nasil  (Okunma sayısı 945 defa)

konfer

• Full Member
donor bolgem nasil
« : 29 Kasım 2019, 15:39:54 »
arkadaslar Ankarada mehmet polat diye bir doktor var benim gibi norwad7 olan kisileri son derece iyi kapatmis gozukuyor benim donorumden ne kadar cikar tahminince arkadaslar  2 seans planliyorum sakaldanda aldiracam
hoca 2.seansi ekimden 3 ay sonra yapariz demisti  arka alana ekim yapmicagi icin ilk seansta)  2.seansta acik kalan yerleri kapatiriz demisti veya 8 9 ay sonra sıklastirma yapariz demisti yorumlarinizi bekliyorum

hyperKel

• Hero Member
Ynt: donor bolgem nasil
« Yanıtla #1 : 29 Kasım 2019, 17:46:59 »
doner bölgeyi hafif saçlar biraz uzunken atman gerek böyle anlaşılması biraz zor.

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 29 Kasım 2019, 20:36:12 »
sakal destekli ekim yapmalısın
sağlam donör olsa bile
alan geniş
ve iyi doktor seçmelisin

Fiddlestick

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2019, 22:01:22 »
Hocam üst üste 3.konuyu acmissiniz nw7 seviyesinde acikliginiz var donorunuz kalin ve guzeldi fakat yetersizdi kapanmaz hocam olur ekim ama tatmin etmez suan ki goruntunuzden daha rahatsiz edici olur yapay durur istiyorsaniz fut arastirin bu tür acikliklarda fut daha iyi sonuc verir

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #4 : 30 Kasım 2019, 06:29:58 »
Ekime bulaşma kardeş bu açıklıkla pişman olursun kısa da kestiremezsin eski halini çok ararsın benden demesi kapat bu konuyu kendi içinde bence yapılacak birşey yok olsa söyleriz

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 30 Kasım 2019, 14:22:17 »
Bu kafa ekime hiç uygun değil  onun için bu maceraya bulaşma kardeşim

konfer

• Full Member
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2019, 15:57:20 »
fut acik alana dahami iyi oluyorki fueyle farki ney veya fut yapan merkez veya doktor tanidigi olan var mi?

Facebook Twitter Instagram