Gönderen Konu: Bepanthol losyon yikama sorunu.  (Okunma sayısı 1673 defa)

sade_americano

• Sr. Member
Bepanthol losyon yikama sorunu.
« : 01 Aralık 2019, 22:09:07 »
Arkadaslar selam, merkezdeki yikamadan sonra evdeki yikamalarda kafadaki bepanthol losyonu bir turu cikaramiyorum. Greftlere zarar vermemek icin tayziksiz su kullaniyorum ve elimi degmiyorum ama losyon gecmiyor. su agasidaki resimdeki kadar temizlemek icin 45 dk ugrastim, yok mudur bunun bir kolay yolu ?

BayX

• Hero Member
Ynt: Bepanthol losyon yikama sorunu.
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2019, 22:22:51 »
Evet bol sürüp yeteri kadar beklemeyince çıkması baya baya bir zor oluyor ancak losyon bir miktar kalsada bir sorun olmaz diye düşünüyorum şahsen bende çıkaramayınca klinik çok önemli değil deri onu emer demişti ancak sizin kafanıza takılıyorsa Ekim merkezi ile görüşün derim stres yapmamak gerek çünkü kafa ne kadar rahat o kadar iyi 👍

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2019, 22:25:32 »
Evet bol sürüp yeteri kadar beklemeyince çıkması baya baya bir zor oluyor ancak losyon bir miktar kalsada bir sorun olmaz diye düşünüyorum şahsen bende çıkaramayınca klinik çok önemli değil deri onu emer demişti ancak sizin kafanıza takılıyorsa Ekim merkezi ile görüşün derim stres yapmamak gerek çünkü kafa ne kadar rahat o kadar iyi 👍

tesekkurler, genelde yikama sorunu gormuyorum kimsede, millet nasil yikiuyor acaba ?

bu arada saci hafif hafif kurularken on sakaktan bir greft geldi, cok moralim bozuldu,

saidesad

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2019, 21:08:07 »
Abi aynı sorun bende’de vardı. Rahatsız oldum. Boş bir Fıs Fıs’a su doldur. Onu kullan. Çok faydasını göreceksin. Ben öyle yapıyorum. Çoğu çıkıyor.

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 05 Aralık 2019, 21:22:11 »
Abi aynı sorun bende’de vardı. Rahatsız oldum. Boş bir Fıs Fıs’a su doldur. Onu kullan. Çok faydasını göreceksin. Ben öyle yapıyorum. Çoğu çıkıyor.

Öyle yapıyorum bende, gerçi kabul dökümü bitti, kurtulduk losyondan.

endernadir

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Aralık 2019, 23:24:26 »
Ben bepantholu Ekim alanına sürmeye 5. Günden sonra başladım. Tazyiksiz asla çıkmıyor, hafif tazyikli cikarabiliyorum. Zararı olmadı hafif tazyikin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2019, 01:08:41 »
Çıkmayan için uğraşma nemlendirici zaten deri emer 5/6 dakka sonra
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram