Gönderen Konu: Miracle losyon - dut losyon  (Okunma sayısı 4753 defa)

Dp_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Miracle losyon - dut losyon
« : 02 Eylül 2016, 19:11:46 »
Arkadaşlar farklı forum sitelerinde Miracle Losyon ve dut losyondan (sanırım birkaç ilacı işlemlerden geçirip losyon haline getiriyorlar ) çok fazla bahsediyorlar. Hatta bir çoğu saç çıkarma oranının çok yüksek olduğunu paylaşıyorlar. Daha önce duymamıştım forumda da görmedim . Bilgisi olan var mı ?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Miracle losyon - dut losyon
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2017, 22:44:17 »
Benim var bilgim bizzat kullandim kardes evet minix ile beraberinde saclara faydası var duzenli kullanimda ama mirackenin bir muddet sonra inanilmaz pis kokusu oluyor insan icine cikamazsin i derece helwki yagmur falan yagar saclarin islanirsa bide terlersen o da cabasi vucudunun derikerinde kokular cikiyor ilk kullanimda sorun olmuyor ama ilaclar durdukca koku yapiyor ben biraktim minox ile miracke yi kafamda sackar cok seyreldi simdi minox a basladim tekrar

secret115

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2017, 23:21:54 »
Onu ben de kullanmayı düşünüyorum erkekliğe bir zararı olur mu acaba daha yaşım 20 sakalım felan da tam oturmadı.
Suistimal edilmeye en musait yer insanın zaaflarıdır.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2017, 11:53:48 »
Yok kardesim olmaz sonucta sprey seklinde kullaniyorsun oral olarak cok tehlikeli ilaclar ama ben kullandim sprey yan etki gormedim hafif kasiklarda sizlama oluyor geri geciyor kokusundan baska zararini gormedim ben

Facebook Twitter Instagram