Gönderen Konu: Miracle Losyon  (Okunma sayısı 441 defa)

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
Miracle Losyon
« : 30 Nisan 2022, 11:15:43 »
Diğer forumda miracle adında bir kullanıcı var ve bu losyonu öneriyor kullananlar etkili diyor fakat ben güvenemedim. Bir sitede herkes mi olumlu yorum yapar bu losyona çok şüpheli geldi, daha önce kullananlar var mı aranızda etkili mi ?

Thescript

• Hero Member
Ynt: Miracle Losyon
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2022, 14:07:10 »
Diğer forumda miracle adında bir kullanıcı var ve bu losyonu öneriyor kullananlar etkili diyor fakat ben güvenemedim. Bir sitede herkes mi olumlu yorum yapar bu losyona çok şüpheli geldi, daha önce kullananlar var mı aranızda etkili mi ?
minoxla başlayacağım yanindada 2 günde bir minoxidil den yarım saat önce miracle spiro veya Diane kullanmayı düşünüyorum topik olarak ama kafam çok karışık hangisi yan etkisiz güvenilir yönünden bilmiyorum

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2022, 01:54:42 »
O forumda olumsuz yorumlar siliniyor
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Mayıs 2022, 01:57:51 »
Ben bir ara miracle losyon yapmıştım.Ama pek sonuç vermemişti.Çünkü hatırlıyorum yarıda kesmiştim şişede topak oluşmuştu.Baş ağrıtmasıda cabası.Birde lorel elsevin spreyli olanını bulmak zor.Hatta şuan stoklarda yoktur.Piyasadan çekmişlerdi.Genede emin konuşmiyim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram