Gönderen Konu: Miracle Losyonla Saçtaki Yağlanmayı Durdurmak  (Okunma sayısı 1368 defa)

athena

• Sr. Member
Miracle Losyonla Saçtaki Yağlanmayı Durdurmak
« : 11 Mart 2021, 02:08:48 »
merhabalar, aranızda miracle losyon kullanan veya kullanmış olan var mıdır? kullanan kişilerin nerdeyse hepsi saçtaki yağlanmayı sıfıra indirdiğini söylüyor. losyon aldactone ile hazırlanıyor. saç çıkışından ziyade saçtaki yağlanma için düşünüyorum. losyonu kullanıp cinsel yanetki görenler de varmış. kullanan veya tecrübesi olan kişiler yeşillendirirse çok makbule geçer.

Armaan

• Hero Member
Ynt: Miracle Losyonla Saçtaki Yağlanmayı Durdurmak
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2021, 02:13:29 »
Yağlanmayı bayağı bitirir miracle hatta komple keser . Aldactone yağ işini bitiren. Yan etki kosunuda bişey diyemem hocam. Diane35 eklemeden  dene istersen duruma göre bakarsın

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2021, 02:20:38 »
Yağlanmayı bayağı bitirir miracle hatta komple keser . Aldactone yağ işini bitiren. Yan etki kosunuda bişey diyemem hocam. Diane35 eklemeden  dene istersen duruma göre bakarsın
diane35 sakat bir ilaç hocam gerçekten ama losyonda etkisini çok hissetmiyormuşsun diyorlar. bundan bir sene önce saçlarım sırtıma geliyordu ve çok kuruydu, kestim ve aşırı yağlandı. saçlarım alnımın üstüne düştüğü için yağlanma fazla olabiliyormuş dediler. dianesiz denemeyi dusunuyorum. cok tesekkurler.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2021, 02:26:33 »
diane35 sakat bir ilaç hocam gerçekten ama losyonda etkisini çok hissetmiyormuşsun diyorlar. bundan bir sene önce saçlarım sırtıma geliyordu ve çok kuruydu, kestim ve aşırı yağlandı. saçlarım alnımın üstüne düştüğü için yağlanma fazla olabiliyormuş dediler. dianesiz denemeyi dusunuyorum. cok tesekkurler.
Omg kullanmuyouydun hocam sen faydası olmadı mı

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2021, 02:32:01 »
Omg kullanmuyouydun hocam sen faydası olmadı mı
hocam faydası oldu gerçekten ama saçımın ön alın kısmı çok yağlanıyor. omega 3 kullandıktan beri sacımın tepe ve arka kısmı yağ konusunda rahat fakat ön taraf çok can sıkıyor. saçlarım kıvırcık öne düşüyor alnım yağlanıyor. şampuan değişeceğim ek olarak.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2021, 02:35:35 »
hocam faydası oldu gerçekten ama saçımın ön alın kısmı çok yağlanıyor. omega 3 kullandıktan beri sacımın tepe ve arka kısmı yağ konusunda rahat fakat ön taraf çok can sıkıyor. saçlarım kıvırcık öne düşüyor alnım yağlanıyor. şampuan değişeceğim ek olarak.
Sanki çinko takviyesi kullandığım zaman da bende yağlanma azalıyodu (gerçi halen kullanıyorum çinkoyu) dene istersen zn takviyesi de bu gidişle karaciğeri böbreği elimize almasak bari  :D şampuan pek bi işe yaramıyo o konularda bilemiyorum saddcd kremli şampu lar yağlanmayı hızlandırıyor bundan eminim

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2021, 02:39:06 »
Abi şampuan olarak sebamet dene istersen efsane kurutuyor saçı

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 11 Mart 2021, 03:21:13 »
Sanki çinko takviyesi kullandığım zaman da bende yağlanma azalıyodu (gerçi halen kullanıyorum çinkoyu) dene istersen zn takviyesi de bu gidişle karaciğeri böbreği elimize almasak bari  :D şampuan pek bi işe yaramıyo o konularda bilemiyorum saddcd kremli şampu lar yağlanmayı hızlandırıyor bundan eminim
hocam valla bugun onu dusundum günde 2xomega, magnezyum, d vitamini bu gidişte böbrek ve karaciğer yalan olacak :D. bir hafta ara vermeyi dusunuyorum, yada günde bir tane takviye alacağım.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 11 Mart 2021, 03:22:46 »
Abi şampuan olarak sebamet dene istersen efsane kurutuyor saçı
hocam sebamed kullanıyorum zaten memnunum aslında ama yağ için bende pek işe yaramadı.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 11 Mart 2021, 07:48:45 »
hocam valla bugun onu dusundum günde 2xomega, magnezyum, d vitamini bu gidişte böbrek ve karaciğer yalan olacak :D. bir hafta ara vermeyi dusunuyorum, yada günde bir tane takviye alacağım.

Bunlar karaciğere bişe yapmaz hocam, omega 3 tam tersi iyi gelir
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Requiemm

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 11 Mart 2021, 09:09:44 »
ben yaklasık 2 yıla yakın kullandım miracle losyon. eski elseve içine toz spiro + diane 35 koyarak hazırlardım. Yağlanmayı kesme konusunda müthiş etkisi vardı açıkcası.. en cok bu özelliğini sevıyordum cunku benım sacım ve yüzüm seboreik dermatit yüzünden yağ tabakası gibi olurdu.  O konuda çok etkili olduğunu dusunuyorum

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 11 Mart 2021, 15:57:47 »
Bunlar karaciğere bişe yapmaz hocam, omega 3 tam tersi iyi gelir
günde 4 tane hap içince insan şüpelenmiyor değil hocam. vitaminler yormuyorsa organları devam ederim.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 11 Mart 2021, 15:59:12 »
ben yaklasık 2 yıla yakın kullandım miracle losyon. eski elseve içine toz spiro + diane 35 koyarak hazırlardım. Yağlanmayı kesme konusunda müthiş etkisi vardı açıkcası.. en cok bu özelliğini sevıyordum cunku benım sacım ve yüzüm seboreik dermatit yüzünden yağ tabakası gibi olurdu.  O konuda çok etkili olduğunu dusunuyorum
tecrübeleriniz için sağolun hocam kullanan herkes yağ için iyi diyor, denemek lazım saçlar çok yağlı.

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 11 Mart 2021, 16:03:37 »
acaba miracle losyon inflamasyon için işe yarar mı? hem dht baskılıyor, saçtaki yağı alıyor ve saçın derisini rahatlatıyor. denemek lazım.

Facebook Twitter Instagram