Gönderen Konu: Saç EKİMİ SONRASI KULLANILACAK İLAÇ TAVSİYELERİ  (Okunma sayısı 1338 defa)

Dahess

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç EKİMİ SONRASI KULLANILACAK İLAÇ TAVSİYELERİ
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2019, 21:32:41 »
İyi günler arkadaşlat 1 hafta sonra saç ektireceğim mevcut saçlarım da var biraz bu saçları ekimden sonra korumak adına ne kullanabilirim yan etkisi olmayacak ve saça zarar vermeyip güçlendirecek? (not saçlarım ince telli ve cansız duruyor şuan)
öyle bir şey yok ne yazık ki

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2019, 22:11:31 »
öyle bir şey yok ne yazık ki

Bazıları yazıyor ama forumda görüyorum proscar vb şeyler ama içeriğini bilmiyorum gerçekten faydalımj bu amaçla soruyorum yoksa internete yazınca sizin yok dediğiniz şey için binlerce ürün çıkıyor he diyorsanız hepsi boş işe yatamıyorum anlarım ama benfe sorumda gerçekten işe yarayan gibi şryler yazarak tecrübe sahibi arkadaşlara başvurmak adına yazmıştım teşekkür edeirm ama cevap için

Dahess

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2019, 22:22:26 »
Bazıları yazıyor ama forumda görüyorum proscar vb şeyler ama içeriğini bilmiyorum gerçekten faydalımj bu amaçla soruyorum yoksa internete yazınca sizin yok dediğiniz şey için binlerce ürün çıkıyor he diyorsanız hepsi boş işe yatamıyorum anlarım ama benfe sorumda gerçekten işe yarayan gibi şryler yazarak tecrübe sahibi arkadaşlara başvurmak adına yazmıştım teşekkür edeirm ama cevap için
arkadaşım yanlış anladın etkili olup ta yan etkisi olmayan yok.proscar ve propecia finansterid içerir dht hormonunu baskılar ama yan etkileri vardır.

KaiserSS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2019, 22:34:34 »
Mevcut saçlarda önleyici ve yeni ekilenlere destek amaçlı biotin kullanılıyor, mevcut dökülecekse kurtaracak ilaç takviye yok, sadece güçlendirir
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2019, 03:33:24 »
Genetik saç dökülmesine  varsa  finasteride  +  saçı  ihtiyacı  olan  besin takviye  kapsül  doğal içerikli  kullana  bilirsin  not : finasterid  yan etkileri var  kişiden kişiye değişir  yan etkileri  araştır   saç ekim  olmadan  en 4 ay önce bunlara başla saç  ekim  olduktan sonra  9 ay devam et bırak kademeli  şekilde  .

burock28

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2019, 13:23:02 »
Teşekkür ederim cevaplar için herkese araştırıp karar vereceğim

Facebook Twitter Instagram