Gönderen Konu: Saç Ekimi Tavsiyeleri - 27 Yaş  (Okunma sayısı 374 defa)

Berkay Ergen

• Yeni üye
  • *
Saç Ekimi Tavsiyeleri - 27 Yaş
« : 16 Mayıs 2023, 20:40:01 »
Merhaba Arkadaşlar,

Forumda yeniyim bu nedenle hatam olursa şimdiden affınızı rica ediyorum.

Bir süredir saç ekimi için araştırma yapıyorum kara verme sürecindeyim anlayacağınız ancak adeta araştırdıkça kafam karışıyor. Resimlerden de görebileceğiniz üzere açıklık baya fazla tek ekimle kapatılabileceğinden endişeliyim.

Şimdilik Sibel Ulusan, ClinicHair ve Dr. Ayşe Öznur Akidil ile görüştüm. Fiyatlar 1.000 EUR civarı fakat diğerleri 2 seans derken Sibel Ulusan tek seans 16 saat (4000-6000 greft) uygun olduğunu söylüyor. Bu durum beni biraz endişelendiriyor açıkcası 16 saat dayanabileceğimden emin değilim.

Fotoğraflarımı aşağıya ekliyorum sizce hangisi daha uygun? Tek ekimle tepe bölgesi dahil açıklık kapatılabilir mi?

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç Ekimi Tavsiyeleri - 27 Yaş
« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2023, 22:42:11 »
16 saat banada çok geldi bunu kendileri ile bir daha görüş istersen bu arada resimlerin açılmıyor dostum istersen tekrar yükle.

Berkay Ergen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2023, 00:11:16 »
Dosya formatından kaynaklı sanırım. JPG olarak tekrar yüklüyorum. Umarım görebilirsiniz.

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2023, 13:51:57 »
16 saat suren sac ekimi olmaz. Tahminen bunu açık alanın tümünü kapatmayi hedefleyerek soylediler. Ama bunu talep etmeniz ve işlemi tek seferde halletmeye çalışırsanız hata yaparsiniz. Açıkliginiz çok. Donorunuz kötü degil ama boşa kurşun atma şansınız da yok. Ön bölgeye ekim yaptırın, tepeyi eş geçin. Alacağınız sonuca ve donörün durumuna göre, sakal desteğiyle birlikte, 2.bir ekim olabilir. Ama bu kafanin tamamen kapanması çok zor, bunu unutmayın.

Berkay Ergen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2023, 21:10:28 »
Dün Medeksle görüştüm onlarda iki ekim tavsiye ediyor ancak tek seansta ön bölge sık ekim tepe bölgesinde de bir miktarda olsa ekim opsiyonu olabileceğini söyledi. Sanıyorum bu opsiyon şimdilik en mantıklısı benim için. Bu durumda ikinci bir ekim içinde hala şansım kalır mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Mayıs 2023, 21:31:02 »
selam açık alan çok fazla ama donör güzel bu alana 2 ekim düşüne bilirsiniz
çizdiğim sınıra kadar ancak kapana bilir ön çizgi şeklinizde bu şekilde hemen hemen

iyi bir ekimle güzel olur Asmed by Dilek Çakır  düşünebnilirsin 3000 euro fiyatı
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2023, 16:23:40 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Berkay Ergen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Mayıs 2023, 22:36:53 »
Yorumunuz için teşekkürler. Çizdiğiniz sınıra kadar ilk ekimde, kalan tepe ve arka kısım ikinci ekimde kapanabilir mi demek istediniz? Yoksa arka tarafı kapatmak hiçbir şekilde mümkün değil midir?

Hietzsche

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Mayıs 2023, 23:23:45 »
işin zor kardeşim açıklık çok fazla ekim şansını çok iyi değerlendir sakın kulaktan dolma yerlere saç ekimi yaptırma forumu iyi incele tek atımlık kurşunun var bunu iyi değerlendir ve vertexi unut oraya bir şey yapılması zor bu donörle.

Berkay Ergen

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Mayıs 2023, 23:51:48 »
Teşekkürler yorumlarınız için benim de tam kapanma umudum yoktu zaten artı hem merkezler hem de sizler işin zor olduğunu söylüyorsunuz bu durumda ısrar edip daha kötü sonuçlara yol açmaya gerek yok sanırım en iyisi durumu kabullenip bu şekilde yaşamaya devam etmek

Hietzsche

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Mayıs 2023, 01:49:44 »
Teşekkürler yorumlarınız için benim de tam kapanma umudum yoktu zaten artı hem merkezler hem de sizler işin zor olduğunu söylüyorsunuz bu durumda ısrar edip daha kötü sonuçlara yol açmaya gerek yok sanırım en iyisi durumu kabullenip bu şekilde yaşamaya devam etmek

bence vertexi boş verip ön kısma yoğunlaşabilirsin önemli olan ön profil görüntüsü inan ön tarafta saç olması insanı değiştiren en önemli detay vertex olmasada olur ayrıca sakalın biraz gürse sakal deteklide düşünebilirsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Mayıs 2023, 16:23:23 »
ön çizgin bu şekilde kardeşim unutma bunu
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Mayıs 2023, 16:24:02 »
Yorumunuz için teşekkürler. Çizdiğiniz sınıra kadar ilk ekimde, kalan tepe ve arka kısım ikinci ekimde kapanabilir mi demek istediniz? Yoksa arka tarafı kapatmak hiçbir şekilde mümkün değil midir?

mümkün görünmüyor ancak bu alan kapanır
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram