Gönderen Konu: Clinchair İzmir 3600 greft  (Okunma sayısı 1879 defa)

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
Clinchair İzmir 3600 greft
« : 03 Aralık 2019, 23:12:38 »
Merhaba arkadaşlar, 1 seneye yakındır ziyaretçi olarak girdiğim bu sayfaya geçte olsa üye oldum :) yakın arkadaşım İzmirde clinchair de saç ekimi yaptırdı ve gayet iyi oldu kendisi de baya memnun kaldı bende onda 1 sene boyunca yakından süreci takip edince bende aynı yerde saç ekimi yaptırma kararı aldım. Burada clinchair ile ilgili bazı olumsuz yorumlar gördüm, hatta bu işin en iyi İstanbulda yapıldığı çoğunluklu fikrini de gördüm, İzmirde sadece Dr. Sibel hanım ın bu işte en iyisi olduğunu söyleyen yorumlar da okudum, Sibel hanımın kliniğini arayarak onlardan da randevu ve ekim hakkında bilgi de aldım. Sibel hanımın da işini çok iyi yaptığını da tahmin ediyorum, fakat Sibel hanımın fiyat bütçe ve randevu durumunun dolu olması, bütçemin elvermemesinden dolayı ve özellikle yakın arkadaşımın clinchair den gözlerimle birebir görerek memnun kaldığını görerek saç ekiminde clinchair i tercih ettim... 04.11.2019 da operasyon gerçekleşti ve gayet sorunsuz bir şekilde işlem bitti. Sonucun nasıl olacağını bilmiyorum, kötü veya iyi olsa bile ekimi yapan ve takip eden tüm çalışanların ilgisi ve güleryüzlü samimi olmaları bile benim için yeterli oldu. Sağolsunlar :)
İlk yıkama ve son yıkama işlemimi klinikte yaptırdım. Son yıkamadan sonra Sebamed günlük şampuan, zade vital biotin 2500 mcg verdiler. Fotoğrafları şimdi paylaşıyorum

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
Ynt: Clinchair İzmir 3600 greft
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2019, 23:19:28 »
İlk gün... Sebaroik dermatit rahatsızlığım mevsim geçişlerinde nüksettiği için donör bölgemin üst taraflarında dermatit ten dolayı kızarıklar mevcut

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2019, 23:21:39 »
+++

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2019, 23:27:55 »
Şu an 1 ay oldu, şok dökülme daha başlamadı, çok hafif Ekim bölgesinde parmak uçlarımla masaj yaparak saçımı yıkarken 2-3 tel I tipi kırılmalar yaşıyorum... Dermatit rahatsızlığım var demiştim bendeki sadece çoklu kepeklenme ve hafif hafif kızarıklık şeklinde oluyor, başlangıç evresi şeklinde.. Dün konu açmıştım dermatit rahatsızlığı olan var mı diye ketoral şampuan kullanan arkadaşlar varmış bende kullanıp kepek ve donör kısımda kaşınma evresinden kurtulacağım inşallah

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2019, 23:32:45 »
Saç ekiminden önceki açıklık seviyem

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2019, 23:41:30 »
guzel bir ekim ve donor alimi olmus.

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2019, 23:49:49 »
guzel bir ekim ve donor alimi olmus.

Teşekkür ederim hocam, inşallah güzel sonuçlar ortaya çıkar

Muhib

• Full Member
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2019, 00:21:19 »
Hayırlı olsun.. ön çizgiye ve donöre güzel çalışmışlar..

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2019, 00:30:14 »
hayırlı olsun ekim temiz görünüyor .seboreik sorununu ketoral şampuan çözer diye düşünüyorum .kafa deriside nemli olursa sorunlar dahada azalır ,seboreiğin en büyük düşmanı kuruluk bilindiği gibi.

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2019, 00:41:25 »
Hayırlı olsun.. ön çizgiye ve donöre güzel çalışmışlar..

Sağolun hocam, donör de iz kalma korkusu vardı Ekim öncesi, çok şükür temiz Bi işçilik çıkardılar, alım yapıldığının hiç belli olmadığını söyleyen çok kişi var çevremde

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2019, 00:44:54 »
hayırlı olsun ekim temiz görünüyor .seboreik sorununu ketoral şampuan çözer diye düşünüyorum .kafa deriside nemli olursa sorunlar dahada azalır ,seboreiğin en büyük düşmanı kuruluk bilindiği gibi.

Teşekkür ederim, ketoral piyasadan kalkmış konazol diye muadili var diyorlar eczacılar, detaylı bir araştırma yapıp ketoral bulma telaşındayım şuan hocam  :)

Supermen

• Full Member
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2019, 06:17:01 »
Problem olur mu dersin konazol kullanırsak? Sonucta muadili degil mi, ben kullanıyorum

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2019, 07:37:47 »
Hayirli olsun. Ekim guzel görünüyor  emeklerinizin karşılığını  almanizi temenni ediyorum. 1 ay olmuş  şok  baslamasi demişiniz  ama şok  başlamıştır, yikamalarinizi nazik yapmayın ekim.oncesi nasil yıkıyorsanız  oyle yapabilirsiniz sürterek  ovalayarak malum dermatitte varmis nazik  davranmayin deriniz hava alsin..

RAMO 01

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2019, 11:48:44 »
Ön çizgin başarılı 👍👍

sıradançinkokarbonpil

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2019, 20:43:11 »
Problem olur mu dersin konazol kullanırsak? Sonucta muadili degil mi, ben kullanıyorum

Problem olması yönünden değil de, İnternette konazolü araştırırken ketoral kadar etkili olmadığını okudum o yüzden kendi kendime kuruntu yaptım herhalde  :) konazol den memnun musunuz peki

Facebook Twitter Instagram