Gönderen Konu: Dökülmem hk  (Okunma sayısı 1130 defa)

Ferhatm

• Full Member
Ynt: Dökülmem hk
« Yanıtla #1 : 04 Aralık 2019, 20:27:10 »
Kız arkadaşın seviyorsa bi saç için dışlamaz herneyse dostum açık çok en iyisi spreye girme koruyabildiğini koru ilerde ekim yap çünkü yaşın daha 20 ben beklemem dersen protez kullan

Ferhatm

• Full Member
« Yanıtla #2 : 04 Aralık 2019, 20:28:17 »
Minoxil kullanırsan o tepe  kapanır ama şakaklar açık hani bi şekil alıcsnı düşünmem güzel

Keladayadayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Aralık 2019, 20:29:43 »
Kardeşim saçla ilgili önerileri arkadaşlar verirler. Benim önerim şu yönde olacak. Saç yüzünden seni dışlayan kız arkadaşına yol vermekle başla işe. Şu yaşıma kadar hep seyrek saçlı ya da sıfıra vurmuş şekilde dolaştım bir tane kız arkadaşım da soğuk yapmadı saç yüzünden

Blue

• Full Member
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2019, 20:31:54 »
Rulez bu konuyu daha önce açmıştın diye hatırlıyorum. Yine böyle ekim mi tedavi mi diye soruyordun sanırım, fotolardan hatırladım

Neden bir daha aynı soruyu sordun ki

Keladayadayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Aralık 2019, 20:32:34 »
Hiçbir kız da seyrek saçlısın ya da kelsin diye reddetmedi. Kafasından saç fışkıran kaç kişinin hayali olan kadınlarla beraber olmuşumdur kibir yapmak için söylemiyorum bunu. Türk genç erkeklerinin saçı bu kadar gözünde büyütmemelerini diliyorum.O yüzden kaliteli insanlarla beraber ol haddim olmayarak tavsiyemdir.

Rulez

• Sr. Member
  • ℬ𝒶𝓀𝓉ı𝓃 𝑜𝓁𝓂𝓊𝓎𝑜𝓇 𝒷𝒶𝓀𝓂𝒶𝓎𝒶𝒸𝒶𝓀𝓈ı𝓃
« Yanıtla #6 : 04 Aralık 2019, 20:39:08 »
Hiçbir kız da seyrek saçlısın ya da kelsin diye reddetmedi. Kafasından saç fışkıran kaç kişinin hayali olan kadınlarla beraber olmuşumdur kibir yapmak için söylemiyorum bunu. Türk genç erkeklerinin saçı bu kadar gözünde büyütmemelerini diliyorum.O yüzden kaliteli insanlarla beraber ol haddim olmayarak tavsiyemdir.

Doğru söylüyorsun abi bu yaşta bu sorunu yaşamak insanı gerçekten üzüyor nerden bulduysa Allahın belası şey babam kel değil şuan benden cok saçı var gençliğinde sırma gibiydi dayılardan geldi yüksek ihtimal piyango bana bende ister istemez kafaya takıyorum Allaha şükür 1.90 boyum var ama şu saç olayından kaybediyorum sende biliyorsun ki insanın dış görünüşünü tamamlayan en büyük unsur saç’tır

Keladayadayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 04 Aralık 2019, 20:46:19 »
Tabi ki bunu problem yapıyorsan tedavileri araştıracaksın bu bir tercihtir sana neden çözmek istiyorsun demiyorum kardeşim. Benim saçım yıllardır seninkinden bir 5-6 kat daha seyrektir. Genelde sıfıra vururum bazen üstleri uzatır yanları kestiririm. Son bir yıldır belki ektiririm maksatıyla forumla tanıştım hala ektirmeyi düşünmüyorum ama.Karşı cinsle olan ilişkimde negatif bir etki yapmadı bu hiç. Bu da benim bunu aşmış problem yapmayan biri olmamdan kaynaklanıyor olabilir. Kız arkadaşın konusuna takıldım ben daha çok. Nacizane ilişkiler hakkında tavsiyem sen saçtan dolayı zayıflık ya da özgüven eksikliği yaşarsan daha çok üstüne gelecektir. Saç evet önemli olabilir bazı insanlar için ama çoğu güzel kadın için önemli bir unsur değil tecrübelerimden bunu söyleyebilirim. Önemli olan senin psikolojin ve özgüvenin senden daha değerli hiçbirşey yok bu hayatta bunu unutma güzel kardeşim benim

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 04 Aralık 2019, 20:47:43 »
Tabi ki bunu problem yapıyorsan tedavileri araştıracaksın bu bir tercihtir sana neden çözmek istiyorsun demiyorum kardeşim. Benim saçım yıllardır seninkinden bir 5-6 kat daha seyrektir. Genelde sıfıra vururum bazen üstleri uzatır yanları kestiririm. Son bir yıldır belki ektiririm maksatıyla forumla tanıştım hala ektirmeyi düşünmüyorum ama.Karşı cinsle olan ilişkimde negatif bir etki yapmadı bu hiç. Bu da benim bunu aşmış problem yapmayan biri olmamdan kaynaklanıyor olabilir. Kız arkadaşın konusuna takıldım ben daha çok. Nacizane ilişkiler hakkında tavsiyem sen saçtan dolayı zayıflık ya da özgüven eksikliği yaşarsan daha çok üstüne gelecektir. Saç evet önemli olabilir bazı insanlar için ama çoğu güzel kadın için önemli bir unsur değil tecrübelerimden bunu söyleyebilirim. Önemli olan senin psikolojin ve özgüvenin senden daha değerli hiçbirşey yok bu hayatta bunu unutma güzel kardeşim benim

Teşekkür ederim abi vermiş olduğun tavsiyeler için bu saaten sonra takmamaya çalışıcam

Keladayadayı

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 04 Aralık 2019, 20:51:35 »
Yanlış anlama çözüm bulma demiyorum saç olayına.Senin için büyük bir problemse umarım en kısa sürede tedavi ve çözüme kavuşursun. Ama bu süreçte sakın kendini yıpratıp değersiz görme. İyi akşamlar diliyorum

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Aralık 2019, 21:22:46 »
Öncelikle saçın tipik erkek tipi genetik saç dökülmesi. Stresle dökülen bir dökülme tipi değil, bu konuda bir yanlışı düzelteyim. Stresli bir hayatın olabilir ama genetik dökülmeye stresin etkisi yok. Onun dışında yaşın çok genç, bırak ilaçları falan dökülen dökülsün. Orman gibi donörün var, en fazla 2 senede ekim yapılacak açıklığın olur bence. Senin yerinde olsam öyle yapardım 2 sene dökülmesini bekler ektirirdim. İlerleyen yıllarda açılma olursa 2. seansı da yaptırırsın. Bu konularda acele etmemek çok önemli. Bizim yaptığımız hataları sen yapma, çünkü enseden giden saçın da telafisi yok.

Rulez

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 04 Aralık 2019, 21:32:43 »
Öncelikle saçın tipik erkek tipi genetik saç dökülmesi. Stresle dökülen bir dökülme tipi değil, bu konuda bir yanlışı düzelteyim. Stresli bir hayatın olabilir ama genetik dökülmeye stresin etkisi yok. Onun dışında yaşın çok genç, bırak ilaçları falan dökülen dökülsün. Orman gibi donörün var, en fazla 2 senede ekim yapılacak açıklığın olur bence. Senin yerinde olsam öyle yapardım 2 sene dökülmesini bekler ektirirdim. İlerleyen yıllarda açılma olursa 2. seansı da yaptırırsın. Bu konularda acele etmemek çok önemli. Bizim yaptığımız hataları sen yapma, çünkü enseden giden saçın da telafisi yok.

Peki abi bu dönorden ekim yapılsa tahminen olumlu sonuç alır mıyım

sade_americano

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 04 Aralık 2019, 21:53:52 »
Alırsın saçın yoğun

Tank oktay

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 04 Aralık 2019, 22:10:34 »
Kardeşim gerçekten saç bir erkeğin en büyük süsü gösterisi bu iki iki dört foto net değil ama donörün kaliteli gibi duruyor ama üsteki saçların komple gidici gibi eğer şu an ekim yaptirack olursan bile bu mevcut saclarin gidici onu bil finansi bi araştır diyecem yasin genc finans için ıyi bi kaliteli bi merkez ile yüz yüze görüş daha iyi bilgi alırsın burdada çok tecrübeli arkadaşlar var yol gosterecklerdir sana ama ekim yaptiracaksan bile iyice araştır öyle karar ver ekim yaptıracan yere çünkü donoru doğru kullanırsan kel kalacağını dusunmuuorum protezden felan uzak dur

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Aralık 2019, 22:48:49 »
Peki abi bu dönorden ekim yapılsa tahminen olumlu sonuç alır mıyım
Donörün yoğun görünüyor. Muhtemelen de kalın saçların. Bunu tahminen söylüyorum çünkü saç rengi bu kadar koyu olupta, saçları ince telli olan çok az insan var. Ama tabii ki bunlar iyi sonuç alırsın anlamına gelmiyor. Ektireceğin yerin kalitesine göre değişir. Saç ekimi Türkiye'de çok yaygın bir meslek haline gelmiş olsa da, işini hakkıyla yapan yer sayısı az. İyi araştırırsan, ki bu forum bunun için var. Her türlü başarılı sonuç alırsın bence. Stresten de uzak durmaya çalış ve stres yüzünden de acele ve sağlıksız kararlar alma. Bizler de geçtik bu yoldan.

Facebook Twitter Instagram