Gönderen Konu: Saç dökülmem hakkında, yardım edin!  (Okunma sayısı 9008 defa)

Hüseyin95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç dökülmem hakkında, yardım edin!
« : 07 Aralık 2017, 14:37:23 »
Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım, 22 yaşındayım ve saç dökülmem arttı. 3 ay önce doktora gittim eczaneden serum karışımı ve demir hapı verdi ancak saçlarım daha da güçsüzleşti ve döküntü baya arttı. Siz ne düşünüyor, ne öneriyorsunuz?

üstten taralı hali

üstten doğal taralı olmayan hali

ense

sol taraf

önü

ve yakından

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç dökülmem hakkında, yardım edin!
« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2017, 16:03:58 »
Erkeklık hormonuna  baglı olarak DHT  genel seyrelme mevcut saçlarında  finasterid kullanırsan saçların kalınlasır ve guclenır dökülme durur başka çaresi yok. Onun dısında ekim düşünüyosanda bu saça her doktor yada merkez ekım yapamaz onuda sölüyim.
Global Moderator

Hüseyin95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Aralık 2017, 17:21:15 »
Yorum için teşekkürler. Bu saça sizce ekim yapılmalı mı peki? Saç sizin saçınız olsaydı ve 22 yaşında olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz? @hintell

Hüseyin95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Aralık 2017, 17:25:29 »
ve evet ayrıca doktorda erkek tipi saç dökülmesi demişti:)

Hüseyin95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2017, 21:19:28 »
kimse yok mu? :o

hazar

• Hero Member
  • ADANALI...
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2017, 23:05:57 »
Bu saça ekim olmaz yaş olarak çok küçüksun o yüzden ilaç tedavisi dermotoller i araştır sonra minox u araştır sacimin doktoru sitesi var orda güzel bilgiler var sonra finans araştır kullanmak sana kalmış kardeşim geçmiş olsun saça ekim yaptirma sen ilaca yönel memnun kalirsin zaten
ALLAH"ın adamıyık...

Hüseyin95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2017, 12:15:00 »
teşekkürler araştıracağım, başka görüşü olanlarda çekinmesin, yanıt bekliyoruz:)

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2017, 13:15:10 »
 yaşının genç olmasından dolayı ilaçlardan sonuç alırsın. ekim olmaz  çünkü dökülmen agresifleşebilir 2 3 yıl içinde, onun harici toppik kullanabilirsin .
       şimdiden para biriktirmeye başlayarak 5 6 yıl içinde en iyi  yerde ektirebilirsin çok sorun etme saç yapın kaliteli zaten donörün iyidir diye tahmin ediyorum.ayrıca sen 30 olmadan yeni ilaçlar yada ekim teknikleri de gelişecektir .bu konuda genç arkadaşlar şanslı bence

Hüseyin95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Aralık 2017, 16:16:18 »
cevabınız için teşekkür ederim. saç yapımın kaliteli olduğunu düşünmüyorum ince bence ve beyaz sayısı artmaya başladı. Bir şehir efsanesi vardır ya beyaz saç dökülmez diye, doğru mudur acaba:)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Aralık 2017, 18:01:05 »
Şuan için senin yerinde olsam ekim düşünmem dökülmen daha yeni başlamış . İlaç kullanabilirsin ama ilacı bıraktığın zaman tekrar geriye gidersin . İlaçların yan etkileri malum . Senin yerinde olsam kafama takmam ve dökülmenin biraz daha ilerlemesini beklerim. Sonra ekim düşünürüm . 3 yıl minoxil kullanmış biri olarak çok tavsiye etmiyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Aralık 2017, 23:16:29 »
Açıkçası bende 22 yaşındayım ve ekim yaptıracağım 1 ay sonra falan yani ekim yapıp yaptırmamak biraz da duruma göre ama senin saçlara baktığımda bölgesel bı dökülmeden ziyade genel bı dökülme var bendeki gibi sadece ön bölge  değil yani bencede senin durumun için ilaç tedavisi daha uygun olacaktır ama zaman gelir de ön bölge veya verteksde ciddi açılma olursa Ekim düşünürsün.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Aralık 2017, 10:12:16 »
zaten hızlanıcak olan dokulmen ilaca rağmen frenlenmemiş yada az frenlenmiş plabllir veya bazzı uurnler işe yarıcaksa en basta gecici dokulme yapar sonra o saçlar daha gür gelir ama o surec 3.ayn sonu tamamlanır
saçları ekmeydi dersin

Hüseyin95

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Aralık 2017, 15:32:43 »
evet dökülme tipim garip gerçekten, sol bölge ve üstlerde açılmalar var tek bir bölgede değil, hiç ilaç kullanmadım doktorun yazdığı karışımı da 3 hafta kullanıp bıraktım, bilemedim ne yapmalı, teşekkürler yine de:)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Aralık 2017, 18:55:13 »
dru dinle en baslarda ilaç dokulmeyi arttırabilir 3 ay sabırlı ol tedaviden yanıt alamazsan klasik tedaviler deneyelebilrisin gene yanıt alamazsan ektirebilirsin
saçları ekmeydi dersin

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #14 : 09 Aralık 2017, 22:07:59 »
Aile de saç dökülme yapısı nasıl? Dökülenler varsa hangi yaşlarda saç dökülmesi yaşamışlar?
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram