Gönderen Konu: Allah aşkına yardım edin  (Okunma sayısı 303 defa)

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
Allah aşkına yardım edin
« : 15 Şubat 2024, 02:52:27 »
Arkadaşlar bu minoxidil illetine 3 ay önce başladım günde 1 kere 6 7 fıs şeklinde kullanıyordum saçlarım mahvoldu Şakak kısmında belli bile olmayan seyreklik vardı ben şoktayım ya şakaklarımı komple Kel yapmış bu nasıl bir illet nasıl bir bela ben şuan ne yapayım arkadaşlar bunu bırakırsam şu döktüleri geri gelir mi gelmez mi Allah aşkına tecrübeli birisi birşey söylesin psikolojim bozuldu

Manifold

• manifold
  • Full Member
Ynt: Allah aşkına yardım edin
« Yanıtla #1 : 15 Şubat 2024, 22:33:03 »
Arkadaşlar bu minoxidil illetine 3 ay önce başladım günde 1 kere 6 7 fıs şeklinde kullanıyordum saçlarım mahvoldu Şakak kısmında belli bile olmayan seyreklik vardı ben şoktayım ya şakaklarımı komple Kel yapmış bu nasıl bir illet nasıl bir bela ben şuan ne yapayım arkadaşlar bunu bırakırsam şu döktüleri geri gelir mi gelmez mi Allah aşkına tecrübeli birisi birşey söylesin psikolojim bozuldu
şu aşamada kesinlikle bırakmanızı önermem.sabirla ve disiplinle devam edin.tedavinize konazol şampuan ekleyin haftada 2 kere kullanın 10 dk bekletip durulayın. İsterseniz finansteride losyonda ekleye bilirsiniz iyi iş görüyor.karar sizin
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2024, 22:41:43 »
Üstadım forumda yokum ama üye değilken bile Googleye yazıyordum araştırırken hep senin konularını okuyordum biraz da senden ilham almıştım 14 yıl kullanmışsın minoxidili öyle biliyorum ama yemin ederim hani bildiğin gibi değil keşke öncesi sonrası fotoğraf atsam görsen okadar pişmanım ki şakaklarıma sıktığıma ben şimdi artık kullanmasam mikro iğneleme falan yapsam hergün minoxidiin o döktüleri düzelir mi sence

Manifold

• manifold
  • Full Member
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2024, 23:08:17 »
Üstadım forumda yokum ama üye değilken bile Googleye yazıyordum araştırırken hep senin konularını okuyordum biraz da senden ilham almıştım 14 yıl kullanmışsın minoxidili öyle biliyorum ama yemin ederim hani bildiğin gibi değil keşke öncesi sonrası fotoğraf atsam görsen okadar pişmanım ki şakaklarıma sıktığıma ben şimdi artık kullanmasam mikro iğneleme falan yapsam hergün minoxidiin o döktüleri düzelir mi sence
minoxidilin bazı kişilerde ilk kullanımda böyle yaptığı doğru.ama bu iyiye işaret.dokulenler zaten dökülecek olan saçlar onların yerine daha güçlü ve kalın olanlar gelicek.ama minoxu bırakmak yanlış bir tercih olur. Evet ben 14 yıldır kullanıyorum.minoxil zaten şakaklarda etkisi çok azdır.etkisini arttırmak için retionik asit veya azelaik asit ekletmek cok ise yarıyor.tabi dermastamp da etkisini ciddi oranda arttırıyor. Benim tavsiyem devam sabırla devam etmeniz yönünde.ama finansteride losyonuda hafife almayın gerçekten iş görüyor.
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2024, 23:11:44 »
Özelden mesaj nasıl atabilirim üstadım sana veya sen atabilir misin rica etsem

Noone35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2024, 23:46:59 »
Yaş kaçtı acaba?

Oğuzhan Genç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2024, 00:01:57 »
26

Noone35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Şubat 2024, 00:11:44 »
Hocam asla yanlis yönlendirmek istemem bunu söyliyim öncelikle söylkediklerimi kafanizda tartın sonrasinda karar verin.25 yasindayim ben de.  agresif dökülmem vardi benimde.nerdeyse 1 senedir 3 günde 1 olmak üzere dut kullaniyorum ve suan dökülmem durdu sac kalitemde artis oldu,ama cok önceden dökülen saclarimi geri getirmedi. Yani erkek tipi dökülmeyi durdurmanin tek yolu bu sanirim sende fin yada duta baslayabilirsin bence,bunun disinda prp ve mezoterapi yaptirabilirsin ama asla kesin cozum degil hatta ise yaradigi bile bi soru isareti.

Noone35

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2024, 00:13:40 »
Yan etkisi olabilir bu arada forumda arastirirsan görürsün, ama yan etki olmazsa devam edersin

Facebook Twitter Instagram