Gönderen Konu: yas 24 lütfen yardim edin  (Okunma sayısı 3030 defa)

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: yas 24 lütfen yardim edin
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2017, 10:55:29 »
resimler isigin altinda cekilmistir. Sacim uzun oldugun böyle bol görünüyo. bütün doktorlar kendi saclarima zarar gelir diye önermiyor. ama bence onlara zarar gelse bile bisey farketmez. Sac kalmamiski ztn

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2017, 12:55:09 »
Ben de seninle ayni gibiyim kardesim suan sorguluyorum sac ekimi basarisiz olacaksa madem finasteridsiz niye ekim denen birsey var  finas kullansak da Cinsel hayatimiz bitme ihtimali var

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Mart 2017, 16:19:48 »
Ben de seninle ayni gibiyim kardesim suan sorguluyorum sac ekimi basarisiz olacaksa madem finasteridsiz niye ekim denen birsey var  finas kullansak da Cinsel hayatimiz bitme ihtimali var

ben genede ön taraflara ektirecem. Finans da kullanmayi düsünüyorum. Belki 2-3 sene sonra yeni ilac/teknik cikar. Baktim cok yan etki yapti finas gene birakirim

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2017, 17:24:48 »
Valla cok dikkat daganikligi yapiyor testis agrisi yaoiyor daha 1. Haftadayim  malafat zorlaniyor

ulas91

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Mart 2017, 19:58:18 »
resimler isigin altinda cekilmistir. Sacim uzun oldugun böyle bol görünüyo. bütün doktorlar kendi saclarima zarar gelir diye önermiyor. ama bence onlara zarar gelse bile bisey farketmez. Sac kalmamiski ztn

Hocam bana da aynısını dediler. Dhi ile ekim yapan yerlere bakmanı öneririm.

Kadirerdogann7

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 04 Mart 2017, 20:33:44 »
Dhi ile ekim yapan  emrah cinik var İst bahcelievlerde fena degil Ön hat vs. Burada da ekimi var ama ektiren dhi tercih etmemis guzel on hat yapmis

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2017, 14:25:10 »
Bence kullanmalısın saçlarını daha fazla kaybetmeden ayrıca DHI ile ekım önerenler bu teknık hakınnda ne kadar bilgili ve neden bunu öneriyorlar ögrenebılırmıyım?  Sonucta açıklık cok fazla ve burdakilerde mikro motor kullanıyor DHı yi en iyi kullanan Dr lorenzo oda manuel çalıştıgı için bence ama sonuçları bır koray erdogan degil...
« Son Düzenleme: 05 Mart 2017, 14:45:36 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

janeiro_46

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Mart 2017, 14:53:19 »
Bence kullanmalısın saçlarını daha fazla kaybetmeden ayrıca DHI ile ekım önerenler bu teknık hakınnda ne kadar bilgili ve neden bunu öneriyorlar ögrenebılırmıyım?  Sonucta açıklık cok fazla ve burdakilerde mikro motor kullanıyor DHı yi en iyi kullanan Dr lorenzo oda manuel çalıştıgı için bence ama sonuçları bır koray erdogan degil...

aynen aciklik baya fazla. Normal yöntemle kapatilabilir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 05 Mart 2017, 15:04:33 »

aynen aciklik baya fazla. Normal yöntemle kapatilabilir.
zaten en iyisi ile görüşmüssün hem açıklıgın kapanır. Hemde donör bölgen saglıklı kalır manuel alımda hemde ılerıde ikinci bir ekim gerekırse çok rahat gene sorunsuz yaptırısın ve ılacıda kullan bence hiç kormana gerek yok
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram