Gönderen Konu: LOREAL DENSER SERİOXYL Mİ YOKSA HAİRFORTE Mİ LÜTFEN YARDIM EDİN  (Okunma sayısı 558 defa)

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
Hairforte ye mi başlamalıyım yoksa olumlu yorumlarını gördüğüm loreal denser hair Serioxyl serum mu denemeliyim bana bilgi veirir misiniz lütfen) :
Procapil başla marka fark etmez.
  • Yaşınız 29
günde bir 5 fıs minox + haftada 1 iğneleme

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Procapilin yanında loreal denser hair Serioxyl kullanmaya gerek varmı kullansak bile nasıl yapcaz birde hairforte yanında xpecia. Xpecia cinselliğe etkisi olur mu sence?

dejavuu86

• Sr. Member
Bence ikiside gereksiz  vakit kaybı   illaki
sprey  kullanacaksan  minoxdil kullan bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış ürün 

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
Procapilin yanında loreal denser hair Serioxyl kullanmaya gerek varmı kullansak bile nasıl yapcaz birde hairforte yanında xpecia. Xpecia cinselliğe etkisi olur mu sence?
Evet günde 2 kere sabah akşam olmak üzere procapil kullan veya gündüz procapil akşam minoksil şeklinde kullan , xpecia önermem bence içinde Fin falan var. farkli bir marka tercih et.
  • Yaşınız 29

Andrea

• Hero Member
Şu procapilden gerçekten fayda gören var mı ? Çok merak ediyorum

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Evet günde 2 kere sabah akşam olmak üzere procapil kullan veya gündüz procapil akşam minoksil şeklinde kullan , xpecia önermem bence içinde Fin falan var. farkli bir marka tercih et.
Merhaba minoxidil döngüye sokuyor bide başlarda çok döküyor diye çekiniyorum fazlası ile

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bence ikiside gereksiz  vakit kaybı   illaki
sprey  kullanacaksan  minoxdil kullan bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış ürün
Minoxil bilmiyorum bi ara kullandım çok aşırı döktü yan etkisi çok oldu birde döngüsü var

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Şu procapilden gerçekten fayda gören var mı ? Çok merak ediyorum
Neden reis yok mu niye öyle dedin

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
Ben procapil kullanıyorum 3 yıldır 2 yıldır da minox ile kombinliyorum ikisinin kombininden memnunum
  • Yaşınız 29

Andrea

• Hero Member
Ben procapilin safsata olduğunu düşünüyorum bunu anlayabilmemiz için de sadece ama sadece saf procapil kullanmış olması lazım forumda bir ara hairforte sprey ile ilgili konu açan bir arkadaş vardı ama ben açıkçası o konununda safsata ve yalan olduğunu düşünüyorum adam muhtemelen firmanın adamı dutasterid finasteridden birini ve yanına minoksidilin spreyi kullanıp bu sonuçları da insanlara hairforte sprey kullandım diyerek lanse ediyor çünkü bu kadar yıldır araştırıyorum ne yerli ne de yabancı forumlar olsun makaleler olsun bundan gerçekten fayda gören bir insan evladıyla karşılaşmadım lütfen araştırın arkadaşlar araştırın ve çabalayın

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
yani tabi senin düşüncelerine de saygılıyım da denemişsindir olmamıştır faydalı. ya da fayda görmeyenlerden bilgi almışsındır. herşey herkese göre değişiyo minoksilden de fayda görmeyen var mesela demi. ben procapili tabi saf kullanmiyom içinde procapil ve başka şeyler olan bı serum kullanıyorum. etkisini görüyorum. minoxla kombinasyonlarını denedim, minoxu tek , procapili tek kullandım. Bunlarında deneyini kendi üstümde yaptım. procapil redensly combini denedim ,redensly tek denedim falan filan. procapilden fayda alıyorum. dökülmeyi durduruyo. Redensly den de fayda aldım ama minox kombininde sıkıntılar oldu neyse onu geçelim. Procapil dökülmeyi yavaşlatir ,durdurur. diyebilirim. Fin dut hiç kullanmadım. sadece hafta bir ek olarak 0.5 iğneleme yapıyorum üstüne procapil uyguluyorum. Daha da iyi oluyo
  • Yaşınız 29

Facebook Twitter Instagram