Gönderen Konu: Procapil'li sprey, Loreal denser hair ve Saç ekimi  (Okunma sayısı 832 defa)

Boğa

• Yeni üye
  • *
Minox yerine bunu tercih eden var mı ekim sürecinde?
Minox içine edebiliyormuş bırakınca ama hiç kullanmamaktansa süreç bitene kadar herhangi bir Procapilli sprey kullanmak mantıklı olabilir mi?

Veya Loreal denser hair için de aynı şey söylenebilir. Ekim sürecinde bu nasıl destekler ve bırakıldığında sorun yaratır mı?

Requiemm

• Sr. Member
Ynt: Procapil'li sprey, Loreal denser hair ve Saç ekimi
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2021, 16:45:09 »
tam adamına sordun.  :)) 

5 aydır  Sabahları loreal denser hair  Akşamları avesin sprey kullanıyorum  haftada 1 gun  1mm dermaroller.  Tepe bölgemde pek bır fark yok halen..
güzel bir kombinasyon olacağını düşünmüştüm ama  cok bır etkı goremedım malesef 

hugo_ramirez

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 13 Mart 2021, 13:06:34 »
Evet katılıyorum, loreal serioxy denser hair içi boş bir ürün. Kullandım, etki minimum. Paranız boşa gidebilir.

hulk94

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2021, 13:17:09 »
Evet katılıyorum, loreal serioxy denser hair içi boş bir ürün. Kullandım, etki minimum. Paranız boşa gidebilir.

belki genetik saç dökülmesi tedavisinde etkisizdir bilmiyorum ama ekimden sonra saçların çıkış sürecinde katkısı olmaz mı?

Asicocuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2024, 15:35:34 »
tam adamına sordun.  :)) 

5 aydır  Sabahları loreal denser hair  Akşamları avesin sprey kullanıyorum  haftada 1 gun  1mm dermaroller.  Tepe bölgemde pek bır fark yok halen..
güzel bir kombinasyon olacağını düşünmüştüm ama  cok bır etkı goremedım malesef

Kral hiçbir etkisi olmadı mı ben de akşam loreal denser sabah procapil içeren serum kullanmayı düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram