Gönderen Konu: Derma Roller ve Procapil Sprey Kullanımı  (Okunma sayısı 708 defa)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Derma Roller ve Procapil Sprey Kullanımı
« : 07 Şubat 2023, 15:56:23 »
Procapil spreyin yanına DermaRoller aldım.
Ama kaç günde bir ve nasıl uygulayacağımı bilmiyorum. Haftada iki kere duştan sonra uygulamayı düşündüm doğru mu? Birde aşşa yukarı yan fln doğru yapılışı nasıl? Son olarak procapil spreyi nasıl sıkmalıyım?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Derma Roller ve Procapil Sprey Kullanımı
« Yanıtla #1 : 07 Şubat 2023, 18:39:49 »
Hairforte Sprey’i kuru saça uygulamanız önerilmektedir. Tercihen banyo sonrasında kuruyan saça uygulamanız önerilir. Saç diplerinize püskürteceğiniz sprey ile deriyi tamamen ıslatın. Bunun için belirli bir miktar yoktur. Kullanım tercihinize göre sprey yerine damla formunu da kullanabilirsiniz. Ancak sprey saça nüfuz etme açısından daha avantajlı bir kullanıma sahiptir. Saç diplerinizin tamamen ıslandığından emin olduktan sonra parmak uçlarınızla masaj yaparak yayılımını sağlayın. Yaklaşık bir dakika bu işleme devam edin. Ardından yaklaşık 4 saat su ile temasından kaçının. Ürünün etkinliği bu 4 saatte yoğunlaşmaktadır. Bu sürenin sonunda dilerseniz yıkayabilirsiniz ancak spreyin saçta kalması herhangi bir sorun yaratmamaktadır.

ama en etkili çözüm finasterid bunlarla uğraşacağına finasderid gerekli ve sürekli konu açma
hadi açtın burası sohbet bölümü doğru bölüme aç ve bunu sürekli yapıyorsun kardeşim
bak bölümler var okuman yazmanda var sonuçta
Global Moderator

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Derma Roller ve Procapil Sprey Kullanımı
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2023, 00:17:24 »
Hairforte Sprey’i kuru saça uygulamanız önerilmektedir. Tercihen banyo sonrasında kuruyan saça uygulamanız önerilir. Saç diplerinize püskürteceğiniz sprey ile deriyi tamamen ıslatın. Bunun için belirli bir miktar yoktur. Kullanım tercihinize göre sprey yerine damla formunu da kullanabilirsiniz. Ancak sprey saça nüfuz etme açısından daha avantajlı bir kullanıma sahiptir. Saç diplerinizin tamamen ıslandığından emin olduktan sonra parmak uçlarınızla masaj yaparak yayılımını sağlayın. Yaklaşık bir dakika bu işleme devam edin. Ardından yaklaşık 4 saat su ile temasından kaçının. Ürünün etkinliği bu 4 saatte yoğunlaşmaktadır. Bu sürenin sonunda dilerseniz yıkayabilirsiniz ancak spreyin saçta kalması herhangi bir sorun yaratmamaktadır.

ama en etkili çözüm finasterid bunlarla uğraşacağına finasderid gerekli ve sürekli konu açma
hadi açtın burası sohbet bölümü doğru bölüme aç ve bunu sürekli yapıyorsun kardeşim
bak bölümler var okuman yazmanda var sonuçta
Abi bişi sorcam cevaplar mısın fine ek olarak yapıyorum bunu yani finede başlicam böyle de güzel olur mu?

Facebook Twitter Instagram