Gönderen Konu: Derma Roller System & saç losyonu  (Okunma sayısı 1432 defa)

TheArk

• Sr. Member
Derma Roller System & saç losyonu
« : 15 Temmuz 2019, 16:38:44 »
Arkadaşlar bunun hakkımda bilgisi olan varmı ben internetden gördüm ve baya yorum var .0.5 mm ucu ile saçan masaj yaparaktan gözenekleri filan açar saç çıkartır losyonuyla kullanın diyorlar internetde daha detaylı şeyler var sizin yorumlarınız nedir ?

byflamingo

• Sr. Member
Ynt: Derma Roller System & saç losyonu
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2019, 00:14:26 »
dermaroller ile birlikte hangi losyon serumu veriyorlarmış,dermarollerı tek başına kullanınız bilmediğiniz losyonlarla ile birlikte kullanmayınız.

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2019, 20:59:31 »

bu videodaki abimiz gibi dermaroller ve losyon uygulaması yapımındanmı bahsediyorsun.böyle bir uygulama yok hocam kastettiğin buysa .
video çok komik adam dermaroller demeyi daha beceremiyor birde serummudur losyonmudur bir şeyler sürüyor kafaya ve güya bu kadar kel bir adamdan saç çıkacakya oraya ayrıca koptum  ;D

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2019, 01:28:34 »
video süpermiş akşam akşam güldürdün hocam  :)
şaka bir yana baktımda bu dermaroller epey bir yaygınlaşmış halk arasında .özellikle solüsyon ,serum ve losyon derken uygulama için onların bir parçası olmuş .adamlar dermarolleri geç keşfetmiş hatalıda olsa kullanıyorlar ama biz bu işi bildiğimizi sananlar bile üşeniyoruz kullanmaya halbuki cidden dermarollerın çok güzel sonuçları var yabana atılmaması gereken cinsten hemde.

Facebook Twitter Instagram