Gönderen Konu: Capicade Saç Losyonu  (Okunma sayısı 1925 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Capicade Saç Losyonu
« : 23 Eylül 2020, 03:19:41 »
Firmayı ilk kez duydum.Dermatoloğum şampuanını önerdi.Araştırmalarıma göre bunun losyonuda varmış.İçeriği ne kadar doğru bilmiyorum.Fakat procapil ve trichogeni aynı anda içeriyor.Procapil %3 civarıysa gayet iyi.Fiyatıda 100mlime göre gayet uygun.Denemiş kullanmış olan varmı? Birde şunlar var içeriğinde;

Sarımsak
Isırgan Otu
Panthenol (B5 Vitamini)
Panax Ginseng Root Ekstresi
Allantoin
At Kestanesi
Soya Proteinleri
Dulavrat Otu
E Vitamini
Zinc Gluconate
A, F, B8 Vitaminleri
Civan perçemi, Papatya, Rezene, Şerbetçi Otu, Limon Otu, Ökse Otu

Canimo

• Sr. Member
Ynt: Capicade Saç Losyonu
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2020, 22:25:50 »
saç için ne kadar faydalı şey varsa hepsini koymuşlar içine  :) ama bence bu kadar basit olsaydı herkes bu şekilde içerik yapar ve kullananların saç derdi kalmazdı.
bu maddelerin hepsinin bir arada kullanılmış olması onların ayrı ayrı fayda edeceği anlamına gelmez.
kim bilebilir belkide bu şekilde etkilerini nötrlüyorlardır ,bu uğurda bir çalışma yapılmışmı hiç sanmıyorum.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2020, 05:57:06 »
Boş iş boş ürün paranı sokağa atmanı istemem.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2020, 10:48:46 »
Bunlarla zaman kaybetme.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2020, 15:16:08 »
Boş iş boş ürün paranı sokağa atmanı istemem.

Remolent forte plus sipariş ettim bakalım.Deniyip yorumumu yaparım.İki ay gidiyormuş bir kutusu.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2020, 15:17:10 »
Bunlarla zaman kaybetme.

Önereceğiniz tedaviye başlamadan önce denemek istiyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2020, 17:22:52 »
Önereceğiniz tedaviye başlamadan önce denemek istiyorum.
Dene ama zaman kaybı kısa dönemde işe yaraşa da ilerleyen yıllarda etkisini yüksek ihtimalle kaybedecek. Minoxidil-Finasterid bunlar saç tedavileri arasında en iyi iki kombin yabancı ülkelerde ki firmalara bak hims,keeps ya da sons gibi bunlar neden minoxidil-finasterid ürünlerini satıyorlar ? Çünkü bunlar hakiki saç tedavileri ha bunlae dışında işe yarar tedavi yok mu tabi ki var ama bunlar procapil sarımsak soğan felan değil. RU58841,Setipiprant,spironolactone caffeine, alfatradiol, stemoxydine retinoic Acid, cyproterone acetate ve CB-03-01 bunlar diğer etkili kanıtlanmış etken maddeler sence insanlar neden bunlar için zaman harcayıp bir şeyler deniyor neden kafasına apigenin sarımsak soğan felan sürmüyor ?

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2020, 19:33:21 »
Dene ama zaman kaybı kısa dönemde işe yaraşa da ilerleyen yıllarda etkisini yüksek ihtimalle kaybedecek. Minoxidil-Finasterid bunlar saç tedavileri arasında en iyi iki kombin yabancı ülkelerde ki firmalara bak hims,keeps ya da sons gibi bunlar neden minoxidil-finasterid ürünlerini satıyorlar ? Çünkü bunlar hakiki saç tedavileri ha bunlae dışında işe yarar tedavi yok mu tabi ki var ama bunlar procapil sarımsak soğan felan değil. RU58841,Setipiprant,spironolactone caffeine, alfatradiol, stemoxydine retinoic Acid, cyproterone acetate ve CB-03-01 bunlar diğer etkili kanıtlanmış etken maddeler sence insanlar neden bunlar için zaman harcayıp bir şeyler deniyor neden kafasına apigenin sarımsak soğan felan sürmüyor ?

İyide ben burada fikir alışverişi yapmıyorum ki sen bana sorular soruyorsun.Sadece deniyeceğimi söyledim.Evet belki ilerde dediğine gelirim ama daha basit alternatif tedavilerle istediğim sonucu elde edebilirsem gerekte kalmaz.Senin mantığına göre düşünenler fazla olduğundan yani işe yaramaz dediklerinden kimse yeltenmiyor.Mesela forumdaki procapille sonuç elde eden birisi var.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2020, 19:35:00 »
saç için ne kadar faydalı şey varsa hepsini koymuşlar içine  :) ama bence bu kadar basit olsaydı herkes bu şekilde içerik yapar ve kullananların saç derdi kalmazdı.
bu maddelerin hepsinin bir arada kullanılmış olması onların ayrı ayrı fayda edeceği anlamına gelmez.
kim bilebilir belkide bu şekilde etkilerini nötrlüyorlardır ,bu uğurda bir çalışma yapılmışmı hiç sanmıyorum.

Evet haklısınız.Ama ben bu ürünü almadım.Remolent hair plus diye başka bir ürünü eczaneden aldım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2020, 21:28:45 »
İyide ben burada fikir alışverişi yapmıyorum ki sen bana sorular soruyorsun.Sadece deniyeceğimi söyledim.Evet belki ilerde dediğine gelirim ama daha basit alternatif tedavilerle istediğim sonucu elde edebilirsem gerekte kalmaz.Senin mantığına göre düşünenler fazla olduğundan yani işe yaramaz dediklerinden kimse yeltenmiyor.Mesela forumdaki procapille sonuç elde eden birisi var.
Fikir alışverişi yapmıyorsunuz ama bu forumu çok fazla kişi okuyor bilgili bilgisiz okudukları her şey akıllarında kalıyor ve bir fikir oluşuyor. Benim mantığıma göre düşünenler “yılan yağı” kategorisinde yer alan şeyleri denemiş ve zımbırtı olduklarını gören kişiler forumda ki kişinin iğneleme ve finasterid içeriyor tedavisi procapilin etkisi azıcık bir şeydir iğneleme bile daha etkilidir procapilden.

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2020, 22:01:25 »
Virtüöz before-after yapacakmısın kullandığın süreçte?

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 28 Eylül 2020, 23:35:46 »
Virtüöz before-after yapacakmısın kullandığın süreçte?

Evet yapıcam ayrı bir konu açıcam.Her 15.günde editliycem son durumu.Ayın 1inde başlıyorum.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 28 Eylül 2020, 23:42:57 »
Fikir alışverişi yapmıyorsunuz ama bu forumu çok fazla kişi okuyor bilgili bilgisiz okudukları her şey akıllarında kalıyor ve bir fikir oluşuyor. Benim mantığıma göre düşünenler “yılan yağı” kategorisinde yer alan şeyleri denemiş ve zımbırtı olduklarını gören kişiler forumda ki kişinin iğneleme ve finasterid içeriyor tedavisi procapilin etkisi azıcık bir şeydir iğneleme bile daha etkilidir procapilden.

Niçin bu kadar procapile düşmansınız? Belki saçları çok kötüleşmeden kullananlara iyi geliyordur.Hayır yani sürekli bir tarafa yönlendiriyorsunuz.Forumdakilerin akıllarını karıştırcağımı düşünüp tehdit oluşturuyorsam öyle bir niyetim olmadığını bilmenizi isterim.Alternatif tedaviden bahsediyorum.Denemekten ne zarar gelir ki? O kişi sadece finansterid kullanarak yapamaz.Etkisi bile 6 ay sonra başlıyor.Ben iğnelemede yapıyorum kendime.Bu procapilden sonra pek gerekte duymıycam.Zira kılcal damarları açıcı özelliği var.Ve imzam haricinde ekstra birşeyde uygulamıycam.Üç aya kadar belli olur zaten.Baktım işe yaramıyor derim harbi boş ürün.Fotoğraflarıda koyucam sizlere isterseniz bakar incelersiniz gidişatı.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram