Gönderen Konu: Minoxil+dutasterid losyonu  (Okunma sayısı 638 defa)

Sacsizman

• Sr. Member
Minoxil+dutasterid losyonu
« : 16 Nisan 2021, 01:00:46 »
60 ml minoxa 5 adet dutas atmayi dusunuyorum bu ikiliyi bir losyon halinde kullananlar ses verebilir mi yan etki olayı krala göre daha az olmazmi zaten amaç yan etkiyi indirgemek olabildiğince

rangel

• Sr. Member
Ynt: Minoxil+dutasterid losyonu
« Yanıtla #1 : 16 Nisan 2021, 13:22:31 »
Minoxilin etkinliğini içine birşey atarak azaltmayın derim.Dut atıp sadece duttan yarar sağlamak istiyorsanız ucuz bir losyon alın içine dut atın benim tavsiyem.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 16 Nisan 2021, 14:41:55 »
Minoxilin etkinliğini içine birşey atarak azaltmayın derim.Dut atıp sadece duttan yarar sağlamak istiyorsanız ucuz bir losyon alın içine dut atın benim tavsiyem.
minox dutasterid bir arada losyon olarak başı forumlarda kullanan çok gördüm ama minox etkisini azaltacağını sanmam ve iyi bir iş cikarmia olmazlarmi minoxil damarları acip dutasterid içine yerlesicek böylece yan etki en aza inip fayda saglanir diye dusunuyorum

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 16 Nisan 2021, 15:38:06 »
minox dutasterid bir arada losyon olarak başı forumlarda kullanan çok gördüm ama minox etkisini azaltacağını sanmam ve iyi bir iş cikarmia olmazlarmi minoxil damarları acip dutasterid içine yerlesicek böylece yan etki en aza inip fayda saglanir diye dusunuyorum

kafana dut sürmek istiyorsan , dutasterid losyonu yap kremlerle.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Nisan 2021, 20:39:58 »
Ben etki azalttığını sanmıyorum. Krem kullanmak zor, ikinci bir losyon da, cilt üzerine yük. Ayrıca minoxilin taşıyıcılığı, ucuz toniğe göre daha garantidir diye düşünüyorum.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 16 Nisan 2021, 22:51:54 »
Ben etki azalttığını sanmıyorum. Krem kullanmak zor, ikinci bir losyon da, cilt üzerine yük. Ayrıca minoxilin taşıyıcılığı, ucuz toniğe göre daha garantidir diye düşünüyorum.
hocam anlamadım ama minoxile dutas koyup kullananlar var sıvı formda sonuçta her ikiside ben etki edeceğini saniyorum

Facebook Twitter Instagram