Gönderen Konu: Loreal Serioxyl Denser Hair Serum  (Okunma sayısı 5652 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Loreal Serioxyl Denser Hair Serum
« : 10 Eylül 2020, 15:51:36 »
Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Vaad ettiğini gerçekleştiriyormu? Loreal büyük bir firma yalan söylemesi pek muhtemel değil aslında.Fakat kullananlarında yorumlarını almak isterim.1700 saç teli diyor doğrumu? Birde sahtesi çok gibi belkide o yüzden herkes fayda görememiş olabilir.

Jungkook

• Sr. Member
Ynt: Loreal Serioxyl Denser Hair Serum
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2020, 16:38:06 »
Ben kullanıyorum etken maddesi stemoxydine minoxidilin yaptığı işin biraz daha zayıf ve Farklı şekilde yapıyor. 1700 saç teline çok takılma çok önemli değil o. Herkes fayda görmüyor çünkü biz ülkecek saç dökülmesi hakkında bilgisiziz biraz. Kullanıyorlar 1 ay sonuç bekliyorlar sonuç alamayınca da işe yaramaz diyorlar. Oysa ki stemoxydine etkinliği kanıtlanmış bir büyüme uyarıcı.

Stemoxydine+dermaroller+ketoral krem güzel sonuç alıyorum. Tek başına etkinliği biraz az olabilir.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2020, 16:41:22 »
Bu arada doğal tedavileri mi deniyorsun ?
Tedavim

Ketoral krem her gün

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2020, 16:57:39 »
Ben kullanıyorum etken maddesi stemoxydine minoxidilin yaptığı işin biraz daha zayıf ve Farklı şekilde yapıyor. 1700 saç teline çok takılma çok önemli değil o. Herkes fayda görmüyor çünkü biz ülkecek saç dökülmesi hakkında bilgisiziz biraz. Kullanıyorlar 1 ay sonuç bekliyorlar sonuç alamayınca da işe yaramaz diyorlar. Oysa ki stemoxydine etkinliği kanıtlanmış bir büyüme uyarıcı.

Stemoxydine+dermaroller+ketoral krem güzel sonuç alıyorum. Tek başına etkinliği biraz az olabilir.

Anladım hocam.Düzenli kullanımda fayda görme olasılığı mümkün o zaman.Çünkü loreal dediğim gibi büyük bir firma etkinliği kanıtlanmasa satışa sunmaya cesaret edemez.Uyarıcı etkisi zayıf demişsiniz minoxidile göre fakat bildiğim kadarıyla bu ürün var olan uykudaki saç köklerini çıkarıyor.Bu yüzden olabilirmi? Siz nereden alıyorsunuz? Orjinallikte sıkıntı çıksın istemem.

Diğer alıntınıza cevap veriyim.Evet doğal ürünler kullanıyorum.Fakat bunun yanında birde damar açıcı özelliğe sahip bir ürün takviyesi daha arıyorum.Malum sürekli dermoroller kullanılmıyor.Aslında aklımda hairforte vardı procapil içerdiği için.Fakat buda benzer etki gösteriyor gibi.Hemde daha etkili sanırsam.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2020, 17:25:40 »
Anladım hocam.Düzenli kullanımda fayda görme olasılığı mümkün o zaman.Çünkü loreal dediğim gibi büyük bir firma etkinliği kanıtlanmasa satışa sunmaya cesaret edemez.Uyarıcı etkisi zayıf demişsiniz minoxidile göre fakat bildiğim kadarıyla bu ürün var olan uykudaki saç köklerini çıkarıyor.Bu yüzden olabilirmi? Siz nereden alıyorsunuz? Orjinallikte sıkıntı çıksın istemem.

Diğer alıntınıza cevap veriyim.Evet doğal ürünler kullanıyorum.Fakat bunun yanında birde damar açıcı özelliğe sahip bir ürün takviyesi daha arıyorum.Malum sürekli dermoroller kullanılmıyor.Aslında aklımda hairforte vardı procapil içerdiği için.Fakat buda benzer etki gösteriyor gibi.Hemde daha etkili sanırsam.
Evet L’Oreal iyi işler çıkarıyor. Uyarıcı etkisi minoxidile göre zayıf kaldı ki minoxidil dışında ki her uyarıcı minoxidil e göre zayıftır. Evet uykuda ki kökleri canlandırıyor. Ben hepsiburada dan alıyorum sahte olduğunu sanmıyorum.

Doğal tedavileri ben çok sevmem ama eğer sen seviyorsan YouTube da Hairguard diye bir kanal var doğal etkenleri paylaşıyorlar sevebilirsin.

Tedavim

Ketoral krem her gün

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2020, 15:35:20 »
Evet L’Oreal iyi işler çıkarıyor. Uyarıcı etkisi minoxidile göre zayıf kaldı ki minoxidil dışında ki her uyarıcı minoxidil e göre zayıftır. Evet uykuda ki kökleri canlandırıyor. Ben hepsiburada dan alıyorum sahte olduğunu sanmıyorum.

Doğal tedavileri ben çok sevmem ama eğer sen seviyorsan YouTube da Hairguard diye bir kanal var doğal etkenleri paylaşıyorlar sevebilirsin.

Doğal tedavilerde işe yarıyor emin ol.Birçok kişi denemediği için fayda görmeyeceğini düşünüyor.Kanal için sağol.

Hepsiburada.comda birçok satıcı var.Kozmela veya saçhanede almak daha mantıklı.Minoxidil gerçektende en iyi uyarıcı.Fakat zararıda çok.Procapil veya seroxylin zararları çok yok.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 24 Aralık 2020, 02:57:24 »
Ekşide biri kullanmış 3.aydan sonra bırakmış ve çıkan saç tellerini lavabonun giderinden gözü yaşlı bir şekilde seyretmiş

Mac Dean

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 24 Aralık 2020, 12:16:41 »
Loreal Serioxyl Recherche Avancee şampuan nasıl acaba kullanan varmı ? Bu seruma bakarken karşılaştım da dikkatimi çekti

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 24 Aralık 2020, 12:47:53 »
Loreal Serioxyl Recherche Avancee şampuan nasıl acaba kullanan varmı ? Bu seruma bakarken karşılaştım da dikkatimi çekti
Dediğim kişi şampuanından memnun kalmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama tabi şampuan sonuçta çok bir şey beklememek lazım

Mac Dean

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 24 Aralık 2020, 15:13:40 »
Dediğim kişi şampuanından memnun kalmıştı yanlış hatırlamıyorsam ama tabi şampuan sonuçta çok bir şey beklememek lazım
Anladım. Bu ara şampuan arayışındayım belki buna şans verebilirim

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 24 Aralık 2020, 16:21:18 »
Anladım. Bu ara şampuan arayışındayım belki buna şans verebilirim

Ben sebamed sac dokulmelerine karsi kullanıyorum nizoral falan vardı galiba duymuştum ama hiç kullanmadım icinde ne var bilmiyorum

sac34

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 30 Aralık 2020, 23:49:06 »
 Loreal Serioxyl Denser Hair Serum 

bu ürün ekim sonrası sürece faydası var mı? ve saçlar buna bağımlılık kazanıyor mu?

hugo_ramirez

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 01 Ocak 2021, 13:12:47 »
Ben geçen hafta satın aldım. Saçları 3 numara kestim. Seyrelmem var aşırı derecede.

Yaklaşık bir haftadır her gün sabah duştan sonra saçlar kuruyunca uygulayıp ertesi sabaha kadar saç derimde bırakıyorum.

Gece uygulayın denilmiş ama bir fark olduğunu sanmam gece ile gün içinde uygulama arasında.

Sadece tepe ve alın çizgisi bölümüne 1 pipet uygulamak yetiyor. 3-4 pipet uygulayanlar ya saçları çok uzun veya bayanlardır. Çünkü saçı 4 ‘e bölerek aralarına uygulanması tavsiye edilmiş. 3 numara saçta bölecek alan kalmadığı için saçın yoğunluğunun azaldığı alana yayıyorum ben bir pipeti.

Şimdilik olumsuz bir durum yok, yakıcı değil. Kafa derisinde bir ısınma hissediyorsunuz önce onun dışında hafif yağlı bir his.

Kullanıp geri dönüş yapacağım. 1 pipetle bitmez ama bu onu baştan söyleyim, 2-3 ay gider gibime geliyor. O kadar kullandım hala 1 çizgi azalmış.

hugo_ramirez

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 13 Ocak 2021, 22:59:20 »
Arkadaşlar tekrar merhaba; 20 gündür kullanıyorum saçlar 3 numaraydı bir değişik yok henüz.

İçeriğine baktım temiz gibi ama çekinmedim değil, finasterid gibi bir madde var mıdır sizce içerikte yazmıyor ama bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Her kullanımda sadece kafa derisinde ısınma hissediyorum. Sanki hafif bir saç teli kalınlaştırma yapıyor gibi emin değilim ama..

ThinBald

• Full Member
« Yanıtla #14 : 14 Ocak 2021, 01:14:07 »
Arkadaşlar tekrar merhaba; 20 gündür kullanıyorum saçlar 3 numaraydı bir değişik yok henüz.

İçeriğine baktım temiz gibi ama çekinmedim değil, finasterid gibi bir madde var mıdır sizce içerikte yazmıyor ama bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Her kullanımda sadece kafa derisinde ısınma hissediyorum. Sanki hafif bir saç teli kalınlaştırma yapıyor gibi emin değilim ama..
Loreal gibi bir markanın ürünün içine finasterid gibi bir madde koyacağını sanmıyorum, içeriğinde ki stemoxydine etki mekanizması olarak minoxidilden farklı ve etki olarakta daha zayıf bir büyüme uyarıcı ki aslında çoğu zaman bu etken madde “Kalınlaştırıcı ve yoğunlaştırıcı” etkisi olan ürünlerin içerisinde bulunur öyle saç çıkaracak kadar güçlü olmasa da saç çıkışı sağlayan bazı kişiler görmüştüm başka platformlarda.

Eğer kullanacaksanız “booster” etkisi olan uygulama ve ürünlerle birlikte kullanmanızı tavsiye ederim mesela iğneleme ve masaj gibi çünkü çok güçlü bir etken madde değil stemoxydine ve aşırı derece seyrelmeniz olduğunu düşünüyorsanız ana tedavi olarak yetersiz kalacaktır bence.

Ek olarak belirtmekte fayda var RU58841 gibi tozları iyi çözüyor.
Ketoral ketokonazol %2 Şampuan iki günde bir

Ketoralin saçı yıpratmaması için gliss ultimate oil elixir bakım spreyi

Dermastamp 1.5 mm hafta da bir

Facebook Twitter Instagram