Gönderen Konu: Loreal Serioxyl Denser Hair Serum  (Okunma sayısı 372 defa)

Virtüöz

• Sr. Member
Loreal Serioxyl Denser Hair Serum
« : 10 Eylül 2020, 15:51:36 »
Bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Vaad ettiğini gerçekleştiriyormu? Loreal büyük bir firma yalan söylemesi pek muhtemel değil aslında.Fakat kullananlarında yorumlarını almak isterim.1700 saç teli diyor doğrumu? Birde sahtesi çok gibi belkide o yüzden herkes fayda görememiş olabilir.
Style of my hair

DHT Blocker : Hergün 2 Kez Xpecia Men Tablet

Hair Supporting : Hergün 2 Kez Remolent Forte Plus

Supporting Plus : Haftada 1 Dermaroller + Lavanta-Isırgan-Sinemaki

Shampoo : OGX Biotin & Collagen

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Jungkook

• Sr. Member
Ynt: Loreal Serioxyl Denser Hair Serum
« Yanıtla #1 : 10 Eylül 2020, 16:38:06 »
Ben kullanıyorum etken maddesi stemoxydine minoxidilin yaptığı işin biraz daha zayıf ve Farklı şekilde yapıyor. 1700 saç teline çok takılma çok önemli değil o. Herkes fayda görmüyor çünkü biz ülkecek saç dökülmesi hakkında bilgisiziz biraz. Kullanıyorlar 1 ay sonuç bekliyorlar sonuç alamayınca da işe yaramaz diyorlar. Oysa ki stemoxydine etkinliği kanıtlanmış bir büyüme uyarıcı.

Stemoxydine+dermaroller+ketoral krem güzel sonuç alıyorum. Tek başına etkinliği biraz az olabilir.
Tedavim

Stemoxydine %5 (L’Oreal serioxyl denser hair) akşam yatmadan önce

Ketoral krem her gün

Ketoral şampuan hafta da 1-2 gün

Dermaroller hafta da 1 ya da 2 gün

OGX DHT blocker şampuan Ketoral kullanmadığım günler

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Eylül 2020, 16:41:22 »
Bu arada doğal tedavileri mi deniyorsun ?
Tedavim

Ketoral krem her gün

Virtüöz

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 10 Eylül 2020, 16:57:39 »
Ben kullanıyorum etken maddesi stemoxydine minoxidilin yaptığı işin biraz daha zayıf ve Farklı şekilde yapıyor. 1700 saç teline çok takılma çok önemli değil o. Herkes fayda görmüyor çünkü biz ülkecek saç dökülmesi hakkında bilgisiziz biraz. Kullanıyorlar 1 ay sonuç bekliyorlar sonuç alamayınca da işe yaramaz diyorlar. Oysa ki stemoxydine etkinliği kanıtlanmış bir büyüme uyarıcı.

Stemoxydine+dermaroller+ketoral krem güzel sonuç alıyorum. Tek başına etkinliği biraz az olabilir.

Anladım hocam.Düzenli kullanımda fayda görme olasılığı mümkün o zaman.Çünkü loreal dediğim gibi büyük bir firma etkinliği kanıtlanmasa satışa sunmaya cesaret edemez.Uyarıcı etkisi zayıf demişsiniz minoxidile göre fakat bildiğim kadarıyla bu ürün var olan uykudaki saç köklerini çıkarıyor.Bu yüzden olabilirmi? Siz nereden alıyorsunuz? Orjinallikte sıkıntı çıksın istemem.

Diğer alıntınıza cevap veriyim.Evet doğal ürünler kullanıyorum.Fakat bunun yanında birde damar açıcı özelliğe sahip bir ürün takviyesi daha arıyorum.Malum sürekli dermoroller kullanılmıyor.Aslında aklımda hairforte vardı procapil içerdiği için.Fakat buda benzer etki gösteriyor gibi.Hemde daha etkili sanırsam.
Style of my hair

Tedavi Sürecim

Jungkook

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 10 Eylül 2020, 17:25:40 »
Anladım hocam.Düzenli kullanımda fayda görme olasılığı mümkün o zaman.Çünkü loreal dediğim gibi büyük bir firma etkinliği kanıtlanmasa satışa sunmaya cesaret edemez.Uyarıcı etkisi zayıf demişsiniz minoxidile göre fakat bildiğim kadarıyla bu ürün var olan uykudaki saç köklerini çıkarıyor.Bu yüzden olabilirmi? Siz nereden alıyorsunuz? Orjinallikte sıkıntı çıksın istemem.

Diğer alıntınıza cevap veriyim.Evet doğal ürünler kullanıyorum.Fakat bunun yanında birde damar açıcı özelliğe sahip bir ürün takviyesi daha arıyorum.Malum sürekli dermoroller kullanılmıyor.Aslında aklımda hairforte vardı procapil içerdiği için.Fakat buda benzer etki gösteriyor gibi.Hemde daha etkili sanırsam.
Evet L’Oreal iyi işler çıkarıyor. Uyarıcı etkisi minoxidile göre zayıf kaldı ki minoxidil dışında ki her uyarıcı minoxidil e göre zayıftır. Evet uykuda ki kökleri canlandırıyor. Ben hepsiburada dan alıyorum sahte olduğunu sanmıyorum.

Doğal tedavileri ben çok sevmem ama eğer sen seviyorsan YouTube da Hairguard diye bir kanal var doğal etkenleri paylaşıyorlar sevebilirsin.

Tedavim

Ketoral krem her gün

Virtüöz

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 11 Eylül 2020, 15:35:20 »
Evet L’Oreal iyi işler çıkarıyor. Uyarıcı etkisi minoxidile göre zayıf kaldı ki minoxidil dışında ki her uyarıcı minoxidil e göre zayıftır. Evet uykuda ki kökleri canlandırıyor. Ben hepsiburada dan alıyorum sahte olduğunu sanmıyorum.

Doğal tedavileri ben çok sevmem ama eğer sen seviyorsan YouTube da Hairguard diye bir kanal var doğal etkenleri paylaşıyorlar sevebilirsin.

Doğal tedavilerde işe yarıyor emin ol.Birçok kişi denemediği için fayda görmeyeceğini düşünüyor.Kanal için sağol.

Hepsiburada.comda birçok satıcı var.Kozmela veya saçhanede almak daha mantıklı.Minoxidil gerçektende en iyi uyarıcı.Fakat zararıda çok.Procapil veya seroxylin zararları çok yok.
Style of my hair

Tedavi Sürecim

Facebook Twitter Instagram