Gönderen Konu: kahverengi su+ denser hair+ 1mm dermaroller  (Okunma sayısı 1351 defa)

bassturk1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
kahverengi su+ denser hair+ 1mm dermaroller
« : 26 Mart 2021, 14:38:52 »
Cümleten selamün aleyküm . 2018 yılında antalyada saç ektirdim .fakat memnun kalmadığım ve var olan saçlarım döküldüğü için 2 kez aynı yere 2020 ocak ayında  ekim yaptırdım fakat iyi bir sonuç alamadım.Bu denser hair ile alakalı youtubede bir arkadaşın videosunu izleyip 2 adet denser hair aldım. 1 haftadır denser kullanmaya başladım.Bu sırada instagramda bir berberin kahverengi su kullanan kişilerde 3 ay gibi bir sürede mükemmel sonuçlar aldığını gördüm ve 3 adette kahverengi su siparişi verdim .Hayırlısı ile bugün sabah denser akşam ise kahverengi su şeklinde tedaviye başladım .insallah kalıcı sonuçlar alırsam hem forumdaki arkadaşlara hem kendime bir faydam olur diyerekten bu iletiyi açtım. Denseri alırken şüphe duymadan aldım fakat bu kahverengi su inşallah sağlığıma zarar vermez .Bu arada kokusu türk kahvesi gibi kokuyor fakat içinde ilacımsı bir kokuda mevcut. Artık sonuçları zamanla göreceğiz arkadaşlar .takipte kalın .

İnceTellii

• Sr. Member
Ynt: kahverengi su+ denser hair+ 1mm dermaroller
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2021, 14:43:22 »
Cümleten selamün aleyküm . 2018 yılında antalyada saç ektirdim .fakat memnun kalmadığım ve var olan saçlarım döküldüğü için 2 kez aynı yere 2020 ocak ayında  ekim yaptırdım fakat iyi bir sonuç alamadım.Bu denser hair ile alakalı youtubede bir arkadaşın videosunu izleyip 2 adet denser hair aldım. 1 haftadır denser kullanmaya başladım.Bu sırada instagramda bir berberin kahverengi su kullanan kişilerde 3 ay gibi bir sürede mükemmel sonuçlar aldığını gördüm ve 3 adette kahverengi su siparişi verdim .Hayırlısı ile bugün sabah denser akşam ise kahverengi su şeklinde tedaviye başladım .insallah kalıcı sonuçlar alırsam hem forumdaki arkadaşlara hem kendime bir faydam olur diyerekten bu iletiyi açtım. Denseri alırken şüphe duymadan aldım fakat bu kahverengi su inşallah sağlığıma zarar vermez .Bu arada kokusu türk kahvesi gibi kokuyor fakat içinde ilacımsı bir kokuda mevcut. Artık sonuçları zamanla göreceğiz arkadaşlar .takipte kalın .

Hocam kahverengi su mavi su gibi içinde ne oldugu belli olmayan şeyler yerine bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış şeylere yönelsen daha iyi değil mi
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2021, 15:58:37 »
mavi bitti kahverengi su çıktı şimdi de, hey allahım.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Mart 2021, 17:17:03 »
Denser hair i  aras barlastan mı gördün? Kahverengi su zaten ne idüğü belirsiz. 2018 de başarısız ekime rağmen 2020 de aynı yere ekim yaptırmışsın yine başarısız olmuş. Valla hocam 3 lü komboyu tamamlamışsın ne diyelim.aslında bi söz vardır bıyık büküle büküle kaytan olur diye ama o da olmamış. Hayırlısı  olsun

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Mart 2021, 18:47:23 »
Trajekomik
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Mart 2021, 19:14:16 »
Türkiye de para kazanmak cidden çok kolay aslında. Bende mor su çıkarıcam yakında beyler desteklerinizi bekliyorum eşe dosta haber salın açılışa özel 3 al 2 öde.

Şaka bir yana hocam böyle şeylerin içinde ne olduğu belli değil faydasından çok zararı dokunabilir sonrasında mağdur olmayın..

bassturk1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Mart 2021, 19:10:38 »
Herkese teşekkür ederim görüşleriniz benim için değerli.Tavsiyeye uydum kahverengi suyu iade ettim.Zaten kokusu alkol ve türk kahvesi gibi  .Risk almayalım diyerekten kahverengi suyu iade ettim. ayrıca dün kullanmıştım bugün baya bir saç geldi elime.Aynı durumu minoxil kullanırkende yaşamıştım. Loreal denser hair kullanırken böyle bir durum hiç olmadı. Denser hair  ve 340 mg saw palmetto kullanacağım .pek ümidim yok ama.Bu arada saçlarım aslında fena sayılmaz .Tepe bölgem 2018 ocak ayında boştu . Ön çizgide baya bir açılmıştı.Şu anki halimi fotoğrafları atmaya çalışayım. Ekim fena sayılmaz ama benim genetik olarak saçlar çok ince .Uzatınca kapatıcılık iyi oluyor ama ince telli saç olunca  bir garip görünüyor.

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 27 Mart 2021, 19:16:06 »
Herkese teşekkür ederim görüşleriniz benim için değerli.Tavsiyeye uydum kahverengi suyu iade ettim.Zaten kokusu alkol ve türk kahvesi gibi  .Risk almayalım diyerekten kahverengi suyu iade ettim. ayrıca dün kullanmıştım bugün baya bir saç geldi elime.Aynı durumu minoxil kullanırkende yaşamıştım. Loreal denser hair kullanırken böyle bir durum hiç olmadı. Denser hair  ve 340 mg saw palmetto kullanacağım .pek ümidim yok ama.Bu arada saçlarım aslında fena sayılmaz .Tepe bölgem 2018 ocak ayında boştu . Ön çizgide baya bir açılmıştı.Şu anki halimi fotoğrafları atmaya çalışayım. Ekim fena sayılmaz ama benim genetik olarak saçlar çok ince .Uzatınca kapatıcılık iyi oluyor ama ince telli saç olunca  bir garip görünüyor.
Kahverengileri iade etmen iyi olmuş. Denser belki bi tık işe yarayabilir. Dermaroller işe yarıyor. Masajda yapsan faydası olabilir kafada kireçlenme varsa

bassturk1992

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Mart 2021, 20:56:46 »
asıl şikayetim tepe bölgesinden aslında saç var ama acayip ince telli ve sönük. .finasterid 1 mg kullansam sonuç alabilir miyim ? Yabancı bir kaç youtuber ve bazı ünlü oyuncular kullanıyorlarmış .Özellikle 5 yıldır kullanan yabancı bir youtuber hiç bir yan etkisinin olmadığını söylüyor ve acayip faydası olmuş(önceki sonraki halini görünce bu kanıya vardım) .Fakat minoxil beni resmen mahvetmişti .Finasteridin etken maddesi farklı galiba .Aynı yan etkileri görürüm diyerek finasteride hiç bulaşmadım .Saç ekimimi yapan doktor kullanırsan saçların dolgunlaşır demişti .Ayrıca bir sprey önermişti. Ayrıca çoğu saç eken doktor finasteridi öneriyor. Mesela Finasteridi koray erdoğan kendisi bile kullanıyormuş.Üstelik çoğu hastasınada tavsiye ediyor .Kafam bu konuda çok karışık açıkcası.Sizce Finasteride başlamalı mıyım ?

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 27 Mart 2021, 21:00:19 »
asıl şikayetim tepe bölgesinden aslında saç var ama acayip ince telli ve sönük. .finasterid 1 mg kullansam sonuç alabilir miyim ? Yabancı bir kaç youtuber ve bazı ünlü oyuncular kullanıyorlarmış .Özellikle 5 yıldır kullanan yabancı bir youtuber hiç bir yan etkisinin olmadığını söylüyor ve acayip faydası olmuş(önceki sonraki halini görünce bu kanıya vardım) .Fakat minoxil beni resmen mahvetmişti .Finasteridin etken maddesi farklı galiba .Aynı yan etkileri görürüm diyerek finasteride hiç bulaşmadım .Saç ekimimi yapan doktor kullanırsan saçların dolgunlaşır demişti .Ayrıca bir sprey önermişti. Ayrıca çoğu saç eken doktor finasteridi öneriyor. Mesela Finasteridi koray erdoğan kendisi bile kullanıyormuş.Üstelik çoğu hastasınada tavsiye ediyor .Kafam bu konuda çok karışık açıkcası.Sizce Finasteride başlamalı mıyım ?
minox niye sizi mahvetti?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Mart 2021, 22:41:41 »
minox niye sizi mahvetti?

Döngüye girmiş olabilir ya da bıraktığı zaman kazandırdığından fazlasını götürmüş olabilir.

İnceTellii

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 27 Mart 2021, 22:52:42 »

Fine başlıcaksanız yan etkiler konusunda yorumları okumamanızı tavsiye ederim vertexteki ince tüylerinizin kalınlaşma ihtimali var fotoğraf yüklerseniz daha iyi yorum yapılabılır yan etkileri varmı diye sorarsanız evet var ama çok nadir görülüyor bundan çekiniyorsanız yan etki görsüğünüzde bırakırsınız herşey eski haline döner saçlarınıza önem veriyorsanız en azından deneyin derim ben
Tedavi
Dutasteride
Omega3 günde 2
Dermaroller şakaklara 0.25 2 günde 1
Magnezyum takviyesi
Dermastamp 1.5mm haftada 1
Hint yağı 1 çay kaşığı hergün

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Mart 2021, 23:09:40 »
Ben 2 ayı geciktir kullanıyorum finasterid yaşımda 24 olacak 3 ay sonra , finasterid yan etki olarak meni sıvılaşması yapmıştı ilk 1 ay sonra normale döndü birde sakallarım geç uzuyordu o da normale döndü uzama hızı , başkada yan etki görmedim

athena

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 28 Mart 2021, 01:47:33 »
Döngüye girmiş olabilir ya da bıraktığı zaman kazandırdığından fazlasını götürmüş olabilir.
bıraktığında fazlasını götürme diye bir şey yok anlayın lütfen artık.

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #14 : 29 Mart 2021, 16:03:14 »
Abi çok geç olmadan sen o kahverengi mavi ne kullanıyorsan çöpe at saçına yok yere zarar vereceksin şimdi sırada hangi su var ? Seneye sarı kırmızı mor yeşilide çıkar artık.
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Facebook Twitter Instagram