Gönderen Konu: ARKADAŞLAR YARDIM EDİN LÜTFEN YARDIMINIZA İHTİYACIM VAR DAHA 23 YAŞINDAYIM  (Okunma sayısı 3182 defa)

whosaç

• Yeni üye
  • *
MERHABA ARKADAŞLAR DAHA 23 YAŞINDAYIM VE ŞAÇLARIM DÖKÜLDÜ 10.000-15.000(BABA PARASI DEĞİL ÇALIŞARAK KAZANDIM) ARASINDA BİR BÜTÇEM VAR  BENİM İÇİN SAÇLARIM ÇOK ÖNEMLİ  EN DOĞAL HALİNİ İSTİYORUM. ESKİ ŞAÇLARIMI İSTİYORUM  GERÇEKTEN BU SÜREÇ PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK YORUYOR. ZAMAN GEÇİREMİYORUM

ÖĞRENCİYİM VE BÜTÇEM KISITLI LÜTFEN YARDIM EDİN. :'( :'( :'( :'(
NEREDE SAÇLARIMI EKTİREBİLİRİM?
BENİM İÇİN EN İYİ NERESİ OLABİLİR?

BENİM İSTEĞİN Dr. Pekiner Kaan Ama Eker mi bilmiyorum. ÖĞRENCİYİM ABİ BEN BİRAZ İNDİRİM YAPSALAR    HEMEN EKTİRECEĞİM  BİR ÖĞRENCİ KIYAĞI GEÇSELER NE OLACAK.

EDİT2:ASMED EKER Mİ 10-15 BİN TL GİBİ CİVARA  BİLMİYORUM O YÜZDEN HİÇ YAZMADIM

EDİT:KAÇ GREFT EKİLMESİ LAZIM?

Asdjdjdh

• Yeni üye
  • *
MERHABA ARKADAŞLAR DAHA 23 YAŞINDAYIM VE ŞAÇLARIM DÖKÜLDÜ 10.000-15.000(BABA PARASI DEĞİL ÇALIŞARAK KAZANDIM) ARASINDA BİR BÜTÇEM VAR  BENİM İÇİN SAÇLARIM ÇOK ÖNEMLİ  EN DOĞAL HALİNİ İSTİYORUM. ESKİ ŞAÇLARIMI İSTİYORUM  GERÇEKTEN BU SÜREÇ PSİKOLOJİK OLARAK ÇOK YORUYOR. ZAMAN GEÇİREMİYORUM

BENİM İSTEĞİN Dr. Pekiner Kaan Ama Eker mi bilmiyorum. ÖĞRENCİYİM ABİ BEN BİRAZ İNDİRİM YAPSALAR    HEMEN EKTİRECEĞİM  BİR ÖĞRENCİ KIYAĞI GEÇSELER NE OLACAK.

4000-4500 greft gayet ideal. Şehir?

whosaç

• Yeni üye
  • *

whosaç

• Yeni üye
  • *

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Yaşın genç  kardeşim    saç  dökülmen devam edecektir    saç  ekim  yapArsan   şimdi   seni 4 5 sene götürecek  sonra tekrardan  saç ekim ihtiyacın  olacak   bekle    30 yaşına  kadar sonra saç ekim düşün   

whosaç

• Yeni üye
  • *

EDİT2:ASMED 10-15 BİN TL GİBİ CİVARA EKER Mİ?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saça 4000-4500 greft diyen merkezlerden hızlıca uzaklaş
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

whosaç

• Yeni üye
  • *
Yaşın genç  kardeşim    saç  dökülmen devam edecektir    saç  ekim  yapArsan   şimdi   seni 4 5 sene götürecek  sonra tekrardan  saç ekim ihtiyacın  olacak   bekle    30 yaşına  kadar sonra saç ekim düşün   

ABİ BİZ ŞU 7-8 YILI KURTARALIM DA ORALARDA DÖKÜLÜRSE ORALARI DA  EKTİRİRİM.

Miyendiz Bey

• Jr. Member
  • **
Seni çok iyi anlayabiliyorum ancak yaşın biraz küçük ve ben de en az 30 yaşına kadar beklemeni öneriyorum. Hali hazırda saçların o kadar da kötü değil aslında. Saç ektireceğin zamana kadar biotin, b12, balık yağı gibi vitaminler alarak ve gün aşırı masaj yapıp yıkayarak dökülmeyi azaltmaya çalışarak sabırla beklemen en doğrusu olur diye düşünüyorum.

whosaç

• Yeni üye
  • *
Bu saça 4000-4500 greft diyen merkezlerden hızlıca uzaklaş

SENCE NE KADAR  GREFT LAZIM?
BİRDE NEREDE EKTİREBİLİRİM?

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
SENCE NE KADAR  GREFT LAZIM?
BİRDE NEREDE EKTİREBİLİRİM?

Nerede ektirmen gerektiğini bilemiyorum ona sen karar vermelisin ama Max 2500 greft gibi duruyor . Saçlı alana Ekim yaptırma
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

whosaç

• Yeni üye
  • *
Seni çok iyi anlayabiliyorum ancak yaşın biraz küçük ve ben de en az 30 yaşına kadar beklemeni öneriyorum. Hali hazırda saçların o kadar da kötü değil aslında. Saç ektireceğin zamana kadar biotin, b12, balık yağı gibi vitaminler alarak ve gün aşırı masaj yapıp yıkayarak dökülmeyi azaltmaya çalışarak sabırla beklemen en doğrusu olur diye düşünüyorum.

BENİM İÇİN EN ÖNEMLİ OLAN  BU YILLAR
SAÇLARIMA EKİLDİKDEN SONRA DA BUNLARI YAPABİLİRİM. 

Raydonovan

• Full Member
4000-4500 greft gayet ideal. Şehir?
Bu yaşta birine 4500? Enteresan

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
ABİ BİZ ŞU 7-8 YILI KURTARALIM DA ORALARDA DÖKÜLÜRSE ORALARI DA  EKTİRİRİM.
sınırsız  greft  yok    idareli  kullan   

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donörü görmeden 4500 diyen yerden de kaç. Donör çekip atarsan bakalım. Saçların ince, dökülme devam edecek belli. Ön tarafa 2000 civarı bir süre idare eder, donöre bakmak lazım.

Facebook Twitter Instagram