Gönderen Konu: Yardım edin lütfen kafamı vurdum  (Okunma sayısı 1495 defa)

Akoc57

• Saç ekimim
  • Yeni üye
  • *
Yardım edin lütfen kafamı vurdum
« : 26 Ağustos 2020, 16:22:08 »
Arkadaşlar az önce kafamı sivri bir vere vurdum. Öyle çok sert vurmamama rağmen resimdeki deri kalktı. Elimle bastırdım deriye düzelttim bayağıda kanadı. Şuan ekimimin 43. Günü. Köklere zarar gelmiş midir. Çok derinde değil çok yüzeyselde değil kafamdaki yara.

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yardım edin lütfen kafamı vurdum
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2020, 16:34:15 »
baska zaman olmaz ama ekım yapıldı ya vurursun D:  sorun olmaz kanka 43 gun gecmıs
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2020, 16:38:13 »
Et mi kaltı bana mı öyle geliyor? Geçmiş olsun
Global Moderator

Akoc57

• Saç ekimim
  • Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2020, 16:41:21 »
Et mi kaltı bana mı öyle geliyor? Geçmiş olsun
Aynen Hintel et  kalktı. Öyle çokta sert vurmadım çok kolay kalkttı. Fazla derin değil gibi
Tahmin ettiğim gibi çok derin değilse 43. Günde olumsuz etkiler mi sence

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2020, 16:42:36 »
Et kalktıysa ekilmemiş saç da zarar görebilir çok geçmiş olsun umarım deri kaynar ve folukuller zarar almamıştır.

Kafanı tehlikeli bir sekılde vurmuşsun et kalkmıs allah korusun sana bisi olmasın kafanı takma
Global Moderator

Akoc57

• Saç ekimim
  • Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2020, 16:43:03 »
baska zaman olmaz ama ekım yapıldı ya vurursun D:  sorun olmaz kanka 43 gun gecmıs
Deri havadayken saçlarda üzerindeydi. Ekilenler tabiki.
Kökler biraz daha derinde midir acaba

Akoc57

• Saç ekimim
  • Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Ağustos 2020, 16:44:07 »
Et kalktıysa ekilmemiş saç da zarar görebilir çok geçmiş olsun umarım deri kaynar ve folukuller zarar almamıştır.

Kafanı tehlikeli bir sekılde vurmuşsun et kalkmıs allah korusun sana bisi olmasın kafanı takma
Folukuller derken 😊

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ağustos 2020, 16:44:17 »
Et kalkmıs o yüzden hasar alabilir
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Ağustos 2020, 16:44:36 »
Global Moderator

Akoc57

• Saç ekimim
  • Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 26 Ağustos 2020, 16:51:25 »
Herşey çok güzel gidiyodu zaten bir aksilik çıkmasa şaşardım. 43. Gün böyle saç olursa nazar değer 😊

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #10 : 26 Ağustos 2020, 20:14:49 »
Hocam Bu İşin Uzmanları Daha İyi Bilir Tabi Ama Bence Kalkan Deri İle Birlikte Olan Kökler Tekrar Canlanır Kaldıkları Yerden Devam Ederler Gibime Geliyor, Yalnız Hilal Şeklinde Ki Kanla Çizilmiş Gibi Olan Kısımdakiler Ölmüş Olabilir, Oda 3-5 Greft Bişey Yapar Zaten, O'Yüzden Moral Bozmaya Gerek Yok Yara Mikrop Kapmasın Yeter Geçmiş Olsun.. |-onayisareti-|
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

alltheother

• Hero Member
  • Selam olsun bütün keldaşlara:)
« Yanıtla #11 : 26 Ağustos 2020, 20:50:47 »
Hocam farkında değilsiniz ama sert vurmuşsunuz. Büyük ihtimalle kafadaki uyuşukluk devam ettiği için hasarın şiddetini hissetmemişsiniz. Yoksa o deri öyle kalkmaz. Canınızı sıkmayın, dedikleri gibi önemsenmeyecek bir zararla atlatırsınız. Geçmiş olsun.

Akoc57

• Saç ekimim
  • Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 26 Ağustos 2020, 21:55:37 »
Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. Çok sert vurmağımı düşünüyordum, çünkü saç ektirmeden öncede birkez kafamı vurmuştum bir yere daha çok acımasına rağmen bu kadar hasar olmamıştı. Dediğiniz gibi uyuşukluk devam ediyor galiba ondan çok zarar gelmeyeceğini düşündüm.
Dediğiniz gibi hilal şeklinde olan yerden benimde beklentim kalmadı. Kalkan derinin üzerindekileri kurtarırız inşallah. İlginç bir 43.gün ekimine nazar değdi diyelim 🧿

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #13 : 26 Ağustos 2020, 22:06:29 »
Hocam Ekimden Sonra Kafayı Vurma Olayı Çok Sık Görülüyor Ve Ben Paranoyak Olduğumdan, Daha Önce Okuduğum Bir Yazıyı Paylaşmak İstiyorum, Hani Korktuğum Başıma Geldi Derler, Yani Çekim Yasası Vb..

HEDEFE ODAKLANMA;

Bu ne demek? Gözlerinizin bir noktaya veya objeye uzun süre takılı kalması sonucu, sizin de istem dışı o noktaya yönelmeniz anlamına geliyor. Gözleriniz, kaçınmak istediğiniz bir tehlikeye takılı kalırsa, ona doğru ilerlersiniz.

Örneğin kenarı uçurum olan bir virajda, gözleriniz viraj çizgisi yerine, kafanızda tehlikeyi oluşturan uçurum kenarına takılı kalırsa, oraya doğru ilerlersiniz ve tehlikeli bir durum ortaya çıkar..

Yani Bence, Ekimden Sonra Kafamı Biyerlere Vururmuyum Acaba Psikolojisiyle Beyne Bi Nevi Direktif Veriyoruz Ve Beyin Bi Şekilde Bunu Uygulamaya Sokuyor Olabilir.. ???
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 26 Ağustos 2020, 22:11:28 »
Herkese cevapları için çok teşekkür ederim. Çok sert vurmağımı düşünüyordum, çünkü saç ektirmeden öncede birkez kafamı vurmuştum bir yere daha çok acımasına rağmen bu kadar hasar olmamıştı. Dediğiniz gibi uyuşukluk devam ediyor galiba ondan çok zarar gelmeyeceğini düşündüm.
Dediğiniz gibi hilal şeklinde olan yerden benimde beklentim kalmadı. Kalkan derinin üzerindekileri kurtarırız inşallah. İlginç bir 43.gün ekimine nazar değdi diyelim 🧿

Aga deri kalktı falan diyorsun. Gözünü seveyim kafa bu. Bir doktora gitmek falan aklına gelmedi mi Allahaşkına.

Buradakiler de sanki her bi yerimizi biryere vurduğumzda deri kalkıyormuş gibi cevap vermişler. Kanım çekildi lan görünce.

Ufak alanda üç beş greft gitse nolur kanka arada farkedilmez bile. Ama gözünü seveyim bi doktora git.

Facebook Twitter Instagram