Gönderen Konu: Saç ekimden çıktım kafamı arabaya girişte vurdum  (Okunma sayısı 869 defa)

Keles1234

• Yeni üye
  • *
Selam aleyküm arkadaşlar dün saç ektirdim işlemler bitti vedalaştık arabanın kapiya kafamı vurdum hissetmedim sonra eve geldim asansörde aynada bir baktım kanamış ve köklerin bazıları çıkmıştı. Adamı aradım geri gel dedi o kanlı yeri temizleyip kökleri geri yerine yerleştirdi. Yani adamla işlemden 15 dk sonra kafamı vurdum geri geldim. Geri ektiler yerine ama benim moralim çok bozuldu acaba bir sorun olurmu tecrübeli arkadaşlar yardımcı olurmu Allah'a amenetsiniz

teyfo33

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimden çıktım kafamı arabaya girişte vurdum
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2020, 21:21:31 »
kucuk bır alan umarım sorun olmaz olursada bır kac gref nazarlık bır sey olmaz abı  gecmıs olsun ve hayırlı olsun hyatında kac kez kafanı vurdun ? vurmamıssındır belkıde ama boyle durumlarda oluyor bılıncaltı dıyelım .D
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15231.0

Takviyeler ;
Finasterid 1/4
 aksam xpecia
coraspin
d3 vitamini

Keles1234

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Ekim 2020, 01:14:59 »
Eyvallah kardeşim ya genelde arabaya evde dolaplara vururum ama bu zamansız oldu bakalim hayırlısı olsun inşaallah Rabbim pişman ettirmesin

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Ekim 2020, 08:26:11 »
Yerine tekrar yerlestirilen koklerden bazilari (o da belki)  tutmayabilir ama vurdugunuz yerin konumu ve alani itibariyla nihayi sonucu degistirmez bu ufak kaza. Endiselenecek birsey yok.

Facebook Twitter Instagram