Gönderen Konu: Saçları 3’e vurdum kel göründü  (Okunma sayısı 2059 defa)

Carlos75

• Full Member
Ynt: Saçları 3’e vurdum kel göründü
« Yanıtla #1 : 20 Temmuz 2022, 03:04:58 »
Minox ve vitamin al geçer

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Temmuz 2022, 17:48:44 »
Minox ve vitamin al geçer

5 aydır fin kullanıyorum gelişme yok

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Temmuz 2022, 17:51:07 »
bu nedir arkdaş ya

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Temmuz 2022, 20:09:40 »
5 aydır fin kullanıyorum gelişme yok
Finin etkisi yavaş ortaya çıkıyo sabret

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #5 : 20 Temmuz 2022, 20:10:58 »
Tehlike çanları çalıyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 20 Temmuz 2022, 20:30:48 »
Tehlike çanları çalıyor.

bu arkalar 2016dan beri böyle döner olma ihtimali var mı

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #7 : 20 Temmuz 2022, 20:33:35 »
bu arkalar 2016dan beri böyle döner olma ihtimali var mı
Vertex ve mid scalp saçları incelmiş ve seyrelme var sanki.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 20 Temmuz 2022, 22:10:43 »
Bak hocam seni rahatlatmak için değil gerçekten gerçekçi konuşuyorum o yüzden söylediklerime kulak ver ve hiç öyle canını aptal saç takıntılarıyla sıkma neden diyeceksin hemen açıklamaya geçiyorum oku ve rahatla hayatına devam et tedavine başla istikrarlı ol gerisini Allah'a bırak zaten muhtemelen sen kel olmayacaksın evet her neyse konuya geçiyorum.

3 numaraya vur bu açıdan çek çoğu saçlar bu şekilde görünür burda ışığın ve saç kısalığının yoğun ışık altında foliküllerin ilizyonla kaybolmasını görüyoruz evet saçının verteks kısmı güçsüz ama resimdeki görüntü ilizyon görüntüsü bunu seni rahatlatmak için söylemiyorum bundan emin ol her neyse devam edelim o aklındaki kel görüntüsü gibi görünmüyor önce bir ondan emin ol onun dışında aklında şunu da kuruntu yapma saçlarım şu an öyle değil ama sinyaller bu yönde  kaybedeceğim saçımdaki açılma bu yönde hayır kardeşim böyle bir düşünce de seni yer bitirir çünkü bu ilizyon görüntüsü emin ol saçların açılsa bile sandığın kadar açılmayacak şimdi bunu bir netleyelim.

Ha bunun dışında diyelim ki en kötü senaryoyu düşünelim senin saçların bu şekilde oldu genetik olarak açılmalar bu yönde ve dökülecek diyelim ki öyle bir şey yok bundan eminim saçtan anlarım yıllarım bu sitede geçti senin saçın sandığın kadar kötü şekilde dökülmeyecek ama biz diyelim ki sinyaller o yönde o zaman ne yapacaksın bak bir kere en büyük avantajın saç çizginin hala duruyor olması bunun değerini bileceksin neden bileceksin hocam alacaksın bir Dht Blocker ilaç hiç yan etkilere falan aldanma internetteki ilacı kullanmaya başlayacaksın 6-8 ayda senin saç çocukluk saçına döner çünkü dht blocker vertekste çok iyi çalışır önlerin döküldüyse önlerde zor ama senin tepeyi bildiğin orman gibi yapacak gerçi zaten gayet güzelde sen aklında kurmuşsun bir şeyler evet her neyse dediklerime kulak ver devam ediyorum

Gelelim ilaca ilacı 6-8 ay kullan sonra gözlemle dozu ayarla bu süre zarfında kendi vücudunda olumlu bir psikoloji ile deneyimle ilacı olurda yan etki gördün diyelim ilacın dozunu azalt dozda ayarlama yap beslenme rutinini düzenle yan etki yine devam ediyor kes kardeşim ilacı zaten yan etkiler geri dönüşümlü gerçekten geri dönüşümlü ilacı bıraktın mı yan etkiler kesiliyor kalıcı yan etkiler görenlerin olayı başka onları yakında forumda bir konuda anlatacağım velhasıl kelam seni düşündüğüm için bu kadar uzun anlatmak istedim ben senin yerinde olsaydım kendime bu yolu çizerdim ha aklına uyar uymaz onu bilemem sen yine de içinden kendine bir şeyler alabilirsen yardımcı olduysam ne mutlu bana saçını gördüm dayanamadım yazmak istedim yani yazık günah takma kafaya bir problem yok az seyreklik olan kısmı ve genel saçı kuvvetlendirmek 3 ayını almaz rahat ol kullanmasanda bu saç seni epey epey götürür panik yok huzur var mutlu huzurlu günler

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Temmuz 2022, 00:16:10 »
Bak hocam seni rahatlatmak için değil gerçekten gerçekçi konuşuyorum o yüzden söylediklerime kulak ver ve hiç öyle canını aptal saç takıntılarıyla sıkma neden diyeceksin hemen açıklamaya geçiyorum oku ve rahatla hayatına devam et tedavine başla istikrarlı ol gerisini Allah'a bırak zaten muhtemelen sen kel olmayacaksın evet her neyse konuya geçiyorum.

3 numaraya vur bu açıdan çek çoğu saçlar bu şekilde görünür burda ışığın ve saç kısalığının yoğun ışık altında foliküllerin ilizyonla kaybolmasını görüyoruz evet saçının verteks kısmı güçsüz ama resimdeki görüntü ilizyon görüntüsü bunu seni rahatlatmak için söylemiyorum bundan emin ol her neyse devam edelim o aklındaki kel görüntüsü gibi görünmüyor önce bir ondan emin ol onun dışında aklında şunu da kuruntu yapma saçlarım şu an öyle değil ama sinyaller bu yönde  kaybedeceğim saçımdaki açılma bu yönde hayır kardeşim böyle bir düşünce de seni yer bitirir çünkü bu ilizyon görüntüsü emin ol saçların açılsa bile sandığın kadar açılmayacak şimdi bunu bir netleyelim.

Ha bunun dışında diyelim ki en kötü senaryoyu düşünelim senin saçların bu şekilde oldu genetik olarak açılmalar bu yönde ve dökülecek diyelim ki öyle bir şey yok bundan eminim saçtan anlarım yıllarım bu sitede geçti senin saçın sandığın kadar kötü şekilde dökülmeyecek ama biz diyelim ki sinyaller o yönde o zaman ne yapacaksın bak bir kere en büyük avantajın saç çizginin hala duruyor olması bunun değerini bileceksin neden bileceksin hocam alacaksın bir Dht Blocker ilaç hiç yan etkilere falan aldanma internetteki ilacı kullanmaya başlayacaksın 6-8 ayda senin saç çocukluk saçına döner çünkü dht blocker vertekste çok iyi çalışır önlerin döküldüyse önlerde zor ama senin tepeyi bildiğin orman gibi yapacak gerçi zaten gayet güzelde sen aklında kurmuşsun bir şeyler evet her neyse dediklerime kulak ver devam ediyorum

Gelelim ilaca ilacı 6-8 ay kullan sonra gözlemle dozu ayarla bu süre zarfında kendi vücudunda olumlu bir psikoloji ile deneyimle ilacı olurda yan etki gördün diyelim ilacın dozunu azalt dozda ayarlama yap beslenme rutinini düzenle yan etki yine devam ediyor kes kardeşim ilacı zaten yan etkiler geri dönüşümlü gerçekten geri dönüşümlü ilacı bıraktın mı yan etkiler kesiliyor kalıcı yan etkiler görenlerin olayı başka onları yakında forumda bir konuda anlatacağım velhasıl kelam seni düşündüğüm için bu kadar uzun anlatmak istedim ben senin yerinde olsaydım kendime bu yolu çizerdim ha aklına uyar uymaz onu bilemem sen yine de içinden kendine bir şeyler alabilirsen yardımcı olduysam ne mutlu bana saçını gördüm dayanamadım yazmak istedim yani yazık günah takma kafaya bir problem yok az seyreklik olan kısmı ve genel saçı kuvvetlendirmek 3 ayını almaz rahat ol kullanmasanda bu saç seni epey epey götürür panik yok huzur var mutlu huzurlu günler

dostum çok teşekkür ederim mesajın ve değerli vaktini ayırdıgın için. Sana 3 yıl önce yine buraya attığım resimleri göstermek istiyorum. Kafamın arkası tepe. Benim ilk farkettiğim 2016 yılında olmuştu bu seyreklikler. 29 yaşındayım bu arada

ayrıca Ben 5 aydır fin kullanıyorum ama hiçbir gelişme görmedim

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Temmuz 2022, 21:34:16 »
Doktora görün. Bence saçının arka tarafındaki saçın kıvrım yeri bi tuhaf. Yani kendiliğinden değişik bi şekli var gibi. Ondan biraz gairp duruyor olabilir.

Bence bi doktora görün o teşhis koysun. Bence pek ciddiye alınacak bir durumun yok gbii.

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 21 Temmuz 2022, 21:50:10 »
Saç döneri diyorlar ona genetik olarak bu şekilde gelebilen bir şey bunun dışında abi finasteridden fayda görüp görmemene karar verebilmen için minimum 12-13 ay kullanman lazım ayrıca bu ilaçtan fayda noktasında beklentin yeni saçç ıkarmaktan ziyade olan saçlarını koruyabilmek sonuçta.

Sen yine de daha fazla fayda göreyim diyorsan o zaman dutasteridi de deneyebilirsin ama bence bu durumda iken finasteride biraz daha zaman ayır derim muhtemelen olan saçlarını koruyor bunun dışında da ilerleyen zamanlarda gelişme bile görebilirsin ilacın kişiye göre etki mekanızmasını bilemeyiz.

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Mehmet Alaycı

• Full Member
« Yanıtla #12 : 24 Temmuz 2022, 10:13:13 »
Saçında bir şey yok, 10-15 yaşında çocukların saçını ışıkta 3 numara çek, yine buna benzer görünecek.
Yine de bana kalırsa ara ara masaj yap, sürekli tara, dermaroller düşün, yağlarla bakım yap, sağlığına dikkat et, spor yapmaya çalış, hiç bir sorun olmaz.

Facebook Twitter Instagram