Gönderen Konu: Kafamı çok yakiyor ACİLL YARDIM LÜTFEN  (Okunma sayısı 526 defa)

Kellikbey

• Sr. Member
Kafamı çok yakiyor ACİLL YARDIM LÜTFEN
« : 13 Mayıs 2021, 20:50:26 »
Magnezyum yagi surdum az once kafama kireclenme varsa önlesin diye dolap poseti geçirip masaj yaptım özellikle şakak kisimlarim çok yanıyor biber sürmüş gibi korkmaya basladim dökülür diye inşallah yanlış birşey yapmadım normal mi abiler bu acil yardım lütfen korkuyorum

Farques

• Ziyaretçi
Ynt: Kafamı çok yakiyor ACİLL YARDIM LÜTFEN
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2021, 20:56:07 »
Şakakları çok yakar evet, üst tarafı pek yakmaz. Su ile seyreltebilirsiniz, sanırım masaj aleti kullanıyordunuz siz, kullanıyorsanız magnezyum yağına gerek yok.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2021, 20:59:18 »
Şakakları çok yakar evet, üst tarafı pek yakmaz. Su ile seyreltebilirsiniz, sanırım masaj aleti kullanıyordunuz siz, kullanıyorsanız magnezyum yağına gerek yok.
ikisini bu kullanıyorum çok iyi etki edicek yada olanı dokucek gibime geliyor hocam bu kadar yakacağını beklemedim benim sakaklar seyrek dokukuyor özellikle o taraf agriyor

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Mayıs 2021, 21:04:11 »
dolap posetini ckardim daha az yakıyor galiba kuruyunca beyaz oluyor sürülen yer sanki tıkanan gozeneklr acilicak gibi bu arada hocam prozinc plus sampuan mi kullanıyorsunuz losyonmu

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 13 Mayıs 2021, 22:11:12 »
Dökülmez de şakakları yakar. Kuruyunca pul pul beyaz dökülür evet. Şampuanını kullanıyorum.
« Son Düzenleme: 13 Mayıs 2021, 22:17:48 Gönderen: Farques »

Facebook Twitter Instagram