Gönderen Konu: 2. gün kazara hafif temas oldu ?  (Okunma sayısı 2002 defa)

keremyl

• Jr. Member
  • **
2. gün kazara hafif temas oldu ?
« : 25 Aralık 2019, 22:15:37 »
arkadaşlar operasyon sonrası günde pansuman olmaya giderken yağmurdan korumak için açtığım şemsiyemin  iç çubuklarından biri kazayla ekim bölgemin bir kısmına değdi anestezi etkisi devam ettiği için çok az hissettim ama yarım saniye kadar temas etmiş bulundu :( doktor baktı görünürde bir problem yok dedi ama internette genellikle ilk 3 gün sıfır temas gerekiyor yazdığı için çok moralim bozuldu :( moralsizliğin vermesi olası zararlar da cabası oldu ilk günüm kabus oldu :( acaba bir zarar vermişmidir bilgisive fikri olanlar paylaşırsa çok teşekkür ederim.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 2. gün kazara hafif temas oldu ?
« Yanıtla #1 : 25 Aralık 2019, 22:25:32 »
arkadaşlar operasyon sonrası günde pansuman olmaya giderken yağmurdan korumak için açtığım şemsiyemin  iç çubuklarından biri kazayla ekim bölgemin bir kısmına değdi anestezi etkisi devam ettiği için çok az hissettim ama yarım saniye kadar temas etmiş bulundu :( doktor baktı görünürde bir problem yok dedi ama internette genellikle ilk 3 gün sıfır temas gerekiyor yazdığı için çok moralim bozuldu :( moralsizliğin vermesi olası zararlar da cabası oldu ilk günüm kabus oldu :( acaba bir zarar vermişmidir bilgisive fikri olanlar paylaşırsa çok teşekkür ederim.

Şöyle düşün... ekim sırasında ve hemen sonrasında defalarca o bölgeye temas ediliyor zaten.. + ilk yıkamada 24 saat sonra yapılıyor yıkarkende kurularkende defalarca temas sözkonusu... yani temas ile birsey olmaz bu kadar hassas olmanıza gerek yok... ekim merkezleri ilk 1 hafta “0” Temas demelerinin sebebi millet bokunu çıkartıp kaşıyıp kabarmasından korkmaları.. kanama yoksa sıkıntı yok.. dert etme dostum

keremyl

• Jr. Member
  • **
Ynt: 2. gün kazara hafif temas oldu ?
« Yanıtla #2 : 25 Aralık 2019, 22:45:25 »
çok teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram