Gönderen Konu: arkadaşlar şakaklara ve hafif gerisine 3500 greft mantıklı mı  (Okunma sayısı 3370 defa)

muxo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle herhekese merhaba, biliyorum ki birçok arkadaş bu konuda sıkı araştırma yapıyor ve saç ektirenler zaten kendi deneyimleriyle diğerlerine yol gösteriyor. Arkadaşlar  başlıktaki konuya dair yardımınızı rica ediyorum. Bugün Ankarada Serdar Gökrem hocaya gittim, şakaklara ve gerisine de 3500 dedi. Arkasına da ekmeli diye ekledi. Ortasında saçların da olsa ayırınca seyrek oldugu görülüyor diye ekledi. Ben sadece şakaklardan rahatsızdım oysa, hani şakaklar dolsa sorun kalmayacak gibi geliyordu. Saçlarım aşağıdaki resimlerdeki gibi olunca öyle doğrudan göze çarpmıyor.
Birkaç gün önce Ekrem Çivas hocaya mesaj gönderdim, yardımcıları göstermiş o da 3700 dedi. Bakıyorum vertekten alına kadar hiç sacı olmayan arkadaşlara 3500 ekerek mucizeler yaratıyorlar ama fotograflara bakarsanız sizce bu rakam geyet makul bir rakam mı yoksa hani fix en az 3500 ekiyorlar da hepsi böyle mi söylüyor bilmiyorum.

Eger bu rakam oldukca makul diye birkaç dönüş alırsam diğer ay ektirmeyi düşünüyorum.
Vucut geliştirmeyle profosyonel olarak ilgilendim ve antrönürüm trenbolon (kendisi dht olup normal dht'nin 5 katı etkilidir ) boldenon, sustanon, deca gibi testestoron ürünlerini kullanmak zorundaydım, yani doğal testostoron yetmiyormuş gibi normal bir erkeğin vucudundaki testo miktarının onlarca katı damarlarımda dolaştı 3 yıl. Bu neticeyle 30 yasındayım ve genetik olarak dökülme ihtimalini geriye cektiğimi dile getirdi doktor, gene dökülürdü 40'ında değilde 27'de dökülmüş dedi.

resimlere bakarak bir fikir verirseniz çok mutlu olurum.

bozkurt

• Hero Member
Neden fotoları buraya yüklemediniz?

muxo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Neden fotoları buraya yüklemediniz?

hocam doğrudan resim ekle seceneğine tıklayınca yükleme yapmadı. Resim upload siteleri de belirli bir süreden sonra siliyor diye aklıma bir tek drive geldi. Doğrudan resim ekleyebileceğim bir secenek var mu ileti girerken ?

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
daha fazla bile gerekiyo burlara. çünkü saçı kamufle etmişiniz siz zaten yana tarayarak. ortalarda açık gibi duruyor 3500 greft rahat alır burası

muxo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam yıllardır böyle taradıgım için fark etmemiştim, ta ki önler seyrelene kadar. Teşekkür ederim bilginiz için.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
tüm ekimcilere atsana resimleri olanada bişiler yapman gerekebilir korumak adına
saçları ekmeydi dersin

muxo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
tüm ekimcilere atsana resimleri olanada bişiler yapman gerekebilir korumak adına

Hocam yıllar önce testestoron kullandım, profosyon sporcularda vucut geliştirme boks fitness güreş vs de çok yaygın bir durumdur bu. Sanırım o dönemde (sanırımı bile fazla zira doğrudan dht olan ilaçlar bile kullandım ) birçok ilacın yüzünden daha sonrasında dökülmesi gereken saçlar erkene cekildi ama babamın da tam saçları bu şekilde. Yani şu an babamın saçlarının birebir kopyası benimkiler de. Saç ektirme kararı aldım ve bu yüzden araştırma yapıyorum. Piyasa araştırması yaptıgımda ankarada fiyatlar çok oynak. Profosyonelliğe yoruyrum ama sonra bir bakıyorum ikisi de aynı üniversiteden mezun ikisi de yurddısı geçmişi olan çok begenilen adamlar. Birisi euro cinsinden üçret isterken diğeri tl istiyor. Birisi örneğin 3000-3500 greft 6300 tl istiyorken diğeri hatırladıgım kadarıyla 3500 grefte greft başına 2.75 euro istiyor. Yani bu piyasa araştırması yüzünden biraz gergin hissediyorum zira bu kadar farkı ödemeye değip değmeyeceğini bile bilmiyorum. Antalyada çok güzel saç ekim merkezi olduugnu okuyorum, orada da kendisinin yetiştirdiği ekibe yönlenirsem diğerinin neredeyse yarı fiyatına gelecek sekilde ücret belirliyor. Saçlarım hep ince telliydi yukarılardan yağlı oldukları için, ama enselerim çok kalın ve sert. Testestoron bu yağlanma ve incelmenin zaten ana sorumlusu, vucuda dısarıdan da alınan testo yüzünden ben süreci daha da hızlandırdım. Mayısa doğru ektirmeyi düşünüyorum kafama uyan bir merkeze ulaşabilirsem. Cevabınız için çok teşekkür ederim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekim işi arastırma işi pahalı yerler standart ekio ucuz yerler bir iyi bir kotu ekio istikrar yok anlıcan
saçları ekmeydi dersin

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim ekimime bak istiyorsan, tam olarak dediğini yaptı.

muxo

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hocam profiline girerek birçok mesajını keyifle okudum. yardımın için çok teşekkür ederim. Bu ay üç hafta sonra ektiriyorum. Öncesinde minox ya da dht blocker kullanmamı istemedi iki doktor da, bakalım sonuçlar umarım beklediğim gibi gercekleşir. =)

kilian

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
O kürlere bu saç çok iyi dayanmış. Bundan sonra dökülme yaşamazsın zaten. Tek seferde ektirir bitirirsin olayı.

çorfi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
hocam profiline girerek birçok mesajını keyifle okudum. yardımın için çok teşekkür ederim. Bu ay üç hafta sonra ektiriyorum. Öncesinde minox ya da dht blocker kullanmamı istemedi iki doktor da, bakalım sonuçlar umarım beklediğim gibi gercekleşir. =)

Hayırlı olsun, umarım ekimini burada paylaşırsın da hepimiz sonucunu görürüz.

cod4ever

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba, bende sustanona başlamayı düşünüyorum.
Sustanon + xpecia yapıldığı sürece dökülmeyi engelleyebilir miyim diye düşünüyorum ancak bir mekale ve araştırma bulamadım.
Kullanan deneyimleyen aydınlatırsa memnun olurum.
  • Ekim Tarihi: 25.08.2022
  • Ekim Merkezi ismi Yasemin Gülgör Alfa Tıp
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 25
Aga E Biotin ( Günde 2 ad.)
Arginine Proteinocean 5000 mg   ( Günde 1 ad.)
Kiperin Collagen  ( Günde 1 Ad. )
Omega 3  ( Günde 1 Ad. )
Natures Supreme Multivitamin For Men
Calsimax 1000 ( Günde 1 Ad. )
Magnorm 365 ( Günde 1 Ad. )
Prozinc Plus Losyon ( Günde 2 kere )
EVOCAPİL PLUS Onarıcı Köpük Şampu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ön çizgin zaten belli bu aynı çizgiden devam edilmeli
Saçlarda incelme de var bu konuda dikkat et
Şahin çelikle ile de görüş fikir al.

Saç ekimine uygun saç geçişleri senin için önemli iyi bir geçiş lazım doğallık için saçsız alanla saçlı alan arasında
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram