Gönderen Konu: 18 yaş saçta hafif seyreklik  (Okunma sayısı 701 defa)

merterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
18 yaş saçta hafif seyreklik
« : 16 Ağustos 2022, 20:59:30 »
herkese selamlar,18 yaşındayım ve bu saç meselesini öylesine takıyorum ki beni çok mutsuz ediyor ve günlük hayatımı kötü yönde etkiliyor. görsellerden gorulebildigi üzere saçımın tam iki kaşımın arasında kalan kısımda saç seyrek ama belirli bir noktada ve geriye doğru gitmiyor o seyreklik.onun dışında vertex ve şakaklarda hiçbir sıkıntı yok hatta şakaklarım o ön tarafa göre çok daha sık.babam da kel değil amcalarim da. dayim yok ama iki dedem de kel değildi.bu ön taraf da yaklaşık olarak 5 yıldır öyle ve saçımı kaldıracağım zaman oradaki seyreklik yüzünden kötü gözüküyor. ama son görseldede gözüktüğü gibi o sıkıntılı ön tarafı aşağı doğru ayirinca hiçbir sıkıntı olmuyor.sizce bu nedendir? bir kellik belirtisi midir? ve bunun bir çözümü var mıdır?
eğer cevap verebilirseniz çok sevinirim çünkü kendi başıma bu konuyu düşüne düşüne kafayı yemek üzereyim. herkese şimdiden teşekkürler.

merterdem

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: 18 yaş saçta hafif seyreklik
« Yanıtla #1 : 22 Ağustos 2022, 18:36:19 »
cevap yazabilecek birisi yok mu?

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 22 Ağustos 2022, 19:33:44 »
Abi siz dalgamı geçiyorsunuz veya şakamı yapıyorsunuz. Hiç bir şey yok sizde

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2022, 19:33:56 »
[/quotei]
İnsanlarla alay ettiğin için cevap alamazsın saçında bı bok yok çık forumdan
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 22 Ağustos 2022, 19:34:27 »
İnsanlarla alay ettiğin için cevap alamazsın saçında bı bok yok çık forumdan
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 22 Ağustos 2022, 20:34:31 »
Bazen böyle boşluk oluyor saçlarda hatta kadınlarda da oluyor. Hatta benim de ekim yaptırmadan yıllarca saçımın ortasında ufak bir boşluk vardı sizin gibi ben ama olgunluk çizgisinde böyle bir durumun olduğunu düşünüyorum. Siz oraya bir müdahale yapamazsınız zaten hani olurda saç ektirmek istediğiniz ve bir merkez bunu kabul etti, sizin yine ana sıklığınızdaki saçları saç ekimi ile yakalayamazlar çünkü saçlarınız gerçekten çok sık. O bölgeye de ekim yaptırmazlar kendi saçlarınıza zarar verebillirler diye ki zaten öyle bir bölgeye de sadece ekim yaptırmakta doğru olmaz. Eğer gerçekten stres yapıyorsanız boş yere kafanıza takmayın derim çünkü saçlarınız sağlıklı görünüyor ve saç yapınızı da bu şekilde kabul etmeye bakın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 22 Ağustos 2022, 21:12:59 »
5 senedir öyle diyorsun kellik belirtisimi diye soruyorsun.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram