Gönderen Konu: Tepedeki seyreklik yaş 20 6 aylık finasteride  (Okunma sayısı 987 defa)

Atibaba

• Full Member
Tepedeki seyreklik yaş 20 6 aylık finasteride
« : 02 Mayıs 2021, 21:35:12 »
Merhaba arkadaşlar yaşım 20 fotolar eklicem
6 aydır Finasteride ve Minoxilkullanıyorum
Minoxil sadece şakaklara tavsiyeler neler
« Son Düzenleme: 02 Mayıs 2021, 23:18:02 Gönderen: Atibaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

Wesley94

• Full Member
Ynt: Tepedeki seyreklik yaş 20 6 aylık finasteride
« Yanıtla #1 : 02 Mayıs 2021, 22:35:15 »
Güzel kardeşim daha 20 yaşındasın bu yaştaki dökülmelerin genetik saç dökülmesine bağlı olmayabilir dht bu yaşlarda hemen hemen erkeğin saç çizgilerinde oynama yapabilir özelikle şakaklarda bunu saç dökülmesine bağlamak yanlış,bu yaşlarda yaşanan en büyük yanılmasa bence,bu kadar ağır tedavilere girmeden önce saç dökülmeni iyice takip etmeni öneririm

Atibaba

• Full Member
« Yanıtla #2 : 02 Mayıs 2021, 22:40:04 »
Güzel kardeşim daha 20 yaşındasın bu yaştaki dökülmelerin genetik saç dökülmesine bağlı olmayabilir dht bu yaşlarda hemen hemen erkeğin saç çizgilerinde oynama yapabilir özelikle şakaklarda bunu saç dökülmesine bağlamak yanlış,bu yaşlarda yaşanan en büyük yanılmasa bence,bu kadar ağır tedavilere girmeden önce saç dökülmeni iyice takip etmeni öneririm
merhaba forumdada gördüğüm kadarıyla 16 yaşında bile saç seyrelmesi erkek tipi dökülme yaşayanlar var o yüzden tedavi uygulamakta geçikmek istemiyorum
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride,Minoxidil,Aga-E Tablet
Ben 19 yaşıma kadar pozitif mutlu bir insandım. Bir gün saçlarımın döküldüğünü fark ettim ve o günden beri hayat bana zehir gibi geliyor.Saç dökülmem durmuyor ve ben aynaya bakmaya korkar oldum.Özgüvenim yerle bir oldu Allah tez zamanda canımı alır ve kurtulurum inşallah

Alfaromeo

• Full Member
« Yanıtla #3 : 04 Mayıs 2021, 21:00:39 »

Senin saçların norwood 00 . 
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2021, 21:52:26 Gönderen: Alfa Romeo »

kelimsi05

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 04 Mayıs 2021, 22:26:33 »
Kardeşim ben 26 yaşında cesaret edemedim finasteride. Bence bir tık düşüğü xpecia kullan günde bir kullan masaj dermaroller ve haftada 1 ketokonazol şampuan kullan. Çokta takma takınca daha fazla dökülüyor.
  • Yaşınız 26

Facebook Twitter Instagram